reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

Jak zawsze ślepo zapatrzona w mąża i nic dziwnego w jego zachowaniu nie widzi:no: nie potrafię tego pojąć jak taka młoda inteligentna i wykształcona dziewczyna może mieć takie klapki na oczach:angry:

A pewnie jakbyś z nią pogadała to pomyśli że się wtrącasz?

A jak mamunia po rozmowie z Tobą nadal jest dobrze czy tylko na chwilę było ok?
 
reklama
A pewnie jakbyś z nią pogadała to pomyśli że się wtrącasz?

A jak mamunia po rozmowie z Tobą nadal jest dobrze czy tylko na chwilę było ok?

Wolę się już w małżeństwo mojej siostry nie wtrącać bo nawet jak mi nie uzna za zle to i tak efekt będzie taki jak bym gadała do ściany:baffled: a co do mamy to napradę jest dużo lepiej:tak: ona na szczęście potrafi wyciągać wnioski jak się okazało i teraz nasze relacje są o niebo lepsze:-)
 
Wolę się już w małżeństwo mojej siostry nie wtrącać bo nawet jak mi nie uzna za zle to i tak efekt będzie taki jak bym gadała do ściany:baffled: a co do mamy to napradę jest dużo lepiej:tak: ona na szczęście potrafi wyciągać wnioski jak się okazało i teraz nasze relacje są o niebo lepsze:-)


Jednak szczera rozmowa może zdziałać cuda dobrze że to wszystko z siebie wyrzuciłaś.

Dziewczyny co ze spotkaniem????
 
Justyna, u mnie jest tylko atrona tytulowa:sorry2:

U mnie niestety też:-( właśnie co ze spotkaniem Majandra jak znajdziesz chwilkę zrób tą sonde jescze raz proszę a po głosowaniu zabieramy się do dalszego planowania:tak: nie przyjmuję sprzeciwów w końcu jak się powiedziało A to trzeba powiedzieć B:-p
 
reklama
chudzino, gdzie to miescisz i jak robisz, ze nie tyjesz jedzac o tej porze?:szok::szok::szok:
Sama nie wiem :confused::baffled::-)

U mnie niestety też:-( właśnie co ze spotkaniem Majandra jak znajdziesz chwilkę zrób tą sonde jescze raz proszę a po głosowaniu zabieramy się do dalszego planowania:tak: nie przyjmuję sprzeciwów w końcu jak się powiedziało A to trzeba powiedzieć B:-p

o i to rozumiem :-)
 
Do góry