reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

A to tak na Walentynki

Panienka idzie po plaży. Nagle zobaczyła starą butelką. Podniosła, otarła z
brudu, a tu wyskakuje Duszek.
Panienka pyta: - Czy będę miała trzy życzenia?
Duszek: - Nie, przykro mi ale ja jestem duszek spełniający tylko jedno
życzenie.
Panienka bez wahania: - To proszę o pokój na Bliskim Wschodzie. Widzisz tą
mapę? Chce, żeby te wszystkie kraje przestały ze sobą walczyć, żeby Żydzi i
Arabowie pokochali sie między sobą i żeby kochali Amerykanów i odwrotnie, i
żeby wszyscy tam żyli w pokoju i harmonii.

Duszek popatrzył na mapę i mówi: - Kobieto bądź rozsądna, te kraje się biją
i nienawidzą od tysięcy lat, a ja od 1000 lat siedzenia w butelce też nie
jestem w najlepszej formie. Jestem DOBRY ale nie aż tak dobry.

Nie sądzę żebym mógł to zrobić. Pomyśl i daj jakieś sensowne życzenie..
Panienka pomyślała przez chwilę mówi: - No dobrze, przez całe życie chciałam
spotkać właściwego mężczyznę, żeby wyjść za niego za maż.

Wiesz, takiego który będzie mnie kochał, szanował, bronił, dobrze zarabiał i
oddawał pieniądze, nie pił, nie palił, pomagał przy dzieciach, w gotowaniu i
sprzątaniu, był świetny w łóżku, wierny i nie patrzył tylko w telewizor na
programy sportowe. Takie mam życzenie!

Duszek westchnął głęboko i powiedział: - Pokaż mi jeszcze raz tą jebaną
mapę...
 
reklama
Naomi własnie zerknełam na Twój suwaczek ciążowy i jestem w szoku to już 30tc!!!! Ale ten czas leci!!!!!

Za 10 t poród
 
wpadam tylko na chwilke życzyć wszystkiego naj naj lepszego duuuuzo milosci na clay przyszly rok:-D:-D:-D
wiem ze roznie bywa w związkach ale.. jednogłośnie wszystkie kochamy nasze dzieciaczki:-D
ja czekam na P i jego niespodzinkę dodam tylko ze juz zdąrzyłam się dzisja z nim pokłócić:crazy: kurcze mamy bardzo burzliwy zwązek ale cóż z takimi charaktrekami...
w tygodzniu przynajmniej sa 3 sprzeczki hmmm :baffled:
jedyne co dobre to że nie potrafimy sie dlugo na siebie gniewiac i to ze praktycznie zawsze to on mnie przepraszam:-D:-D:-D wytnie sie to ze z regóły z jego podowu sie kłócimy...

Nuśka dobre dobre:rolleyes::rolleyes:


 
Czesc Babonki:-)
Przede wszystkim

Milosci Milosci Milosci zycze co skrzyyyyydel dodaje



Nuska - :-D:-D:-D
Naomi - coz za piekne imie:-p:-)

Stasiek mi sprzedal takiego calusa ze mam warge spuchnieta ( ugryzl mnie - tak kocha mamusie:sorry2:)
Chyba sobie jakies romasnidlo zapodam w ten magiczny wieczorek...w samotnosci!:baffled:
 
witam wieczorkowo:-)
wpadlam tylko na chwilke pożyczyć wszystkim
milego wieczoru Walentynkowego
i zameldowac że u nas wszystko ok:tak:
my wlaśnie zjedliśmy kolacje miala byc romantczna pizza albo coś w tym stulu a wkońcu zjedliśmy po hamburgerze:eek:i teraz zamierzamy zobaczyć wlaśnie jakieś romansidlo i wybór padl na Jagodową milość:tak:
dziś chcialam zrobic na obiad D niespodzianke i zrobilam kluski śląskie w ksztalcie serduszek i tak się z tym krylam żeby on tylko tego prędzej nie zobaczyl i zadowolona podalam na talerzu piękne serduszka a on zero reakcji:wściekła/y:podobno prędzej juz je dojrzal w lodówce:angry:a ja tak się staralam ...przynajmniej Oli smakowalo bo zjadla 2 dokladki i chciala jeszcze zjeść porcje Mateuszka:-Dno a męzuś wkońcu później tez pochwalil obiadek:-)
 
no proszę jaki wczoraj spokój panował na forum:happy:
widać, że wieczór był pełen miłości:-D

Ja dzisiaj niestety idę do pracy:-( dobrze że za pracę w niedziele płacą mi dodatkowo o tak to już w ogóle miałabym doła....
ale od poniedziałku URLOP:-):-):-)

miłej niedzieli życzę

aha i czekam na "rozwój" nowego wątku majandry:happy:
 
Witam o poranku! Niestety z pracy ale na szczęście tylko do 17:tak: na temat Walentynek nie będę się wypowiadać bo moje były do bani:-( na szczęście z przyczyn niezależnych od nas tylko siła wyższa o tym zadecydydowała bo inaczej byłby mi bardzo przykro. Życzę miłej niedzieli!
 
Hey ja na sekundke,bo za oknem jest taka piekna pogoda ze nie chce mi sie siedziec przed kompem.Mezulek jak wroci do domu z pracy to robimy wypad na jakis spacerek.
Mam nadzieje ze u was tez slonecznie i chumorki dopisuja.
Duza buzka.

 
reklama
Podpytywalyscie o remont wiec dzis wam moge zaprezentowac pokoik hanifki choc trzeba jeszcze dwie polki przywiesic jedna na ksiazki druga na zdjecia ale nie ma komu :-)​







 
Do góry