reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

Klavell pokoik przepiekny!!!! Znajomej córeczka (2 latka) już od dawna spi na norlanym lóżku :) jedynie co ją chroni przed upadkiem to dłuugie opieradło z boku. Wiki w ogóle jest bardzo jak na swój wiek rozwinieta dziewczynką :)
 
reklama
Cześć witam się z rana. Mieliśmy weekend pełen wrażeń, więc się nie odzywałam. Ale pozytywnych wrażeń.
Oskarowi idą zęy jak szalone. Płacze ciągle po nocach, gryzie (głównie mnie :baffled::angry:) i nie można mu zobaczyć do buzi ile ich tam ma.
Wczoraj wieczorem zaliczyłam wpadkę. Wysłałam BARDZO ciepłego i sympatycznego smsa do jednego z moich najlepszych przyjaciół(faceta) pisząc mu że myslę o nim i żeby do nas wpadł w tym tygodniu i takie tam ale pomyliłam numery wysyłając go do innego o takim samym imieniu :baffled:... byłego kolegi z pracy. Musiał być mocno zdziwiony, bo mi taki trochę zakłopotany odpisał:baffled::rofl2::-D A P miał ze mnie ubaw że niezły obciach sobie narobiłam. :baffled: Chyba A pomyslał, że mi już odbiło :-D


Agulka, widziałam fotki z imprezy, śliczni jesteście, tacy eleganccy :tak:

Monia a Twoje dzieciaczki już lepiej?

Donkat, to Ty ostra babka jesteś skoro kolega się...bał.:-D

ANetasa, już lepszy humorek?
Pozdrawiam gorąco
 
Witajcie BBonki :happy:
Klaviel - pokoik jak bombonierka, widać ile mamusia serca włożyła w jego urządzenie. Czyżby to był portrecik Hani?
Doti - nooo... kolega wreszcie się dowiedział, jakie masz w stosunku do niego ciepłe uczucia :rofl2: ciekawe czy Was odwiedzi w tym tygodniu :dry:
 
Dzien dobry
Wpadlam sie takkrotko przywitac...bo nie mam nastroju od wczoraj przez komentarze mojej mamy dotyczace "mojej kariery zawodowej":baffled::crazy:...
Klavell - slicznie ten pokoik urzadziluscie.( urzdzilas!:-p) a tapetka podoba mi sie najbardziej:-)
Doti - :-D:-D:-D...podobna sytuacja zdarzyla sie przyjacielowi mojego bylego faceta...z tym ze sms szly do mnie - zamiast pisac do swojej dziewczyny pisal do mnie:szok::rofl2::-D
Agulka - widzialam fotki...cudnie wygladaliscie! A impreza widac ze sie udala na calego!

A tak w ogole to sie chyba zaraz rozrycze...bo juz nie wiem jak mam ogranac Staska...mial byc wyspany przed dzisiejszya wizyta u psychloga i tak tez ustalilam godzine a on mimo ze ziewa drze sie z lozka...nic nam nie wychodzi...nawet spanie...czuje sie fatalnie...
 
Ostatnia edycja:
Też mam takie dni:zawstydzona/y::-( Maciuś już powinien spać, bo ziewa, trze oczka, marudzi, ale spać nie pójdzie i koniec. Teraz siedzi w krzesełku, słycha muzyki i je jabłko.:-)

u nas tak było wczoraj, hciałam by młody wczesniej usnał tzn normalnie po 11 ale chyba cos wyczuwał i za rzadne skarby nie chciał zasnąć, po 45 minutach dopiero mu sie udało:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
Nareszcie słońce wyszło:-) Maciuś wstanie to idziemy na spacer, bo moje dziecko nie umie w domu siedzieć:baffled::sorry2:

Klavell, Maciuś też już w dzień śpi na normalnym łóżku. Zauważyłam, że śpi dzięki temu dłużej:tak::-)
 
witam kobietki!!!

u nas dzis pieknie, ale nadal duzo sniegu i Julitka nie chcial byc dlugo na dworku, bo nie lubi chodzic po wysokim sniegu:baffled: wywalialm ja 2 razy na sankach, wiec szybko miala dosc:-D

rozbraja mnie niunka, bo jest u nas Kamilek. ona go bardzo lubi. kamilek wola z drugiego konca domu: Julitka, choc daj mi buzi! a niunka mowiac :nie, nie biegnie szybko, o malow drzwi trafia i daje mu buziaka:-D:-D

teraz na wszystko ejst odpoweiodz: nie, nie

Witam.
My juz po urodzinach tzn ja i Adas , bo J z Mają nadal tańczą.
Było bardzo fajnie, tata popłakał się ze wzruszenia, był bardzo szczęśliwy.
Nasze dzieci zrobiły furorę wśród ciotek i wujków, Maja prześlicznie zaśpiewała piosenkę dziadkowi a Adaś zachowywał się wzorowo.

gratulujemy mamie super pomyslu, a Wam dzieciaczkow:tak:

zdjecie w podpisie pierwsza klasa!:-)Adas wymiata w tej muszce!

Donkat, to Ty ostra babka jesteś skoro kolega się...bał.:-D

:zawstydzona/y:P tez sie mnie na poczatku bal:zawstydzona/y:

Dzien dobry
Wpadlam sie takkrotko przywitac...bo nie mam nastroju od wczoraj przez komentarze mojej mamy dotyczace "mojej kariery zawodowej":baffled::crazy:...

A tak w ogole to sie chyba zaraz rozrycze...bo juz nie wiem jak mam ogranac Staska...mial byc wyspany przed dzisiejszya wizyta u psychloga i tak tez ustalilam godzine a on mimo ze ziewa drze sie z lozka...nic nam nie wychodzi...nawet spanie...czuje sie fatalnie...

pewnie mama ma inna koncepcje zycia dla swojej ukochanej corki:sorry2:

oby wizyta przebiegla spokojnie i tak jak sobie zaplanowalals:tak:
 
reklama
czesc Mamuśki :-)
właśnie dzisja zaczełam URLOP wiec humor dopisuje:-D:-D
powoli szykujemy sie na nasz wyjazd w góry
kupiliśmy dzisiaj sanki i mam dziwne wrażenie, że to jednorazówki:baffled:

KLAVEL pokoik Hani przesliczny:tak::tak::tak::tak:

Agula cudne zdjęcia, sukienka ekstra zarówno Twoja jak i córci:tak:

Hruda czekam na info jak tam po wizycie...

Donkat no to Julitka ma już chłopaka :-):-)

Doti Ty się ciesz , ze on sie zakłopotał gorzej by było jak by "podchwycił" temat:-p
 
Do góry