reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

Bo nie byłyśmy pewne czy to wypali i dosłownie dziś z rańca na szybko z domu wychodziłam:-p
Ale oczywiście pozdrowiłaś ją od nas:-) prawda

Hrudzia
kurcze zapomniałam:zawstydzona/y: że mój ukochany mąż ma urodziny w piątek i nie wiem co z tą sobotą a mogłaby być następna ???? Proszę

Carioca
kochana trzymam kciukasy bardzo mocno

Justyna
umawiaj się do tego gina bo coś wyraźnie nie jest tak jak powinno

Donkat a co miałaś za sałatkę ? Mniam mniam ale narobiłaś mi ochoty.

Dziewczyny widziałyście Aneczkę w nowej wersji - wygląda SUPER
 
reklama
Carioca tyle osób trzyma kciuki więc musi być dobrze :tak::tak::tak:

Aneczki nie mam na NK więc nie miałam okazji zobaczyć jej nowej fryzury..

Majandra fotki suuuper- śliczne dzieciaczki:-)

Jutro lece do Biedronki a dzisaj już zmykam MILEJ NOCKI
 
Też Aneczka bardzo podoba mi się w tych ciemnych włoskach. Tak kobieco i subtelnie...
A jeśli chodzi o te chusteczki Dada to ja od bardzo dawna używam tylko,że lawendowych,ale myślę,że żadna różnica. Tak sobie myślałam,że muszę popatrzeć po ile są różne pieluchy i przeliczyć na sztuki,bo niby te Dada są tańsze,ale chyba za super tanio za sztukę to one nie wychodzą.
Buuuu, patrzy na mnie:szok: wiecie co:sorry2: Młody dziczeje:wściekła/y: a ja mam lenia. Jutro na szczepienie, zapytam o tran. Umówiłam się na środę do gina. Boże ja chyba przeszło rok nie byłam. Moja pani doktor nawet dorobiła się swojego nowiuśkiego gabinetu w tym czasie:zawstydzona/y:
 
Anetasa hop hop co u Was????


Tygrysku
cos wspominałaś o studiach i co idziesz? na jaki kierunek???

Ale mnie męczy katar tzn: zatoki mam tak zawalone że pęka mi głowa kataru jako takiego nie mam tylko to uczucie zatkanego nosa i ból głowy :-(buuu mam dość idę spać

Justyna
ja tu Tobie doradzam a sama muszę pójść jak to któraś z Was nazwała na "przegląd" bo też już rok minął od ostatniej wizyty a ja tak tego nie lubię no cóż muszę się umówić chyba jutro zadzwonię bo i na wizytę pewnie z miesiąc poczekam
 

W Pepco
są sliczne ciuchy dla maluchów, a kasę miałam prawie wyliczoną, bo bym wydała:rofl2:. Super dresiki dla chłopców naszych za 16 zł.:szok::tak::tak::tak:. Następnym razem;-):tak::-D kupię.

A co to za sklep??? Hrudzia, Carioca u Nas taki też gdzieś jest? Bo ja nie widziałam.


Carioca
jak się czujesz???
 
Hruda - nie pojadę do Edzia w sobotę, ciąża jest zagrożona.
Uważaj na siebie :tak: trzymamy kciuki
W Pepco są sliczne ciuchy dla maluchów, a kasę miałam prawie wyliczoną, bo bym wydała:rofl2:. Super dresiki dla chłopców naszych za 16 zł.:szok::tak::tak::tak:. Następnym razem;-):tak::-D kupię.
ja dzisiaj wylicytowałam na allegro dresik dla małego, nowy z metką za 7,50:szok::-D
taki: Dres oliwkowy nowy z metką 12-18m-cy (553587512) - Aukcje internetowe Allegro
Do biegania w sam raz na wiosnę. Ale, żeby zakupów nie było dość: wylicytowałam M buty ( bo mi marudził, że takie mu sie podobają i ze idzie wiosna i takie tam...) no i sobie 3 spódniczki( ale to wczoraj)

Dziewczyny widziałyście Aneczkę w nowej wersji - wygląda SUPER
Jak dla mnie to jest rewelacja:tak:

oj ja dzisiaj wyjątkowo o tej godzinie przy kompie i mało tego żłopie piffko przeznaczone dla M, zagryzam Laysami i oglądam film z JLo ( ma fajny brzuszek:zawstydzona/y:). Oprócz tego, ze jestem już chyba ululana - wypiłam pół butelki " Lecha" 0,66 l to mam nerwa okrutnego bo M pojechał dzisiaj do Poznania i planowo powinien juz być, a ze pogoda jest fatalna to troszkę zaczynam panikować ( mimo sygnałka co godzinę)
 
Gagulec to miałaś dobry dzień na zakupy w necie, fajny i tani ten dresik

Aneczki
nie widziałam, bo nie mam jej w znoajmych, niestety.
 
reklama
Oj kochane....musze sie wam pochwalic i ochlonac...bo piszcze z radosci normalnie jak moj Stasiek!!!! :-):-):-)Jeden dzien lez:-( a drugi taka euforia:-)...oj tak chyba mi jest pisane...:sorry:
J po przeprosinach i w ogole pitu- pitu zrobil mi/nam znow niepodzianke i..jedziemy na 2 rocznice slubu czyli za 2 tygodnie do...Toskanii, do Sienny. Bylam tam dawno temu i mnie zaczarowala. Opowiadalam J o niej i kiedys sie na nia napalilismy ze moze kiedys pojedziemy...Bierzemy auto z lotniska z Rzymu, jedziemy do Sienny, do hoteliku i...ach.:-):-):-) Stas zostanie tym razem u babci a my jedziemy na 4 dni! A mi sie w ciszy ( z oszczednosci) marzylo jakies spa w Gdansku z okazji rocznicy...a tu...ach:-):-):-)
Nuska - tak wiec wybacz kochana ale Edzio w przyszla sobote odpada...bo nie moge...lece do Toskanii:-):-p:-)...ach...normalnie nie wierze...:szok:
 
Ostatnia edycja:
Do góry