reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

Cześć dziewczyny ;-)
przepraszam że tak bez wstępu itd ale
prawdopodobnie jetem w ciąży :szok: test wyszedł mi pozytywny więc poszłam dziś do lekarza i po usg stwierdził że wygląda to na ciąże chociaż zarodek jeszcze nie jest w macicy ale widać już jakąś kropkę ale podobno to normalne na tym etapie ciąży bardzo się boję bo dzisiaj całą mnie obsypało opryszczkami (nie wiecie czy to może być groźne) w dodatku trochę olałam leczenie mojej tarczycy (w piątek idę do lekarza)
obawiam się że będzie tak jak z pierwszą ciążą :-( i nie wiem czy nie powinnam już brać luteiny albo duphastonu (lekarz powiedział że przepisze mi na następnej wizycie bo ze względu na tarczyce moje ciąże są wysokiego ryzyka)
 
reklama
Żeby nie zapeszyć poczekam z gratulacjami;-) A jka jest z opryszczką to nie jestem pewna,bo niedawno koleżanka uświadamiała mnie,że opryszczka do góry ma związek z tą na dole. Ale nie bardzo ją zrozumiałam:baffled:
Jak znasz się na wynikach tarczycowych to co oznacza wynik TSH 1,68?
 
Luandzia trzymam kciuki żeby wszystko był ok i gratuluje:tak: wiem że teraz jesteś pełna obaw i lęku ale wierzę że wszystko będzie dobrze. My tu wszystkie będziemy mocno trzymać kciuki:tak: a który to tydzień?
 
Dzięki babeczki ja czuję że jestem w ciąży ale póki nie zobaczę bijącego serduszka to nie będę spokojna


Żeby nie zapeszyć poczekam z gratulacjami;-) A jka jest z opryszczką to nie jestem pewna,bo niedawno koleżanka uświadamiała mnie,że opryszczka do góry ma związek z tą na dole. Ale nie bardzo ją zrozumiałam:baffled:
Jak znasz się na wynikach tarczycowych to co oznacza wynik TSH 1,68?

Justyna musiałabym sprawdzić normy ale z tego co pamiętam to wynik 1.68 jest ok
 
Luandzia w pierwszej ciąży ze Stasiem miałam opryszczkę wargową w pierwszym trymestrze, wiesz świadczy to o pewnym osłabieniu organizmu, ale to nie różyczka. Dobrze by było żebys jadła teraz cytrusy, piła herbatkę z sokiem malinowym, żeby sie wzmocnić. Co do smarowania jakąś maścią pw opryszczce to dobrze by było spytać o to lekarza. Niedobrze, że zaniedbałaś tarczycę, ale skoro zaszałaś w ciażę to jej działalność waha się granicach normy, dobrze skontrolować.
Justyna - wg norm z mojego laboratorium, bo mam na wyniku mojego tsh, to jest to nadczynność. Norma jest w granicach 2,1 - 4,4. To Twój wynik?
 
Luandzia znalazłam na necie taki artykuł o opryszczce w czasie ciąży Specjalista radzi - Opryszczka wargowa w ciąży może Ci pomoże w rozwianiu wątpliwości;-)
 
Sama wiesz jak podchodzi się do tak wcześniutkiej ciąży. Przepraszam,że tak piszę,ale wiesz dlaczego. Oczywiście nie oznacza,że nie trzymamy mocno kciuków. Teraz to już trzymamy za 3 maluszki:-D Doti i Hrudzia na Wasze fasolki też są siły w kciukasach więc do roboty!
 
Naomi słyszałam o jednym przypadku, gdzie w rodzinie świadków jehowy zachorowało dziecko, które musiało być natychmiat operowane co się wiązało z podaniem krwi podczas operacji i ojciec nie wyraził zgody na operacje ponieważ jego wiara nie uznaje czegoś takiego jak transfuzja krwi i dziecko zmarło. Czy Ty tak samo uważasz???

Luandzia to tak po ciuchu GRATULACJE!!!!!
 
hello. Jestem tylko na chwilkę bo wypompowana jestem totalnie z sił- chyba tak na mnie ta dzisiejsza pogoda wpłynęła i marzę tylko o cieplusim łóżeczku:zawstydzona/y:

Dzięki babeczki ja czuję że jestem w ciąży ale póki nie zobaczę bijącego serduszka to nie będę spokojna
Luandzia, gratuluję:tak::tak::tak::tak:

My mamy ten wózek i to od tego sprzedawcy. :tak:
Majandra, zadowoleni jesteście?
 
reklama
Do góry