reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

witam!!!

u nas pogoda pieeekna!!! slonko i ciepelko:tak::-) az mnie energia roznosi! juz bylysmy na dworku i nawet poplewilam troche kwiatkow:rofl2:

Monia - u mnie to sprawa czysto hormonalna...tak podejrzewam...a moze ta 30tka tak na mnie wplywa:confused::szok: - ponoc to czasy "chcic nad chcicami" hehehe
W kazdym badz razie moj szanowny J nic nie robi w tej sprawie:baffled: spi od 2 godzin:baffled::baffled::baffled:

ta 30 chyba ma znaczenie, bo u mnie od jakiegos czasu tez sie duuzo zmienilo na lepsze.:-) choc ostatnio P cos mnie zaniedbuje:baffled: ale jak ja bym nie chciala to pewnie by chodzil napalony:-D

Za oknem zima :wściekła/y::crazy: mam już jej dość!!!!! Jeszcze 10 dni i "przyjdzie" wiosna :sorry2:

zapraszam na sloneczne Mazowsze:tak:
 
reklama
Dziewczyny właśnie dzwoniła do mnie moja przyjacółka pożalić się, że kuzynka poprosiła ją na chrzestną synka a to ostatnia rzecz której ona teraz chce zwłaszcza że za kuzynką nie przepada:sorry2: ale wiadomo dziecku się nie odmawia więc powiedziała ok. Teraz zastanawia się co kupić małemu na chrzciny chce wydać 200 max300zł kasy nie da bo wie że kuzynka rozwali wszystko na siebie:baffled: podpowiedzcie coś.
 
Dziewczyny właśnie dzwoniła do mnie moja przyjacółka pożalić się, że kuzynka poprosiła ją na chrzestną synka a to ostatnia rzecz której ona teraz chce zwłaszcza że za kuzynką nie przepada:sorry2: ale wiadomo dziecku się nie odmawia więc powiedziała ok. Teraz zastanawia się co kupić małemu na chrzciny chce wydać 200 max300zł kasy nie da bo wie że kuzynka rozwali wszystko na siebie:baffled: podpowiedzcie coś.

u mnie w rodzinie zazwyczaj sie kupuje zloty lancuszek + medalik. my P chrzesniakom tez tak kupowalismy. sa ladne meskie medaliki, nie musi byc krzyzyk.

za tydz. w niedziele mamy roczek P chrzesnika i musimy pobiegac za rowerkiem:sorry2:
 
Monia - u mnie to sprawa czysto hormonalna...tak podejrzewam...a moze ta 30tka tak na mnie wplywa:confused::szok: - ponoc to czasy "chcic nad chcicami" hehehe
W kazdym badz razie moj szanowny J nic nie robi w tej sprawie:baffled: spi od 2 godzin:baffled::baffled::baffled:

:tak::tak::tak: ta magiczna trójka z przodu chyba ma wpływ, bo u nas też poprawa. A wiecie, że największą ochotę maja kobiety w wieku 35 lat a mężczyźni 20:szok:

u mnie w rodzinie zazwyczaj sie kupuje zloty lancuszek + medalik. my P chrzesniakom tez tak kupowalismy. sa ladne meskie medaliki, nie musi byc krzyzyk.

Adaś dostał kasę a my kupiliśmy właśnie łańcuszek i medalik:tak:

Noc zalicza się do tych lepszych:tak:
Bylismy na szczepieniu Adaś ani MAja nawet nie pisneli:tak: mały nawet zabrał jej rękę by mu nie zasłaniała jak wkuwa igłę:szok::-D Kosztowała u nasa 120 zł.:tak::-D

Czy po tym szczepienieu występuje gorączka???????

Naczekalismy się, że kurwica mnie brała :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: po 2 godzinach bylismy w domu. Mielismy przy okazji załatwić spacerek, ale nagle zaczęły nadciągać czarne chmury, więc auto wystawiłam:tak: a teraz znów świeci, a poza tym wiatr dość mocno wieje:baffled:
 
oj a D to by korzystal ile sie da:tak::-p:-p
S też
Justyna - w zasadzie z tego co piszesz, to wydaje mi się że złagodniałaś w stosunku do męża. Mam nadzieję, że się Wam poukłada i chcica przetrwa przez @ :sorry2:
.
Nie wiem,czy złagodniałam. Ja na niego nie ciafotam, bardziej duszę w sobie,a jedynie tutaj daję upust swojej kurwicy. Wiem,że on nie ustąpi, więc robię to ja,bo inaczej rzeź by była albo jakaś inna przemoc w rodzinie:baffled:
Ja butki kupię Mateuszowi w przyszłym tygodniu jak kuronia dostanę. W Mogilnie jest taki fajny sklepik z dużym wyborem bucików całkiem tanich.
Gagulec wózik bardzo zgrabniutki.
U nas słonko,ale zimno jest.
Anetasa ja bym kupiła soś z tego rodzaju
CHICCO ZESTAW GIMNASTYCZNY PLAY GYM 2w1 NAJTANIEJ! (568439914) - Aukcje internetowe Allegro
FISHER PRICE WESOŁY CHODZIK PCHACZ PIANINKO s_k (568812122) - Aukcje internetowe Allegro
WESOŁY CHODZIK PCHACZ FISHER PRICE K6670 PROMOCJA (572860926) - Aukcje internetowe Allegro
My mieliśmy matę edukacyjną,bo dostaliśmy w spadku,ale gdybym miała sama coś takiego kupować to wolałabym dołożyć i kupić coś z tego powyżej,bo dłużej posłuży dziecku. Cenowo bardzo przystępne duże zabawki,a jak chce to może dokupić cos z ciuszków na teraz
 
Justyna ja też wolę dać upóst swojej złości tu na forum niż do R : )

Dziś pierwszy raz po dłuższej przerwie napisał do ska zaczynając od "Skarbie..." byłam w szoku!!!!

Agulka płaszczyk rewelka!!!!
 
reklama
Justyna dzięki za podpowiedź ale zapomniałam dodać że ten mały w kwietniu kończy rok:baffled: więc już chyba jednak za późno na taki sprzęt:confused: łańcuszek odpada bo u nich zawsze takie rzeczy babcie kupują.

Agulka super płaszczyk:tak:
 
Do góry