reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

reklama
Wczoraj teściowa zagadnęła mnie o bilans 2latka i powiedziała,że trzeba się zapytac o szczepienie na pneumokoki,bo 1 wnuk dostał na 2 latka i 2 tez dostanie. A ja nie jestem pewna,czy chcę szczepić. Powiedziałam jej to,a ona,że lepiej zaszczepić,bo później inne choroby też łagodniej przechodzi.
Nie wiem,czy kupować lub szyć sobie kieckę na to wesele w kwietniu. S musi kupić sobie garnitur i pewnie buty. I tak zastanawiam się,czy nie zwęzić swojej kiecki z poprawin:baffled:Co prawda nigdy później jej nie złożyłam,ale czy wypada?
 
A więc prezent chrzcinowo-roczkowy?
Matka traktorzysty:-D http://www.allegro.pl/item567332394_francuska_jakosc_traktorek_chodzik_case_iii_938c.html
POJAZD JEŹDZIK 6 W 1 PCHACZ QUAD CHODZIK KOŁYSKA (568227068) - Aukcje internetowe Allegro
A może udałoby jej się coś wychaczyć na allegro z tych pojazdów na akumulator co Adaś Agulki ma? Może coś z rowerków? Ta fontanna piłeczkowa jest super, szczeniaczek uczniaczek. Jeśli mają ogród lub swoją działkę to coś z takich ogrodowych sprzętów?
 
Justyna śmiało pomykaj w tej kiecce:tak: ja bym tak zrobiła;-).
A co do prezentu to cały czas kombinuję u nich problem to to że na brak kasy nie narzekają mają jeszcze rok starszego synka a chata przepełniona jest już po brzegi zabawkami z tzw górnej półki. Właśnie też zasugerowałam przyjaciólce że może taki jeździk CHICCO AUTKO 4W1 OD 9m DO 3 LAT- WYS 12H (570663112) - Aukcje internetowe Allegro albo Fisher Price ZEBRA - SKOCZEK - RODEO K0317 1-3LAT (577479642) - Aukcje internetowe Allegro
Powiedziałam jej też żeby najlepiej zapytała bo może chcieli by coś konkretnego.
 
A może by zasponsorowała sesję zdjęciową małemu,a później np. oprawiła ładnie 1 zdjęcie skoro to dziecko,które ma wszystko?
Z tą kiecką mam 1 problem. Przy mojej obecnej "tuszy" mam krzywe nogi
 
Ostatnia edycja:
I ja sie witam z wami w ten cieply dzien.
Mi cos dzisiaj ciezko sie laduje strona BB.Nie wiem czy to tylko mnie czy i wam tez?
Mialam gdzies kartke z mala sciaga co chcialam napisac i gdzies mi ja wcielo:-(
Tyle co pamietam to ktorejs z was zmarla bliska osoba.Bardzo mi przykro.To smutne ze nasi ukochani odchodza od nas.No i tez rozwinal sie przez to watek troche religijny.Ja dodam od siebie ze rozumie niektore z was co nie widza zadnej nadzieji na poprawe.Ja sie przyznam ze jestem Swiadkiem Jehowy i wiem z bibli ze napewno lepiej nie bedzie.Nie chce tutaj sie rozpisywac za bardzo bo nie od tego jest nasze forum,a i wiele osob ma zle wiadomosci na nasz temat i nie przepadaja za nami.Jedyne do czego was chce zachecic to jesli ktoras z was ma lub miala kontakt z takimi osobami to go nie zrywajcie.Poznanie bibli w dzisiajszych czasach jest najlepsza rzecz jaka mozna zrobic,bo przynosi ulge strapionemu sercu.Jesli ktoras z was bedzie miala jakies pytania do mnie to zapraszam na priva zeby nie denerwowac niektorych osob.
Justyna filmik swietny.Bardzo mi sie podobal.

Uciekam dokonczyc obiad bo maz juz wraca do domku z pracy:-)
 
reklama
Kasia tak.
Naomi to mnie zaskoczyłaś. Nie,że jestem jakaś zgorszona,czy coś. Mi akurat nie podoba się w Waszej wierze jedna rzecz, no może raczej w zwyczajach,choć sama nie wiem, a mianowicie: chodzenie po domach. Choć to juz nie jest tak często praktykowane jak dawniej. Ja do osób tej wiary nic nie mam. I nie wiem dlaczego mój S nazywa mnie jehówką,bo nie lubię chodzić do kościoła, ponieważ mam wrażenie,że świadkowie jehowy jakby bardziej wierzą. Jeśli wiecie o co mi chodzi:sorry2:
Naomi,a jak u Was jest ze śmiercią, zmarłymi? W co wierzycie,że co się dzieje dalej po śmierci?
Myślę,że dziewczyny nie będziecie miały nic przciw jeśli Naomi opowie nam troche o swojej wierze? Mnie to ciekawi,a nie mam nikogo znajomego kto mógłby opowiedzieć.
 
Ostatnia edycja:
Do góry