reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

Witam i ja o poranku! Z pracy niestety:-( U nas noc ok:tak: Pisałam Wam wczoraj o moim szwagrze okazuje się że wczoraj też był na rozmowie w sprawie pracy ale ta również mu nie odpowiadała i podziękował:baffled: wiem że im się nie przelewa i nie mają Bóg wie jakich oszczędności a pan doktor habilitowany mgr inżynier po szkole zawodowej tak postępuję. Szlak mnie poprostu trafi że jest taki nieodpowiedzialny:wściekła/y: i martwię się o moją siostrę:zawstydzona/y:
 
reklama
ZAŚ SIĘ ZAPYTAM CO Z ATRU??????
Chyba napiszę do niej na priva ;-)

Kasiu Atru od dłuższego czasu się nie odzywa:-( miała jakieś problemy z oczkami i nagle znikła. Całkiem nie dawno Nuśka próbowała się z nią skontaktować bo miała do nie 2 numery telefonu ale na żadnego z sms-ów jej nie odpowiedział. Wszystkie się tu martwimy ale mam nadzieję że u niej wszystko ok tylko przy dwójce dzieci i pracy nie ma czasu do nas zaglądać. Miejmy nadzieję że tak jak zniknęła nagle tak też może jeszcze się pojawi:tak:
 
Witam

Anetasa
no nie za ciekawie z tym Twoi szwagrem i jego robotą.:no:

Gagulec współczuję..... ale maluchy jakoś tak mają że się trzęsą za cyckami, mój mały nie przepuści okazji jak zobaczy mnie rozebraną , alby sie nie przytulic i nie pocycać .....:baffled::crazy::crazy::crazy:

U nas noc niby dobra, ale zła. Poniewaz jak mały obudził sie o 1 to juz bez mamusi u siebie w łóżeczku nie chciał spac, więc kisilismy się razem. :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

Wiecie, że dziż Dzeiń Teściowej:sorry2: ja nie wiedziałam, że takowy jest w kalendarzu:no:

Kasia witaj raniutko, teraz to widać, że wróciła dawna Kaśka z rańca juz z nami:tak::-D:-D:-D

Gagulec, Anetasa miłego dnia w pracy a i Nuska też, bo wiem, że podczytujesz. No i inne pracujące BBony, oby szybko dzień minał i do dzieciaczków:tak:

Harsh znów znikła i sie nie odzywa:-(

Ciekawe co u Naomi?

Donkat będzie ok, trochę czasu i słonko też do Was zaświeci, to tylko chwilowe:tak:

A ja dziś jakoś radosna jestem:sorry2: a dlaczego???? Nie mam pojęcia :no::no::no: może ta paskudna pogoda tak na mnie dział:baffled::sorry2::sorry2::sorry2:
 
Agulka no ja po pracy to już chyba tylko mogę popatrzyć na Tuśkę jak śpi w łóżeczku:sorry2: właśnie tego mi szkoda że nawet nie mogę się z nią przywitać po całym dniu:zawstydzona/y: ale za to mam po tem całe 2 dni dla niej zawsze tym się pocieszam no i oczywiście wypłatą 1 na koncie:-D a co do szwagra to wkurza mnie ta jego beztroska:wściekła/y: czasy ciężkie a ten sobie rzuca pracę bo już mu się nie podoba a następnej jeszcze nie ma zapewnionej i wogóle to dziwię się mojej siostrze że mu na takie coś pozwala.
 
Anetasa, wiem coś o takich egzemplarzach, chodziłam kiedyś z takim jednym i w sumie to poczułam ulgę jak się to skończyło.

Agulka, tak trzymaj dobry humor cały dzień ;)

Ja mam ambitne plany na wielkie sprzątanie. Skończyłam plik na który miałam zlecenie i nie wiem czy dostanę kolejne (a przydałoby się), wykorzystam więc czas na coś innego niż siedzenie przed kompem. Pogoda się robi ładna, może jakieś okna zaliczę? :-D
 
Anetasa, wiem coś o takich egzemplarzach, chodziłam kiedyś z takim jednym i w sumie to poczułam ulgę jak się to skończyło.

