reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

Czesc BB-onki
Ale mam dzisiaj lenia buuuuuuuuuuuuuuu "żeby mi sie tak chciała jak mi sie nie chce" :-p

Hrudzia jak zdrówko?

Monia jak maluszki?

Majandra Maciuś to towarzyski chłopak.:tak::tak:

Doti a Ty teraz jesteś na jakims urlopie wychowawczym??? Czy w ogóle zwolniłaś się z poprzedniej pracy bo wiem że cos było nie tak ale juz nie pamietam co.

Gagulec a Ty pracujesz ??? Kurcze od kiedy? bo ja byłam pewna ze Ty z młodym w domciu siedzisz?

Anetasa a z kim zostawiasz Natalkę jak jesteś w pracy? Pewnie już pisałas ale mi gdzieś umknęło.

Larcia witamy witamy po przerwie . co to za zaniedbywanie Nas????
 
reklama
Nuśka miałam przerwę 1,5 miesiaca i wóczas siedziałam z młodym w domu i starałam sie nie zwariować :) Wróciłam i juz leci drugi tydzień mojej pracy- z czego ciesze sie niezmiernie:))) Tylko przydałby się jeszcze lepszy kompik-hihihi
 
Witam i ja.
My po wizycie u lekarza, na szczęście małego nie szczepili, ale nie dlatego, że organizm osłabia ta szczepionka, tylko dlatego, że nie minęło jeszcze co najmniej 6 tyg od ospy. Ja sie cieszę:-D, dopiero będziemy kuli w marcu.:tak:
Zważony, zmierzony i zdrowy.
Noc z pobudkami , młody chyba głodny nocami jest bo od kiedy przestałam dawac mu nawet oszukane mleko to sny przerywane mamy. Pobudka o 6:wściekła/y: a juz było ładnie jakiś czas o 7:-(

Hrudzi, Monia i inne chorowitki mam nadzieję, że dobrze z Wami i dziećmi.
Jak Staś maruda??????:sorry2:

Podobno w Gdańsku nie ma śniegu:no::no::no: J przejeżdżał 2 godziny temu i zdał relację, u nas pada snieg z deszczem, bleeeeeeeeeeee pogoda,

WIOSNO WRÓĆ:tak::tak::tak::tak:

A i jeszcze jedno. Na krostki na policzkach dostalismy krem Elidel . W aptece o mało zawału nie dostałam, kosztował 65 zł.:szok::szok::szok::szok::szok::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
Ostatnia edycja:
witam poludniowo!!!

zaczynam sie wkurzac, bo moj gad usypia juz godzine i jescze sie drze! a taak spiaca byla! jejku, czy ja kiedys zaznam spokojnego usypiania???:-:)crazy:

uuufff, po mojej kolejnej wizycie przy lozeczku, w koncu padla:tak:

obiadek juz gotowy. u nas dzis pomidorwoka i chinszczyzna:-)


nie za dobrze spalam, bo mialam jakies ciezkie sny i niunka troche sie wiercila, ale jaos nadaje sie do zycia:-)a kawke profilaktycznie jzu wypilam:tak:

po obiadku lecimy do tesciow, niech sie naciesza wnusia:happy:

za oknem pochmurno i wali śniegiem:wściekła/y: już mam dość tej zimy:wściekła/y:

a unas raczej wiosennie, deszczowo a teraz wychodzi slonko. choc niemilo z powodu tej wilgoci:no:

Szczepienie w miarę dzielnie przeszedł. Ale jak on się popisywał przy ludziach. :szok::-D


kolejny gwiazdor rosnie???:-D julitka jak am publike, to jest w siodmym niebie:-D

dzwonilam do przychodni w sprawie szczepienia i podobniez nie ma tabunow chorych i mialam sie zapisac, ale godzina mi nie odpowiadalla, bo akurat w poludnie jak mala ma isc spac. pojdziemy wiec za tydzien:tak:
 
A i jeszcze jedno. Na krostki na policzkach dostalismy krem Elidel . W aptece o mało zawału nie dostałam, kosztował 65 zł.:szok::szok::szok::szok::szok::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:


agulka,
szczesciara jestes, bo ja za te masc zaplacilam 83zl:crazy::crazy: nie weim skad taka roznic a w cenach?
tylko nie chce cie straszyc i macic w glowie, ale mam mieszany stosunek do tej masci. zapisal ja nam alergolog. za jakis czas pediatra widzac, ze to bierzemy ostrzegla, ze dostali informacje, iz ta masc, mimo ze nie jest sterdyowa, to w przyszlosci moze powodowac zmiany nowotworowe i zeby lepiej jej za duzo nie uzywac. po tym zglupialam i nie wiedizlalam co robic. jedno kaze dawac, drugie nie. odstawilam ja. zaczekam az pojdziemy znow do alergologa i pogadam. zdrowia julitce nie uratuej,a popsuc moze, wiec nie smaruje jej. wkurza mnie tylko, ze tyle pieniedzy lezy w szafce!:crazy::angry:
 

agulka,
szczesciara jestes, bo ja za te masc zaplacilam 83zl:crazy::crazy: nie weim skad taka roznic a w cenach?
tylko nie chce cie straszyc i macic w glowie, ale mam mieszany stosunek do tej masci. zapisal ja nam alergolog. za jakis czas pediatra widzac, ze to bierzemy ostrzegla, ze dostali informacje, iz ta masc, mimo ze nie jest sterdyowa, to w przyszlosci moze powodowac zmiany nowotworowe i zeby lepiej jej za duzo nie uzywac. po tym zglupialam i nie wiedizlalam co robic. jedno kaze dawac, drugie nie. odstawilam ja. zaczekam az pojdziemy znow do alergologa i pogadam. zdrowia julitce nie uratuej,a popsuc moze, wiec nie smaruje jej. wkurza mnie tylko, ze tyle pieniedzy lezy w szafce!:crazy::angry:
ja tez nie mam zamiaru często mu smarować, mam nadzieję tylko że zniknie do urodzin taty a potem zaprzestanę mu podawać, a różnica jest kolosalna w cenie:szok::szok::szok:
 
