reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

Ale z tym pokazywaniem paluszkiem troszku się nie zgodzę :confused2: bo Kuba pieknie wszystko pokazuje paluszkiem a jego mowa idzie jak po grudzie :crazy:
Źle to zrozumiałaś. Chodzi o to, że zanim dziecko zacznie mówić pokazuje paluszkiem.

Hruda, dobrze, że masz już to za sobą. Wiem, że wciąż masz mętlik w głowie, ale teraz jak już wiesz mniej więcej na czym stoisz będzie o wiele łatwiej.
 
reklama
:-pja mam teaz taki etap z Olą że okropa z niej gadula sie zrobila potrai zadać 100 pytań w ciągu minuty i tylko a po co?dlaczego? a jak to? obiad to zjada ponad godzinę bo więcej gada niż je:baffled:taka mala mądralińska się z niej zrobila a taka niedobra ze:wściekła/y:
:tak::tak::tak::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: dotyczy mojej Mai:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

Monia super, że dzieci już zdrowsze.

My po obiadku poszlismy na cmentarz a mały właził na groby, bo tam było duzo śniegu:sorry2::sorry2::sorry2:
Popołudniowa kawkę wypilismy z moimi rodzicami ogladając zdjęcia i film z wczorajszej imprezy, ale sie naśmieliśmy:-D:-D:-D:-D
 
kasiu, Julitka tez palcem wyma****e od dawna, a z mowa jest ciezko, ale byc moze w przypadku, gdy dziecko nawet nie pokazuje, to jest jeszcze ciezej

Źle to zrozumiałaś. Chodzi o to, że zanim dziecko zacznie mówić pokazuje paluszkiem.
:tak::tak::tak:
A z tego co pamietam Kasiu Kubus cos nieco mowil przynjamniej mama, baba itp wiec to tylko kwestia czasu jak zacznie gawedzic:-)

Hruda, dobrze, że masz już to za sobą. Wiem, że wciąż masz mętlik w głowie, ale teraz jak już wiesz mniej więcej na czym stoisz będzie o wiele łatwiej.
Oj zebys wiedziala ze glowe mam jak sklep:szok:...psycholog byla troche zagubiona ( moze niewile ma takie malutkich przyapdkow) ale co mi sie podobalo ze nie nie szydzila ze z netu mozna sie tylko dowiedzic samych okropnosci...w ogole nie szydzila z jakiej kolwiek mojej wypowiedzi, nie bagatelizowala niczego...a jak anielskimi oczmi spojrzlala na mnie i powiedziala ze mam prawo sie poskrzyc bo moja praca jest brdzo wyczerpujaca...
No zobaczymy co bedzie za tydzien po testach:happy:

Donkat - Julitka jako kroliczek?:szok::-) slooodko!:-)
Doti - jak zasypianie Oskarka? kolysanki sie sprawdzaja?


A tak ogolnie padam na pysk...ale mam wino!
 
Ostatnia edycja:
Hruda, to polewaj, oj przydałoby się w realu. Tylko bym pewnie padła jak długa po połowie kieliszka. Cały dzień pracowałam :tak: nad tą książką, końcem lutego próby wydruk idzie do autorki na przegląd:tak:
Oskarek zasypia już normalnie tylko musi mieć uchylone drzwi i przez to słyszy muzykę, zawsze mu puszczamy spokojną. Całe szczęście. Jeszcze tylko budzi się w nocy i trzeba przy nim siedzieć. Wydaje mi się że to przez zęby.

Będziemy musieli iść do chirurga z jego siusiakiem, to zapalenie cewki już mu przechodzi powoli, ale mu się zaczopowało coś tam pod skórką i taka wydzielina mu się zbiera. Trzeba to będzie jakoś odetkać:szok::wściekła/y: Biedactwo, znowu się umęczy i wkurzy :angry:

Monia, super że już lepiej u was. Oby już koniec tych chorób.
 
witam sie kobietki
ja mam zwolnienie do piątku z okazji Szymnonkowego chorobska mamy ciag dalszy przerostu migdalkow tym razem podniebiennych bo 3 juz nie ma i zastanawiam sie z tej okazji nad zakupem inhalatora bo to inwestycja na wiele lat i dla wszystkich a po co go truc doustnie jak moze sobie powdychac leki i nie wiem czy ten model co sobie upatrzylam jest ok mamusie moze któras juz zakupiła i ma w domku cos takeigo INHALATOR nebulizator MEDEL Family- model '09 |IMF (549204836) - Aukcje - Onet.pl. Aukcje internetowe dla każdego. taki mi się podoba a i cena przystepna i wysylka za free
 
To ja polewam...
i wqureia mnie ten chomik. Mam gigantyczna ilosc muzyki na kompie i moglabym ja udostepnic ale km nie wiem jak zaladowac cale foldery:crazy::wściekła/y:
Ja nie wiem jak Gabids, Kalvell czy Monia macie tyle tych pikow? Sciagbela ChomikBox ale to jaks lipa jest...pykacie po kolei kazdy jeden plik?:szok: za tydzien bym nie skonczyla...wrrrr jak ja nie znosze jak z rzeczy ktore maja mi ulatwic zycie je tylko komplikuja
 
jeszcze czeka mie sterta naczyn do zmywania:crazy:


Ola ma wiek ciekawskiego trzylatka i stad te pytania:blink:
to przywieź do mnie te naczynia wlżymy je do zmywarki i ladnie się same umyją a my w tym czasie napijemy się czegoś i poplotkujemy;-)

a Ola to już prawie 4 lata będzie mieć bo za 2 miesiące urodzinki jak ten czas leci chciala bym żeby miala z 2 latka byla wtedy taka kochana nie pyskowala,nie wymyślala i wogóle...ona mi ostatnio powiedziala że dziewczynki w jej wieku już się nie bawią zabawkami tylko sobie siedzą:sorry2:wogóle niekiedy ma takie hasla że szok, zbyt szybko robi się starsza:baffled::nerd:

Hurdzia polej i mi bo juz mam dość dzisiejszego dnia a chętnie bym się czegoś napila dla zrelaksowania:-p
 
Czy u Was też jest tak strasznie dużo śniegu? U nas jest pół metra, takie tunele są wykopane żeby móc chodzić :-D Dzisiaj nawet w jednym z nich nie zmieściłam się sankami i Oskar musiał iść na nogach a tunel prawie taki jak on sam :-D Strasznie nas zasypało
 
reklama
To ja polewam...
i wqureia mnie ten chomik. Mam gigantyczna ilosc muzyki na kompie i moglabym ja udostepnic ale km nie wiem jak zaladowac cale foldery:crazy::wściekła/y:
Ja nie wiem jak Gabids, Kalvell czy Monia macie tyle tych pikow? Sciagbela ChomikBox ale to jaks lipa jest...pykacie po kolei kazdy jeden plik?:szok: za tydzien bym nie skonczyla...wrrrr jak ja nie znosze jak z rzeczy ktore maja mi ulatwic zycie je tylko komplikuja

ja mam wszystkie pliki przechomikowaneod kogoś bo dopóki komp mi szwankuje to nawet nie próbuje wrzucać swoich plików bo trwalo by to wieki:wściekła/y:

Tygrysku ja też mam na oku wlaśnie ten inhalator ale postanowilam jeszcze dokladnie wypytać Oli alergologa jaki ona model poleca i czy ten jest dobry. Wizytę mamy 5 marca więc wtedy będę coś wiedzieć
 
Do góry