reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

reklama
witam powalentynkowo!!

u nas bylo suuuuper!!!!wytanczylam sie jak glupia, wysmiaalm jecsze bardziej! daaaawno nie bylam na tak udanych tancach:tak:najwiecej szalalam z kolega, co byla dla nas obojga zaskoczeniem, ze tak dobrze nam to szlo, bo jakos niby go lubie, ale mnie wkurza:-Da on na koniec mi powiedzial, ze zmienil o mnie zdanie, bo wczesniej sie mnie troche ...bal:sorry2::-D

szkoda tylko, ze o 3.00 rano musielismy juz wrqacac, bo P sie 'slabiej poczul" i czuje sie dzis tak caly dzien:sorry2::crazy:a ja mimo zmeczenia i niewyspania siedze z julitka.
na szczescie byla moja siostra, troche mi pomogla, a zostal siostrzeniec na 1 tydz. ferii. julitka go bardzo lubi, nawet mu buzi daje na zawoalnie:-D:-D

Szukałam jak to jest z PITem za wychowawczy. I normalnie głupia jestem. Wychodzi na to,że tak,czy inaczej to nie pracodawca płaci w czasie urlopu wychowawczego.

pytalam siostre. za macierzynksi jest tak, jak pisalyscie,w zaleznosci od wielkosci zakladau pracy. jesli chodzi o platny wychowawczy, to PIT wystawia MOPS/MOPR, bo to one placa. a nieplatny,to widomo-nie ma PIT-u.
 
Ej dziewczyny powiedzcie mi kiedy w y to spotkanie chcecie zorganizowac w lecie czy teraz jakos bo ja w polsce bede 06-15 marzec wiec bym sie pisala ale jak pozniej to niestety nie
 
klavell, myslalysmy zeby wybrac termin spotkania na ciepla wiosne-lato. teraz trudno bedzie usiedziec z dzieciakami i jecsze spokojnie pogadac.

pokoik Hani bajeczny, jak dla prawdziwej krolewny. :-) a nie meczace sa na zywo te kolory? sa dosc zywe i oczojebne i dlatego tak pytam,:sorry2:
 
Ach to szkoda ale rozumie :-)
moze jakas mama z okolic ochote na kawe bedzie miala :-)
co do kolorow to nie oczy nie bola choc na zdjeciach to i tak troche inaczej wyglada i mi samej sie nie podoba w rzeczywistosci duzo ladniej
 
Witam.
My juz po urodzinach tzn ja i Adas , bo J z Mają nadal tańczą.
Było bardzo fajnie, tata popłakał się ze wzruszenia, był bardzo szczęśliwy.
Nasze dzieci zrobiły furorę wśród ciotek i wujków, Maja prześlicznie zaśpiewała piosenkę dziadkowi a Adaś zachowywał się wzorowo.
 
reklama
u nas bylo suuuuper!!!!wytanczylam sie jak glupia, wysmiaalm jecsze bardziej! daaaawno nie bylam na tak udanych tancach:tak:

szkoda tylko, ze o 3.00 rano musielismy juz wrqacac, bo P sie 'slabiej poczul" i czuje sie dzis tak caly dzien:sorry2::crazy:


.
super że się wybawilaś to teraz musicie częściej chodzić na takie tańce:tak:
u nas na zabawie w zeszlym tygodniu bylo identycznie D byll taki slabiutki że usnol na stole i po godzinie jego spania tzn przed 3 też musieliśmy się zbierać:wściekła/y:a na następny dzień bylo mu glupio i byl zly sam na siebie:sorry2:no a teraz we wtorek znów idziemy na zabawe i D obiecuje że juz nie będzie spal:rofl2:


moze jakas mama z okolic ochote na kawe bedzie miala :-)
ja jeśli dzieciaczki będą zdrowe to chętnie się spotkam:tak::-)
a pokoik ŚLICZNY:tak::tak::tak::tak::tak:

Agulka super że tacie niespodzianka aż tak się podobala że aż się wzruszyl:tak:a na fotki oczywiście czekamyyyyy:rofl2:
 
Do góry