reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

Witam i ja z pracy. Wczoraj dzień minął ekspresowo bo cały z moim tatą. Dobrze mi robi jego obecność ale znowu ciężko będzie jak wszystko wróci do normy tzn mama wróci do domu:sorry2: Tuśka przeszczęśliwa bo dziadziuś cały dla niej i bawią się wyśmienicie:tak: srańsko ustąpoło:tak: ale profilaktycznie podaję jaj jeszcze lakcidofil za to w nocy koszmar budziła się 5 razy z płaczem pierwsze 4 po chwili zasypiała ale z 5 rozpłakała się już na całego więc wzięłam ją do nas:baffled:

Dopiero wczorajszej nocy dowiedziałam się co to znaczy ząbkujące dziecko - przy stasiowych piątkach. Bardzo, bardzo cierpiał, a ząbki się przebijały aż z dziąsełek poszła krew. Mój bidulek kochany.

Przestaraszyłaś mnie nie na żarty:no: ja myślałam że kły dzieci najgorzej przechodzą :dry: ale nawet przy kłach Tuska nie budziła się tyle razy w nocy:no: najgorsze że nawet nie mam pewności czy to kolejne zębole bo ona w żaden sposób nie da sobie zajrzeć tak głęboko do pyszczka:no:

dzis bylismy na kontroli u chirurga i ściągnęli malłemu szwy. Oglądał ten paluszek ordynator i po jego minie i cmoknięciu wywnioskowałam, że jest nie zadowolony z zabiegu:baffled::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::no::no::no:. Kazał nam sie pokazac za miesiąc. NIe mam pjęcia dlaczego tak zareagował? Kostkę wycieli ale nadmiaru skóry już nie:no: i ten palec jest nadal wiekszy od tego niż drugiej nóżce:crazy: Boję się, że znów będziemy mieli zabieg - korekcję..... tego co spieprzyli......albo nie zrobili dobrze......:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

Mam nadzieję że jak opuchlizna zejdzie to jednak się okaże że wszystko jest ok:tak: i żaden kolejny zabieg juz nie będzie konieczny:tak:

Dzień dobry. Dziewczyny fajne buciczki są tezw Smyku- i cena nie jest taka aż bardzo szokujaca- 59zł. Wczoraj widziałąm bo łaziliśmy i szukaliśmy wózka dla malucha i wreszcie kupiliśmy cosik takiego:http://www.allegro.pl/item569063362_a_wozek_graco_mirage_wys_w_24_h.htmlmam nadzieje, ze nie będzie to niewypał bo sie wkurzę i nie posłucham więcej sugestii mojego eMa-jemu podpasował bardzo.

U mnie też ten link nie działa:no:

Justyna wreszcie zobaczyłam filmik i aż mi się łza w oku zakręciła. Dopiero na zdjęciach widac jak te nasze szkraby rosną i dorośleją:-)

Agulka Majandra super buciki!:tak:
 
reklama
Dzień dobry, witam się z rana z "pracy" (jestem u mamy,ona się zajmuje Oskim a ja robię plik) :tak:

Gagulec, fajny wózeczek.

Anetasa, mój mały też uwielbia dziadka. Często chodzę z nim do moich rodziców, więc zawsze jak mówię że idziemy "papa" to Oskar zaczyna wykrzykiwać "dziadzia! dziadzia!" (czasem "baba!")

Ja też muszę kupić Oskarkowi buciki, ale u nas ciągle dosyć zimowo, więc poczekam troszkę z tym zakupem. Miał takie super butki na wiosnę, ale nie pochodził w nich wiele - jesienią nie chodził,a teraz już są małe :-( szkoda. U nas nie ma boti ale ccc - a skoro to to samo to też powinny być te buty.
 
Ja też przymierzam się do zakupu bucików dla Stasia, raczej zakupu dokonamy w CCC albo Deichmanie. Sobie muszę kupić jakieś wygodne półbuty w sportowym stylu.

Justyna - w zasadzie z tego co piszesz, to wydaje mi się że złagodniałaś w stosunku do męża. Mam nadzieję, że się Wam poukłada i chcica przetrwa przez @ :sorry2:
Gagulec - fajny wózeczek i super cena.
Anetasa - ja też myślałam że 3 są najgorsze, a jednak 5tki nas zadziwiły. Ale tylko jedna noc taka niedobra, dałam mu syropek przeciwbólowy i posmarowałam dziąsełka maścią na ząbkowanie i w zasadzie pomogło.
Hruda - mąż zrobi Ci tort:confused: Niebywałe rzeczy, pewnie to będzie taki, jaki do życzeń wkleiła Ci Kasia, hehe.
Kasia - myśmy zrobili karmik dla ptaszków, ale ptaszki go olewają. Czego myśmy tam nie wtykali do podziobania - wszystko na nic. Ale fajnie wygląda.
 
Anetasa, mój mały też uwielbia dziadka. Często chodzę z nim do moich rodziców, więc zawsze jak mówię że idziemy "papa" to Oskar zaczyna wykrzykiwać "dziadzia! dziadzia!" (czasem "baba!")

Dokładnie jak Tuśka tylko ona zawsze wybiera się do dziadzia:tak: jeszcze sie nie zdażyło żeby słysząc że idziemy na spacerek powiedziała że idzie do kogoś innego:no:
 
Carioca u nas to już czwarta taka noc tyle że wcześniej była tylko 1 pobudka a dziś aż 5 no i to jej sranie przekonuje mnie że to na zęby tylko w szoku jestetm że już 5 idą:confused: myślałam i dużo też o tym czytałam że dopiero po 20 miesiącu ale w sumie Tuśka najpierw długo była bezzębna a jak już pierwszy się pojawił to poleciało z górki i w efekcie wszystkie kolejne zęby miała już szybciej niż w mądrych książkach napisano:baffled: więc może i te nas zaskoczą.
 
Więc widać że wogóle nie ma reguły. Tuśka ma od jedynek po czwórki i na dole i na górze a np syn mojej siostry miesiąc starszy ma na górze 1,2 i 4 a na dole tylko 1 i jedną 2 więc już wogóle można zgłupieć z tymi zębolami:baffled:
 
reklama
Kasia - myśmy zrobili karmik dla ptaszków, ale ptaszki go olewają. Czego myśmy tam nie wtykali do podziobania - wszystko na nic. Ale fajnie wygląda.

My też mamy karmnik, ale Kuba jak tylko zobaczy tam jakieś ptaszka to leci na fotel co stoi koło okna wskakuje na niego i krzyczy "AM!" przez to ptaszki przestały przylatywać :-( chyba mają dość małego krzykacza.

Teść ma gołębie. Ich domek stoi na wprost Naszego okna Kuba uwielbia patrzeć na nie.
 
Do góry