reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

Witam
I kolejny dziem kiszenia w domu ze Stasiem ale tylko do jutra - jutro do dziadkow i odwiesc mojego tate na lotnisko bo pierwszy raz w zyciu leci samolotem:szok:...i ma pelne buksy heheh:-p:-D
A wieczorem moze wybiore sie z przyjaciolkami do kina w ramach babskiego dnia na "Kochaj i tancz" - ciekawe co to za super produkcja:sorry2::nerd:
Udanej soboty!!!!
My też przymuszenie jesteśmy do kiszenia się w domu bo aura za oknem do dupy:zawstydzona/y:
U mnie nie ma szans na wieczorne wyjście:-( po 1) jestem sama z małym po 2) nie zaśnie beze mnie a tesciówce strach zostawić bo jak się przebudzi to postawi cały dom na nogi . Wiec zostaje mi wieczorem kompik i winko.:zawstydzona/y:


Justyna nic nie mów o zębach, ja tylko czekam na kasę z US i lecę porządek a nimi zrobic, a jest dużo do sprzątania w paszczy mojej:sorry2::baffled::crazy::-:)wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Oj zęby to jest dla mnie temat rzeka; tez mam bardzo słabe i co rusz wizyta u dentysty jest zalecana ale czasem funduszy brak i zawsze odkłada sie na później.
 
reklama
Gagulec sliczna i elegancka do pracy i randkę, hihihihiih
A co to jest?:zawstydzona/y::-D:-D:-D:cool2:bo ja kiedyś takie słowo słyszałam, ale nie pamiętam co oznacza:-D:-D:-D
Ubzdurałam sobie jeszcze do niej żółtą bluzką, ale najpierw moja koncepcja musi nabrać mocy urzędowej no i muszę zobaczyć jak wypadnie żółty kolor przy mojej bladości.
 
No własnie co to jest randka?????

Ja mam ogromną chęć iść na "Kochaj i Tańcz", ale mój małżonek nie ma ochoty n takie kino muszę zadzwonić do psiapsiółki : )

Ostatnio oglądałam "Max Paine" i bardzo mi się film podobał w szczególności za obecnośc baaaardzo przystojnego aktora : ) ach aż mi się kolana trzesły jak ogladałam.Mark Wahlberg
 
reklama
z przykrościa oznajmiam, że ja tez juz nie pamiętam:-:)-:)-:)-(

No własnie co to jest randka?????

Ja mam ogromną chęć iść na "Kochaj i Tańcz", ale mój małżonek nie ma ochoty n takie kino muszę zadzwonić do psiapsiółki : )

Ostatnio oglądałam "Max Paine" i bardzo mi się film podobał w szczególności za obecnośc baaaardzo przystojnego aktora : ) ach aż mi się kolana trzesły jak ogladałam.Mark Wahlberg
Ja film ściągam właśnie z neta, bo u nas najbliżej jakieś normalne kino jest oddalone o około 50km :zawstydzona/y: i poza tym mojego M wyciągnąć do kina to graniczyłoby z cudem nad Wisłą.
Mi Max Paine" niestety kojarzy się tylko z grą, którą swego czasu M mi zaśmiecał kompa ( no i dobra przyznam się- kilka razy też grałam:zawstydzona/y:)
 
Do góry