reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

reklama
Gagulec a wrzucisz go ma chomika???? Powiedź, że tak : )

A oto obraz moich westchnien : P
Kasiu, ja nie mam cierpliwości do wrzucania plików na Chomika:zawstydzona/y: poza tym nie mam już gry, bo była na starym kompie a tamten umarł śmiercią naturalną:tak:
No i o moje chomika słabo dbam:zawstydzona/y:
Ten obiekt westchnień to nie jest były członek jakiegoś Boys Bendu?
 
Oj mamuski...koncze 30 late to wam powiem :-p Mark Wahberg nie byl w zadnym boysbendzie tylko byl bratem jedengo z New Kids Dannego Wahlberga a znamy Marka Mark m.in z tego: Wrzuta.pl - marky mark & the funky bunch - good vibrations
Kasiu, specially for You!!!!!:-)
Gagulec- super kiecka. kazd z nas powinna tak miec w standardzie!
hihi Moj maz bawil sie ze Staskiem pianinkiem...i zupelnie sie zapomnial...gra jakies etiudy od przeszlo kwadransa:-):-):-)
 
Oj mamuski...koncze 30 late to wam powiem :-p Mark Wahberg nie byl w zadnym boysbendzie tylko byl bratem jedengo z New Kids Dannego Wahlberga a znamy Marka Mark m.in z tego: Wrzuta.pl - marky mark & the funky bunch - good vibrations
Kasiu, specially for You!!!!!:-)
Gagulec- super kiecka. kazd z nas powinna tak miec w standardzie!
hihi Moj maz bawil sie ze Staskiem pianinkiem...i zupelnie sie zapomnial...gra jakies etiudy od przeszlo kwadransa:-):-):-)
Czyli słyszę dzwony, ale nie wiem w którym kościele biją:blink:
Ja takie kiecunie lubię, jestem szczęśliwą posiadaczką podobnej, ale do póki nie pracowałam, nie miałam zbytniej okazji zakładać takowego stroju-nad czym ubolewałam- na szczęście to sie zmieniło.:-)
Hrudzia, więc wszystkiego najlepszego
 
witam kobietki!!!:-)

wczoraj poszlam spac jak grzeczne dziecko po 22 i mozna powiedziec, ze sie wsypalam:tak:

stracilismy cale przedpoludnie. pojechalismy do M1 (real + butiki) glownie po preznety dla tesciow i mialy byc klapki meskie z regulowanym zapieciem dla P, bo ma taka waska stope, ze w normalnych mu noga wychodzi na ziemie:-D
ludzi fuuullll!! julitka miala zasnac w trkacie, to oczywiscie za duzo miala atrakcji i nie udalo sie. prezentow nie kupilismy, bo nie bylo, tego co chcialam:sorry2: klapki tez byly nie te co trzeba:crazy:zjechalismy sie na drugi koniec miasta po darmo!
a w koncu jak P zadzwonil do siosrty spytac co dalepj robimy z tymi prezentami, to ona niewinnym glosikiem mowi, ze zapomniala nam powiedizec, ale juz zalatwila:angry:

Rany dziewczyny jak dobrze, że to moje dziecko już spi!!!!! Pisałam Wam, że się rozjadł dziś dał popis swoich możliwości. Jak nie jadł to nie jadł,ale jak zaczoł jeść to aż do pożygania!!!!

kasiu, usmialam sie jak to czytalam:-D:-D:-D

ZAPRASZAM!!!!!!!!!!!!
Sobota 14go marca godz 19:oo Impreza lata 80-90te - przebranie i dobry nastroj obowiazkowy!!!!!!!!!:-):-):-)

przybywamyyyyy!!!!!!!!!!!!!;-):-)

oj kochana jakbyśmy tak skrzyknęły się za Twoimi plecami to umarłabyś z wrażenia:-D:-D

bardziej na widok naszych strojow i grzywek:-D:-D:rofl2:

Po wczorajszej wyżerce dziś był ogromna kupa :szok:

czyli dzis od nowa wyzerka, bo brzusio juz pusty:szok::-D:rofl2:

Donkat powodzenia w sprzedaży :tak:

