reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

ZAPRASZAM!!!!!!!!!!!!
Sobota 14go marca godz 19:oo Impreza lata 80-90te - przebranie i dobry nastroj obowiazkowy!!!!!!!!!:-):-):-)

No Hrudzia Ty uważaj na słowa :tak::-D zrobimy Ci zza drzwi "A KUKU"!!!! :-)

Dzień zaczoł się :dry::sorry2: dziewnie, Kuba zerwał sie z łóżka z wrzaskiem :szok: od razu postawił mnie na równe nogi. Baja miała być od razu włączona a teraz bawi się syropkami :-) bardzo lubi przekładać z półki do półki buteleczki z syropkami.

Po wczorajszej wyżerce dziś był ogromna kupa :szok:
 
reklama
No Kasia Kuba ma imponujący spust :-D I przemianą materii. :-)

Hruda, na imprezę nie dam rady, ale jakiś mega fotoreportaż musi być.

Donkat powodzenia w sprzedaży :tak:

U nas znowu pobudka o 6 rano :crazy: Potem odpada o 9 rano i śpi, a po południu pada ze zmęczenia. Na dzisiaj nam sie zapowiedzieli teściowie, nawet się cieszę, lubię jak się u nas czasem zjawią (nieczęsto się to zdarza). :tak:

Miłego dnia dziewczynki :-D
 
No Kasia Kuba ma imponujący spust :-D I przemianą materii. :-)

Hruda, na imprezę nie dam rady, ale jakiś mega fotoreportaż musi być.

Donkat powodzenia w sprzedaży :tak:

U nas znowu pobudka o 6 rano :crazy: Potem odpada o 9 rano i śpi, a po południu pada ze zmęczenia. Na dzisiaj nam sie zapowiedzieli teściowie, nawet się cieszę, lubię jak się u nas czasem zjawią (nieczęsto się to zdarza). :tak:

Miłego dnia dziewczynki :-D


Doti ja już sobieto wyobrażam kamerka wycelowana w drzwi Hrudy my dzwonimy Hruda z wielkim usmiechem otwiera drzwi my krzyczymy "NIESPODZIANKA" A Hrudzie momentalnie zrzednie mina :-):-D:-D:-D
 
mialam wieczorem robic nalesniki, a tu niespodzianka: tesciowa nam podala przez tescia:-)dobra kobieta:tak:
Julitka jak nigdy zjadla 1.5!!:szok:

Ja tez miałam wczoraj naleśniczki mniam mniam pyszne mi wyszły i miło słyszeć ze teściowa to dobra kobieta:tak:

No Hrudzia a co z nami? Ja gdybym robiła imprezę, was bym zaprosiła:tak::-p:-p:-D

No to za rok czekamy na zaproszenie :-)

U nas znowu pobudka o 6 rano :crazy: Potem odpada o 9 rano i śpi, a po południu pada ze zmęczenia. Na dzisiaj nam sie zapowiedzieli teściowie, nawet się cieszę, lubię jak się u nas czasem zjawią (nieczęsto się to zdarza). :tak:

Miłego dnia dziewczynki :-D

Wiesz powiem Ci że miło się to czyta:-) bo po ostatnich wypowiedziach na forum zaczełam sie powoli bać że kiedyś będę teściową i może byc tak że synowa będzie mnie nienawidziła:-( tak po prostu

Majandra
jak Ci idzie pisanie pracy???

Hrudzia udanej imprezki zyczę i świętuj kochana, świętuj ostatnie "dzieścia " bo od jutra już "dzieści" będzie :-p:-p:tak::tak:
 
Ostatnia edycja:
Hrudzia wie co robi zaprosiła ale nie podała adresu ;-);-):-D:-D:-D
Jakby co to moge na priva:-p
Oj zaskoczenie byloby ze hej!!!!! Cudownie by bylo:-):tak::-):tak:

Kasia - ale Kubus wszamal:szok::-)Ja takie apetyty tlumacze sobie naglym wzrostem szkraba...

Donkat - a ten wegiel to potrzeba tylko szklarzom?? do ogrzania szklarni? ale przy jakis masowych uprawach, prawda?Nie dzialkowych....? A moze rozszerzyc dzialanosc?...qrcze, kombinuje ale w kwesti wegla to jestem zacofana:zawstydzona/y::baffled:


I kolejny dziem kiszenia w domu ze Stasiem ale tylko do jutra - jutro do dziadkow i odwiesc mojego tate na lotnisko bo pierwszy raz w zyciu leci samolotem:szok:...i ma pelne buksy heheh:-p:-D
A wieczorem moze wybiore sie z przyjaciolkami do kina w ramach babskiego dnia na "Kochaj i tancz" - ciekawe co to za super produkcja:sorry2::nerd:
Udanej soboty!!!!
 
Za tydzien niestety...bo J nie wiedzial czy wroci na czas z UK a poza tym to laczone party - moje i meza - on z 18go marca 33 lata:szok:;-)
zamknij te zszokowane oczy,bo S w tym roku 34 skończy.
Coś kasa na gwałt potrzebna:crazy: w kwietniu mamy wesele, na które jeśli jesteśmy zaproszeni to musimy iść. Mi padł ząb, na razie pomaga tabletka,ale podejżewam,że jest do wyrwania. Jak go wyrwię to trzeba się wziąść na bank za 2 sąsiednie. S wczoraj powiedział,że pękła mu 1. W poniedziałek idzie. Jakby tego było malo powiedział,że w zasadzie więcej zębów miałby do robienia. On i szwagierka mają masakryczne zęby. Już pomijam,że nieładne mają szkliwo to są strasznie słabe. Większość zębów mają leczone kanałowo. I teraz zobaczymy co powie dentystka. Leczyć od nowa(mam na myśli górę zęba),czy pomyśleć nad 3:sorry2:
No nic. Lecę dalej sprzątać. Łazienkę mam już z głowy. Ale jeszcze obiad. I ciastka ambitnie chciałam upiec...
 
reklama
Za tydzien niestety...bo J nie wiedzial czy wroci na czas z UK a poza tym to laczone party - moje i meza - on z 18go marca 33 lata:szok:;-)
a J 36:szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::tak::tak::tak::tak:

No c do dupy, dupy, dupy.......:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
J na budowie więc zaczynamy się kisić w soboty sami:-:)crazy: pogoda też do bani, ale na szczęście mama dzwoniła , że na obiad przyjedzie i będzie do wieczora.

Nuska zapraszam dziś na urodzinki za rok:tak::tak::tak::-D

Hrudzia gdyby bliżej to ja na pewni bym się zjawiła:-D

Kasia no to Kuba miał ucztę. Nasze dzieci teraz przez rok średnio będą rosły 1 cm na m-c. Maja w tym drugim roku raz w miesiącu urosła 4,5 cm:szok::szok::szok::tak: Mam miarkę na ścianie i każdego pierwszego dnia m-ca mierzymy dzieci, więc wiem:tak::tak::tak:

Justyna nic nie mów o zębach, ja tylko czekam na kasę z US i lecę porządek a nimi zrobic, a jest dużo do sprzątania w paszczy mojej:sorry2::baffled::crazy::-:)wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
Ostatnia edycja:
Do góry