reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

reklama
A ja się zastanawiam czy składać teściowej życzenia:confused: chyba sobie odpuszczę skoro składam jej na dzień matki:baffled: a mój M jak usłyszał że dzisiaj jest dzień teściowej to powiedział cyt"no pewnie w niedzielę dzień kobiet a dziś dzień teściowej i co może 2 razy w tygodniu mam biegać z kwiatkami":-D
 
Ja teściowej nie składam życzeń na dzień mamy, mame mam tylko jedną = ) ma synka i córeczke to ma jej kto składać. Mój mąż również nie składa życzeń mojej mamie z okazji dnia mamy.
 
U nas też zaświeciło słonko juz dawno go nie widziałam.:tak::-D:-D:-D

Larcia mam nadzijeę, że choróbska juz Amandę będą omijały z daleka.:-D

Moja teściowa tez spoko, mieszka 80 km od nas i widzimy się od święta więc jest na medal. Nawet jak widzi , że sa zgrzyty ( w czasie tych świąt) między nami to i tak J dostaje po głowie, bo : ŻONĘ SYNU TRZEBA SZANOWAĆ I NOSIC JĄ NA RĘKACH. - jej słowa:sorry2::tak::-D:-D:-D
 
U nas też zaświeciło słonko juz dawno go nie widziałam.:tak::-D:-D:-D

Larcia mam nadzijeę, że choróbska juz Amandę będą omijały z daleka.:-D

Moja teściowa tez spoko, mieszka 80 km od nas i widzimy się od święta więc jest na medal. Nawet jak widzi , że sa zgrzyty ( w czasie tych świąt) między nami to i tak J dostaje po głowie, bo : ŻONĘ SYNU TRZEBA SZANOWAĆ I NOSIC JĄ NA RĘKACH. - jej słowa:sorry2::tak::-D:-D:-D

Jakbym słyszała swoją:-D;-):-) ale moja mieszka też w Kłodzku za co dziękuję Bogu bo kto by z małą siedział jak ja jestem wpracy:baffled: pozatym mała dużo się przy niej uczy a teściowa to taki typ człowieka co nie potrafi siedzieć w miejscu więc jak mała śpi to zawsze coś posprząta:tak: więc ja mam mniej roboty:-) szkoda tylko że nie lubi prasować:sorry2:
 
My składamy życzenia obu mamą czyt. mamie i teściowej, i na dzień matki, i kobiet i teściowej ( po raz pierwszy) , bo wiemy, że się cieszą. Kwiatków to nie ale słowa sa ważne dla nich i pamięć.
 
Jakbym słyszała swoją:-D;-):-) ale moja mieszka też w Kłodzku za co dziękuję Bogu bo kto by z małą siedział jak ja jestem wpracy:baffled: pozatym mała dużo się przy niej uczy a teściowa to taki typ człowieka co nie potrafi siedzieć w miejscu więc jak mała śpi to zawsze coś posprząta:tak: więc ja mam mniej roboty:-) szkoda tylko że nie lubi prasować:sorry2:
jakąś czynnośc w domu musisz w końcu robic a nie tylko wyręczasz sie innymi:-p:-p:-p:-D:-D:-D
 
Fajnie, że macie taki kontakt z teściókami : ) moja teściowa uwielbia prasować i zawsze wyprasuje mi wszystko co upiore choć zawsze jej powtarzam, że sama sobie wyprasuje.

Natomiast jak przychodzi o zajmowanie się dzieckiem to siedzi na czterech literaz i rozwiązuje krzyżówke a Kuba sam się sobą zajmuje : /

Jestem 100% pewna , że konflikt miedzy Nami polega na mieszkaniu razem : ( i niestety to jest główna przyczyna zgrzytów!!!! Bo tak to to jest kochana osoba o gołebim sercu.
 
reklama
Do góry