reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

reklama
No a zapomniałam się pochwalić że jutro przyjeżdża moja kochana kuzyneczka Ewa:tak: już się jej nie mogę doczekać. Przyleciała na wizytę u lekarza miejmy nadzieję że da jej zielone światełko i będzie mogła zacząć staranka o dzidzusia. :tak:
 
Justynka u mnie też tylko główna strona : /

No ja się pojawiam to wszystkie uciekają ; ) to i ja uciekam pa kobietki do jutra!!!
 
Justyna, u mnie jest tylko atrona tytulowa:sorry2:

kiedy malujesz wloski?
Jutro popracuję nad tym filmem. Chciarz coś się wrzuciło,bo na You Tube nic nie chciało wejść. Dzisiaj zrobiłam sobie,ale taka szamponetka to za mało i musze kupić normalny szampon koloryzujący.
Ja umyłam okno w kuchni, może jutro w pokoju przelecę.
PITy rozliczone 4.
 
Witam się z rańca!

Wpadam się tylko przywitać i lece jeszcze do wyrka Kuba już nie śpi, ale moze przytuli się do mamusi.

Justynka ile saszetek szamponu koloryzującego potrzebujesz? Bo w jednej tak jest mało tego specyfiku, że zawsze nakładam dwie.
 
witam o poranku:-)
myślalam że będe pierwsza ale widze że Kasia mnie wyprzedzila;-)Cześć KASIA
wczoraj caly dzień was czytalam ale jakoś nie mialam weny do pisania:no::zawstydzona/y:
dziś o 9 jestem umówiona z koleżanką idziemy zapisać dzieciaki do przedszkola(nasze 4latki;-))a później jadę zawieźć dzieci do mamy i muszę jechać do Urzędu pracy i urzędu miasta:crazy:no i mam w planach jeszcze odwiedzić bratową :tak:a gdy wróciy już do domku to mamy zamiar jechać z D do biedronki na jakieś zakupy. kurde ale sprawozdanie dalam:-ptak więc dzisiejszy dzień mamy caly zaplanowany ale wieczorem napewno zajrzę choćby poczytać ale zajrzę:-):-):-)
a jakim programem przechwtujecie obraz z kamery na kompa???
 
reklama
dzień dobry. Witam się i ja:) Od wczoraj azdo niedzieli jestem słomiana wdową- M w trasie do Włoch- załatwił sobie na urlopie dodatkowy zarobek:) Chyba oszaleje w tym czasie sama w domu z małym teściami i chwaściorem-brrrr.Poza tym wczoraj bardzo miło spedzilismy dzień; podoga nas rozpieszczała wiec calusienkie popłudnie na świeżym powietrzu; pojechaliśmy do mojej babci i Mały miał radochę bo mógł ganiać kury, przedżeźniać koguta, który się darł niesamowicie.Później mały pomocnik pomagał zgrabiać liscie na ogrodzie i był calusieńki umorusany ale nie było mowy, żeby go zabrać od pracy- oj co to to nie. Wiczorem wpierdzielił mi dwie miseczki kaszki- [szok] i po 10 minutach dziecka juz nie było- [też szok]. Ale około 10 sie zaczęło: wiercenie, marudzenie,popłakiwanie i wołanie mama, mama. Daje cyca- pociagnie, odepchnie, płacze, znowu ciągnie i tak w koło Macieja do godziny 6:30 gdzie posatnowił przydrzemać na 15 minut!!! dośc , że spać nie mogłam bo M nie by.ło z boku to jeszcze wypierdek mój kochany szalał- nie wiem kiedy memu dziecku to minie.
 
Do góry