reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

Czesc BoBoniki:-)
Muszę kawkę wypić,bo ledwo na oczy patrzę taka pogoda dziadowska dzisiaj
Oj nic nie mow...cisnienie chyba jest tak niskie bo ja ledwo mysle drukowanymi:baffled::zawstydzona/y:

kurcze, w niedziele idziemy an imieniny do tesciow, bo oboj maja w marcu i nie mamy prezentu. zazwyczaj sie skladamy z siostra P. ale oczywiscie zadne z ukochanych dzieci nie pomyslalo o tym wczesniej i jakos sie nie przejmuja, ze dzis jzu piatek, tylko ja sie dwoje i troje, zeby cos wymyslec:angry: tak jest wieczn ie. oni wszystko an ostatnia chwile, a ja tak nie lubie:no:
Ja tez nie znosze :crazy::wściekła/y::-(Lubie tak sobie fajnie cos zapalnowac i na spokojnie dojsc do celu zeby wyszlo idealnie..a moj J to tak na ostatnia chwile. Nawet prezenty gwaizdkowe kupuje od kiedy pamietam w wigilie:szok::crazy:
Ja powoli dobieram juz rzeczy na impreze urodzinowa (ozdoby, balony, alkohol, slomki, przebrania itp )a on sie dziwi Po co to wszystko...pewnie, lepiej kupic wodke, wlaczyc tv i podac mega paczke chipsow najlepiej w opakowaniu i taaaaka impreza ze hej!:baffled::crazy::nerd::dry:

Właśnie dostałam wezwanie do stawienia się z Maja na szczepienie, a miało byc dopiero w wieku 6 lat. :szok::tak::crazy:
Szczepionka przeciwko:* Błonicy-Tężcowi-Krztuścowi
* Poliomyelitis ( chorobie Heine-Medina)
A to wzywaja na tekie szczepionki?:szok::confused:Telefonicznie?
 
Ostatnia edycja:
reklama
hruda, to kiedy robisz impreze, jutro? a nas zaprosisz?;-)

z tymi chlopami to juz tak jest, na wszystko maja czas i niczym sie nie przejmuja:confused:

odlozylismy zakupki na jutro, bo dzis w ogole nastroju na miasto nie mialam:szok:co rzadko sie zdarza:szok:wystawilam kilka ciuszkow na allegro, zobaczymy jak sie tm razem ludzie "rzuca" bo jako nie mam szczescia do handlu:-:)zawstydzona/y:

mialam wieczorem robic nalesniki, a tu niespodzianka: tesciowa nam podala przez tescia:-)dobra kobieta:tak:
Julitka jak nigdy zjadla 1.5!!:szok:
 
A to wzywaja na tekie szczepionki?:szok::confused:Telefonicznie?

do skrzynki na listy świstek wkładają:tak::tak::tak: a jak nie stawisz się w wysznaczonym terminie to dzwonią. Jeszcze w markecie piguła nas zaczepiła czy sprawdzalismy skrzynke , bo tam zostawiła wiadomość:-D:tak:

KTO MI POMOŻE Z TYM GŁUPIM FILMIKIEM?[/B]

ja kiedyś też prosiłam o pomoc i do tej pory bez odzewu:zawstydzona/y::wściekła/y::wściekła/y::-:)-:)-(

hruda, to kiedy robisz impreze, jutro? a nas zaprosisz?;-)

Julitka jak nigdy zjadla 1.5!!:szok:

No Hrudzia a co z nami? Ja gdybym robiła imprezę, was bym zaprosiła:tak::-p:-p:-D

Adaś też lubi nalesniki, jutro na obiad robię:tak::tak::tak:

dzień zleciał i w końcu dzieci juz spią.
 
Rany dziewczyny jak dobrze, że to moje dziecko już spi!!!!! Pisałam Wam, że się rozjadł dziś dał popis swoich możliwości. Jak nie jadł to nie jadł,ale jak zaczoł jeść to aż do pożygania!!!!

Rano było ok zjadł 280ml mleka z grysikiem, po godzinie jogurcik i tyle do 12 kiedy był obiad. Później zjadł troche chrupków, paluszki, soczek cały wypił 330ml, zjadł drugi jogurcik. A teraz na wieczór masakra!!!! Dałam mu banana zjadł całego, zobaczył w lodówce serki homo chciał się za nimi posrać ro mu podgrzałam i dałam jeden. Po 30 minutach chciał iść do kuchni pokazywał mi na lodówke powiedziałam mu -nie- to zrobił awarie na cały dom, ok pomyślałam dziecko głodne zjadł drugi serek!!!! Ugotowałam mu mleko na jutro rano przelałam do butelki zobaczył to i pokazuje mi, że chce : / już mu nie dałam mineła może z godzina chodzi za mną mówiąc "mama am" dałam mu butle wypił 200ml i ........ nie minęło 5 minut jak mi chlusnoł to aż mu się odbiło!!!!!

Wszystko co zobaczył by jadł!!!!!

Pożygał się i jeszcze chcial dopić 150ml mleka, ale już mu nie dałam i nic mu nie dam na noc!!!!!

Po prostu szok!!!!!
 
Ostatnia edycja:
Witam i zmykam bo padam na pyszczek taka jestem śpiąca dzisiejszy dzień mnie wykończył :baffled: dobrze że Igorek był dzisiaj grzeczniutki mój kochany aniołek.
 
reklama
Do góry