Na dzisiaj nam sie zapowiedzieli teściowie, nawet się cieszę, lubię jak się u nas czasem zjawią (nieczęsto się to zdarza). :tak:

dzieki, zobaczymy jak to bedzie:confused:

milego popoludnia z tesciami:tak:
a czemu nieczesto was odwiedzaja? pewnie czesciej wy do nich zagladacie?

ja tez lubie jak przyjezdzaja, albo jechac do nich:happy:
jutro jedziemy na imieninki do nich wlasnie:tak:

Donkat - a ten wegiel to potrzeba tylko szklarzom?? do ogrzania szklarni? ale przy jakis masowych uprawach, prawda?Nie dzialkowych....? A moze rozszerzyc dzialanosc?...qrcze, kombinuje ale w kwesti wegla to jestem zacofana:zawstydzona/y::baffled:

myslimy o rozszerzeniu dzialalnosci. caly czas i intensywnie:-D
w PKD mamy wpisane mnostwo rodzajow dzialanosci, wiec nie ogranicza sie to tylko do wegla. ale to bylo priorytetem.
zbyt na wegiel dla ogordnikow jest praktcznie caly rok, oczywiscie z nastawieniem na zime, ale wlsanie problemem jest zaplata. mamy troche oszczednosci, ale to wystarczyloby na skredytowanie kilku ciezarowek, a gdzie reszta? potem czekanie 3-4m-ce na zwrot kasy. nie ma sensu. a teraz nikt nam nie udzieli kredytu w banku.

Za tydzien niestety...bo J nie wiedzial czy wroci na czas z UK a poza tym to laczone party - moje i meza - on z 18go marca 33 lata:szok:;-)

moi tesciowe tez oboje sa z marca i w marcu maja imieniny:-)

u nas tez ja w tym roku 30 a P 33;-)

Coś kasa na gwałt potrzebna:crazy:

No nic. Lecę dalej sprzątać. Łazienkę mam już z głowy.

to gwalt nie jest za darmo?:szok::rofl2::-D

a ja wlasnie jescze mam lazienke do sprztaniecia i podloge w kuchni:tak:

Nasze dzieci teraz przez rok średnio będą rosły 1 cm na m-c. Maja w tym drugim roku raz w miesiącu urosła 4,5 cm:szok::szok::szok::tak: Mam miarkę na ścianie i każdego pierwszego dnia m-ca mierzymy dzieci, więc wiem:tak::tak::tak:

:szok::szok::szok:uuuuu, a ja wlasnie przymierzalam Julitce kurteczki i myslalam, ze na jesien/zime beda jescze dobre:-(

Ale sie nie pochwaliłam i z okazji Dnia Kobiet kupiłam sobie wczoraj sukienkę:tak: A co:-)

a nico:-D sukienka bardzo ladna.

hihi Moj maz bawil sie ze Staskiem pianinkiem...i zupelnie sie zapomnial...gra jakies etiudy od przeszlo kwadransa:-):-):-)

a Stasiek slucha jak zahipnotyzowany?
 
nie wiem, czy jeszcze wpadne na BB, wiec wole zalatwic to juz

Hrudzia, wchodzac w dojrzaly wiek nie martw sie zmarszczkami, kilogramami, ale ciesz z kazdej chwili, aby mijajace dni byly pogodne, pelne milosci i zrozumienia w rodzinie. Moze wlasnie ta 3 z przodu (nie zab:-D) przyniesie wiecej szczescia, powodow do zadowolenia. Zycze spelnienia planow zawodowych, osobistych...:tak:
 
reklama
U mnie @ więc jak porąbana pomyłam podłogi, pościerałam kurze, posprzątałam w łazience, na obiad lazania czeka na wejście do piekarnika, okno umyłam w pokoju i jeszcze ciastka szybciutko zrobić.
A żeby było fajnie to wybiło w piwnicy szambo,a że wczoraj było jakieś tam blokowe zebranie i deczko posprzeczali się to dzisiaj nie ma komu wywieźć. Tzn. jest komu,ale za kasę:-D Tak więc zapadła decyzja,że woda zakręcona będzie,a co za tym idzie nie będzie palone w centralnym. Kosmiczne jaja :dry:
 
Do góry