Agulka, tak trzymaj dobry humor cały dzień ;)

Ja mam ambitne plany na wielkie sprzątanie. Skończyłam plik na który miałam zlecenie i nie wiem czy dostanę kolejne (a przydałoby się), wykorzystam więc czas na coś innego niż siedzenie przed kompem. Pogoda się robi ładna, może jakieś okna zaliczę? :-D

Fakt jak za oknem słoneczko świeci to aż chce się żyć ja też ostatnio zasilona zastrzykiem słonecznej energii wymyłam okno balkonowe i kuchenne a na następny dzień już pogoda się zchrzaniła i pozostałe 2 nadal brudne straszą:crazy:
 
Ale w***** załapałam. Moja szwagierka ma zapalenie oskrzeli w zwiazku z tym moja tesciowa sie mobilizuje i zajmuje jej córką. Normalnie nie wiem czy się śmiać czy płakać. Powiedziałam jej i teściowi, ze jestem rozczarowana ich zachowaniem i że przynajmniej mam jasność gdzie moje miejsce w szeregu. Teściowa była zdziwiona, ze nie pojmuję że szwagierce MUSI pomóc, bo ma dużo pracy, bo jest chora, a szwagier do późna pracuje. W każdym razie mąż też wrzucił swoje trzy grosze i stanęło na tym, że teściowa mi ugotuje i pójdzie ze Stasiem na spacer, póki mam tego krwiaka. Zawsze coś, w sumie nie mało.
Niestety jesteś synową, anie córką:sorry2: Ja też już dawno poznałam swoje miejsce w rodzinie Głowackich. Na końcu. Przykra prawda.
Dzisiaj dzień teściowej:dry:
Ale spać mi się chce. Nocka ok. Wieczorem przed mlekiem mały dostał syropek i spał jak aniołek do 5. Wypił mleko i spał do 8.
 
Niestety jesteś synową, anie córką:sorry2: Ja też już dawno poznałam swoje miejsce w rodzinie Głowackich. Na końcu. Przykra prawda.
Dzisiaj dzień teściowej:dry:
Ale spać mi się chce. Nocka ok. Wieczorem przed mlekiem mały dostał syropek i spał jak aniołek do 5. Wypił mleko i spał do 8.

A i to jest plus bycia żoną jedynaka:-p teściowa mnie traktuje jak córkę bo jej nie ma:-D
 
Hey laseczki!

U mnie chorob ciag dalszy, z tamtego wirusowego zapalenia, Amanda ma teraz bakteryjne, bo niby wszystko ok,ale ciagle ten kaszel no i nagle goraczka w nocy. Wzielam ja wczoraj do lekarza i dostala antybiotyk. Mam dosc siedzenia w domu, biedaczka tez sie nudzi,bo nie moze bawic sie z innymi dziecmi,ale jeszcze tylko 2 dni i bedzie juz dobrze.Poza tym lece do Pl,tak jak juz pisalam, lece w przyszla sobote :-) Na cale 10 dni :-) nie moge sie juz doczekac. Mamy piekne slonce, wiec spadam na spacerek milego dnia!
 
reklama
Niestety jesteś synową, anie córką:sorry2: Ja też już dawno poznałam swoje miejsce w rodzinie Głowackich. Na końcu. Przykra prawda.
Dzisiaj dzień teściowej:dry:
Ale spać mi się chce. Nocka ok. Wieczorem przed mlekiem mały dostał syropek i spał jak aniołek do 5. Wypił mleko i spał do 8.

Serio serio??? :confused: Ach to muszę lecieć złożyć mojej kochanej teściówce życzenia :-p

Anetasa :-( nie wiedziałam o tym :-( mam nadzieję, że z nią wszytsko dobrze.

Agulka tak Kasia wróciła WRESZCIE!!!! :-) Ale co ja widzę, widzę dobry humor Agulki i to super!!!! Ja również od rana mam dobry humor choć małemu oberwał się klaps w dupe :dry:

A ja już zdążyłam dwa okna umyć :-D:tak: Kube ubrałam w ciepły sweterek, czapeczke i papciuszki i dzielnie mi towarzyszył :tak: z babcią nie chciał zostać tylko krzyczał "mama".

Teraz mały terrorysta śpi tak, że mam chwile oddechu :happy:

Carioca jak tam kobietko????

Teściowa zajeła mi pralke kuźwa, a miałam wyprać firanke i wywiesić na ogródek. Słoneczko tak pięknie świeci to muszę to wykorzystać. Najgorsze to to, że włączyła pierwszy program gotowanie, a on idzie 2 godziny :crazy::wściekła/y:
 
Do góry