reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

reklama
Byłyśmy na sankach całe 10min i Jula zaczeła płakać i tak się zastanawiam co my z nią będziemy robić w tych górach:baffled:
Bo ty sanki jej podstawiasz...a ona woli deche, jedna, snowboard:-p;-):-D...jak ja widze takie male Bąki smigajace na nartach to az serce rosnie:-)

Witam. Jestem właśnie po spotkaniu z Gabids.:-):tak: Fotki wieczorem:tak:

Oooo:szok::-)To czekamy:tak:Widze ze i koncu Babony spoza granic sie spotkaly!:-)
 
Hruda - nie pojadę do Edzia w sobotę, ciąża jest zagrożona.

Nie mogę Stasia podnosić i wogóle powtórka z rozrywki. Wczoraj miałam krwawienie i jakaś wątróbka ze mnie wypadła, już myślałam że po ptakach, pojechałam z wykiem do szpitala, a tam na usg ciąża jest, ale lekarz stwierdził, że pusty pęcherzyk. I że ciąża się nie rozwija i żebym się zastanowiła wraz z lekarzem prowadzącym co z nią zrobić. Dziś mój gin stwierdził, ze ciąża się rozwija, że nawet dopatrzył się zarodka i że może nawet pika serduszko. Myślałam że mu z tego fotela spadnę i obcałuję stopy. Jest kilka krwiaków, endomedrium się rozwarstwia i ogólnie najlepiej to nie jest, ale jest nadzieja.
 
Carioca, no to przymam kciuki. Mam nadzieję że będzie dobrze, uważaj na siebie.
Czy my nie możemy tu normalnie zajść w ciążę a potem normalnie ją przechodzić? :rofl2:
 
no ja to napewno nie, ale mam nadzieję że Tobie niebawem się uda i bez żadnych rewalcji do samego rowiązania przetrwasz.

Aha - Justyna - jesteś teraz w połowie cyklu, czy przed @?
 
Carioca - no to oszdzedzaj sie ile mozesz! Bez zartow! A ja i Stas trzymamy kciuki:tak::tak::tak:Ale pamietaj ze my mozemy ci pomoc wyjac Staska z auta i tam - u edzia - go ewentualnie asekurowac!
 
Ostatnia edycja:
Byłyście ostatnio w Biedronce? Mają pieluszki Dada w promocji i chusteczki Dada sensitive 4op. za 13 zł. I są takie pyszne chipsy jabłkowe. Między sokami,a popcornem.
 
witam!!

posiedzialysmy u tesciow:-)babcie sie pozachwycaly wnusia:-)

zrobilam salatke i juz sie objadlam:baffled:

Młoda tańczy przed tv bo leci "jak to melodia"- jak ja nieznosze tego programu:baffled:

Byłyśmy na sankach całe 10min i Jula zaczeła płakać i tak się zastanawiam co my z nią będziemy robić w tych górach:baffled:


mnie tez wkurza, a julitka jak u kogos zobaczy w tv to od razu tanczy:-D

wiesz, aj wczoraj tak sobie o tym pomyslalam:sorry2:i troche wam sie dziwilam decyzji. co innego latem, wiosna, jesienia. ale zima???


Witam. Jestem właśnie po spotkaniu z Gabids.:-):tak: Fotki wieczorem:tak:

oooo, nie chwalilas sie, ze idziecie i nie pozdrowilysmy gabids:-(

Hruda - nie pojadę do Edzia w sobotę, ciąża jest zagrożona.
.
ojje, trudno bedzie nic nie robic przy Stasku, zeby nie dzwigac:-(szkoda, ze nie mozesz miec pomocy na codzien:-(
staraj sie jak mozesz i dbaj o was:-)

Byłyście ostatnio w Biedronce? Mają pieluszki Dada w promocji i chusteczki Dada sensitive 4op. za 13 zł. I są takie pyszne chipsy jabłkowe. Między sokami,a popcornem.

bylam dzis, wizelam pieluszki, ale chusteczek nie zauwazylam:baffled: zreszta i tak mi braklo kasy i musialam kilka rzeczy zwrocic:zawstydzona/y: a zapas pieluszek to amamy chyba na kilka m-cy, bo w Leclercu byly przez dluzszy czas tansze bella happyi dokupowalam za kazdym razem:sorry2:
a te chusteczki dada sa dobre? nie pamietam, czy mialam. ja uzywam z Dzidziusia, tez kupuje w wielopakach
 
reklama
Byłyście ostatnio w Biedronce? Mają pieluszki Dada w promocji i chusteczki Dada sensitive 4op. za 13 zł. I są takie pyszne chipsy jabłkowe. Między sokami,a popcornem.
:tak::tak::tak: Dada za 26zł i zakupiłam:-D
witam!!


zrobilam salatke i juz sie objadlam:baffled:



bylam dzis, wizelam pieluszki, ale chusteczek nie zauwazylam:baffled:
to tak jak ja, byłam w jednym celu - po pieluchy i się nie rozglądałam

O Ty sałatką się zajadasz, buuuuuuuuuuuuuuuu daj trochę:-D

Carioca kciukasy zacisnięte:tak:

Anetasa gdzie jesteś, zasypało Was????

Monia udanej zabawy:tak:

My juz nie mielismy jechac na zakupy, ale w końcu zebralismy się. Spodnie kupione, stanik duzo powiekszający też, stringi, spinki do włosów i parę innych pierdół też:tak::tak::tak:

W Pepco są sliczne ciuchy dla maluchów, a kasę miałam prawie wyliczoną, bo bym wydała:rofl2:. Super dresiki dla chłopców naszych za 16 zł.:szok::tak::tak::tak:. Następnym razem;-):tak::-D kupię.
 
Do góry