Dzien bryyyyy
Juz po wizycie w PUPie:-)Ale musialam jechac do szanownego pracodawcy po uzupelnienie swiadectwa pracy i nie obeszlo sie bez ujrzenia szanownej facjaty boss'owej:szok::wściekła/y:...Myslalam ze beda komentarze ale nie, za to szefowa zrobila taki numer ktory mial byc na maxa zlosliwyw stosunku do mnie, kasliwy i ogolnie raniacy a mnie jedynie rozbawil i utwierdzil w przekoananiu ze to jedna z moich lepszych decyzji, o odejsciu z tej firmy...wspolczuje kobiecie ze ma tyle jadu w sobie!

Hrudzi, Monia i inne chorowitki mam nadzieję, że dobrze z Wami i dziećmi.
Jak Staś maruda??????:sorry2:

Podobno w Gdańsku nie ma śniegu:no::no::no: J przejeżdżał 2 godziny temu i zdał relację, u nas pada snieg z deszczem, bleeeeeeeeeeee pogoda,
A byl...ale sie zmyl i jest paskudnie.:baffled:
Stas jeszcze w miare grzeczny ale to nie jego pora...zacznie sie o 16stej...A ja tylko kaszle jak gruzlik bo temp jakby spadla...moze antybiotyki ( przepisane po poronieniu) podzialaly i tu!
 
Nuśka, ja jestem na wychowawczym takim dosyć przymusowym. Miałam wybór: dac się zwolnić grupowo albo iść na wychowawczy. No i wybrałam. Nie ma jak kryzys w branży motoryzacyjnej :baffled: Najgorsze że P też pracuje w tej branży i u niego w firmie też są zwolnienia :crazy:

U nas też śnieg, taki z deszczem, nie ma szans na spacer.
Rano byłam oddać mocz Oskiego do badania, miałam dac wczoraj ale mi się nie udało pobrać :-D Infekcja na siusiaku m trochę schodzi, nie wiem tylko skąd to cholerstwo się zrobiło. Może przy tej biegunce jakieś nieczystości mu się dostały i zakażenie gotowe.


Fajnie Hruda, że umiesz się tak zdystansować do złośliwości. W sumie to ludzie sami siebie niszczą takimi złościami.
A tak w ogóle to gdzie Ty jeździsz z gorączką - fru do łóżka!

Agulka, a na co ta maść, bo nie doczytałam...

My mamy iść na szczepienie 17 czy 19 lutego, pewnie pójdę, ostatnio często bywam w przychodni i nic nie złapaliśmy.

Majandra, jak głowa, lepiej?
 
witam:-)
my już po wizycie u lekarza Mateuszek wlaśnie śpi a Ola wcina obiad:tak:(zrobilam dziś kotleciki z ugotowanych jajek)
Mati osluchowo żadnych zmian na plucach ani oskszelach nie ma a uszy jużzdrowe tylko w lewym uchu zalega woskowina:sorry2:na kaszel kazal dawac sinecod i ibum na gorączkę a i pytalam o te bańki to powiedzial że można postawić tylko trzeba uważać w którym miejscu się stawia:tak:Zakupilam już dziś tran i pierwsza dawka juz wypita:-)
Mati dziś tez szalal,biegal i piszczal w przychodni u lekarza normalnie jak niewyżyte dziecko:-Da u lekarza jak zwykle plakal wyrywal się i kopal że lekarz nam powiedzial że jak dziecko się go tak boi to może powinniśmy zmienic lekarza:baffled:
Pogoda u nas też brzydka sypie śniegiem i odrazu topnieje bo jest plusowa temperatura czyli jest okropna chlapaka:crazy:
 
reklama
Witam popołudniowo! Moje dziecko doprowadza mnie już do furi wrrrrrrr:wściekła/y: marudzi i sama nie wie czego chce. Przed 11 spała już:szok: myślałam że jak wstanie to będzie lepiej ale nie tylko daj daj daj w kółko ale sama nie wie co chce żebym jej dała:wściekła/y: chyba z nią zwariuje. Pocieszam się tylko że M dziś szybciej wróci z pracy:tak:

dzwonilam do przychodni w sprawie szczepienia i podobniez nie ma tabunow chorych i mialam sie zapisac, ale godzina mi nie odpowiadalla, bo akurat w poludnie jak mala ma isc spac. pojdziemy wiec za tydzien:tak:

U nas też przyjmują we wtorki między 12 a 14 zdrowe dzieci i zawsze mam problem bo mała o tej porze zazwyczaj śpi:-(

Anetasa a z kim zostawiasz Natalkę jak jesteś w pracy? Pewnie już pisałas ale mi gdzieś umknęło.

Do 14 bądź 15 z małą jest teściowa a potem zawsze wraca M i są już razem do mojego powrotu

Monia super że z dzieciaczkami już dobrze. A co do pogody to u nas też na plusia i chlapa ale chyba się ruszymy po 15 na pół godzinki na sanki za dom to może ta moja maruda jak zaczerpnie świeżego powietrza to znormalnieje;-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry