reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

reklama
witam wieczorkow!!!

moje dziecko dzis poszlow czesniej spac-jaka ulga:-) ale i troche niepokoj, bo wtedy sie budzi i jakos niespokojnie spi. mialam jej zaladowac wlasnie cudotworczy viburcol, bo chyba ja 3 w nocy meczy, ale dalla mleko na melisie:tak:

FM GROUP - produkty perfumeryjne, marketing wielopoziomowy MLM
ale wpisz sobnie w google katalog FM to można ściągnąć katalog w wersji HTML:tak:
fajne tam mają zapachy a teraz jest sporo w polowie ceny:-)czyli za 16 zl

ale jak je powacham? bez tego ani rusz:sorry2:

. A szykuje się chyba ospa:wściekła/y:

skad wiesz, mowila ci, ze sie wybiera?:rofl2::-D

jestem w szoku jakie moje dziecko jest "ugodowe" Blanka wszystko jej zabierała a ta nic tylko patrzała:confused::confused: jak ona sobie poradzi w żłobku ( bo od września chyba będzie chodzić)...
I też się tak zastanawiam po kim ona taka grzeczna bo napewno nie po mamie ani po tacie :)

moja julitka tez by zabieralal. Julcia nauczy sie zycie w zlobku i jescze nie raz pokaze na co ja stac:-D:tak:

A mi tak jakoś dziwnie z tą zbliżającą się 3 z przodu ale spoko za rok ta ja już ją też oswoję i będzie mi jadła z ręki;-):-D:-D:-D


Donkat
jak kolorek? ale jestem ciekawa jak wyszło?? Czekam na fotki na zamkniętym

hhhmmm, ja tez bede miec te "3" wtym roku, ale dopeiro w grudniu, wiec jecsze jestem mlooooda:-D

kolorek jest. juz nie moglam sie doczekac i zorbilam w dzien:-D podoba mi sie, choc moglby byc wyrazniejszy, ale jak an pierwsze malowanie to jest bardzo dobry. zdjecie wkleje po weekendzie, bo na komorce wychodzi beznadziejne,a teraz aparatu nie posiadamy:zawstydzona/y:

Oj i padlo tym razem na mnie...lamie mnie w kosciach, bola pluca czy oskrzela i ogolnie czuje sie jak "wyjdz stad":baffled::-(


. Dziecko jakby odmienione, wesole, towarzyskie, gralismy w pilke, sam przynosil ksiazeczki:-), zabawki, chcial zebym mu czytala...Ja wierze w homopatie ale w tym czopku cos musza jeszcze dodawac:sorry2:...Bez z tej zlosci i szalu Stas odkryl (przede mna) ze chce sie uczyc, bawic, komunikowac, a zabawki i ja:szok: nabralam jakby innego wymiaru...bo tak to liczy sie tylko kuchnia z lotu ptaka a zabawki pizg o podloge:wściekła/y:

czosnek, mleko z miodem itp itd....watek "leki z babcinej apteki" sie klania:tak:

hruda, czy to oznacza, ze Stas codziennie jest nerwowy i ciagle sie zlosci? widzisz, zastanowilo mnie to, ze potem tak ladnie zwracal uwage na rzeczy, ktore go nie interesowaly, umial sie bawic...
oby tak czesciej:tak:

Dzieciaki mnie dziś do szału doprowadziły:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: a Maja szczególnie:crazy::crazy::crazy::crazy: Nie słucha w ogóle, kary juz nie pomagają, klapsiory też :no::no::no: chyba zamknę ją w piwnicy następnym razem:sorry2::tak::tak::szok::szok::szok::rofl2::rofl2::rofl2:

oj, jak mozesz anrzekac, na zdjeciu z Mai taki anioleczek...:-)niemozliwe, zeby dokuczala:-D

Donkat - no wlasnie...a czemu ty jedzac kefir okreslasz ze w koncu jesz jak czlowiek:baffled::szok:..moze cos ominelam? strulas sie?

to nie ja w koncu jem jak czlowiek, tylko julitka, bo nawet zjadla ze mna kilka lyzek:-Da przeciez wczesniej jadla 3 rzeczy na krzyz, a kwasnego nabialu do ust nie wziela.
ja zreszta tez do ciazy nie luibilam bialego sera, jogurtu naturalnego itp

Tacie kupujemy srebrny łańcuszek z krzyżykiem (

Byłam po południu u mamy i przymierzałam sukienkę po małych poprawkach. No, teraz mi sie podoba czyt. nawet jako tako wyglądam:sorry2::sorry2::sorry2:

Agulka, nie kazdy wto wierz, ale ja slyszalalam, ze nie pownno sie drugiej osobie darowac krzyzyka. to zle wrozy mu w zyciu. nawet u jubilera tak mi mowili. moze leoiej dajcie mu pieniadze ztym przeznaczeniem i niech sam kupi?

jak to jako tako?? wygladasz pewnie swioetnie!!!:-)

zapomniałam napisac zmieniłam image :) obciełam włoski i zmieniłam kolorek do blondu wprowadziłam pasemka bronz :) jutro po spotkaniu z Enią pewnie będą zdjęcia to wkleje na zamkniety :)

czekamy, czekamy..:tak::tak:

Oj coz za zmiany:-) Ty, Donkat...a i ja od malenkosci blondynka mam ochote na braz:szok:. I nawet dostalam "zezwolenie" od malza. Nie bedzie rozwodu jakby co:sorry2:Zrobie balejage z przewaga brazu i zobacze - jak bedzie kupa to walne blond po calosci!

co sie martwisz, teraz nie ma rpbolemu. dzis masz blond, jutro braz a po jutrze znow co innego.:happy:tylko po kilku dniach nie masz wlosow:-D:-D:rofl2:
 
czosnek, mleko z miodem itp itd....watek "leki z babcinej apteki" sie klania:tak:

hruda, czy to oznacza, ze Stas codziennie jest nerwowy i ciagle sie zlosci? widzisz, zastanowilo mnie to, ze potem tak ladnie zwracal uwage na rzeczy, ktore go nie interesowaly, umial sie bawic...
oby tak czesciej:tak:
Czosnku nie lubie a mleka jeszcze badziej:no::crazy:
Mnie tez zastanowila ze jak odlozyl nerwy na bok to taki rezolutny chlopak sie zrobil:szok::eek:...bede musiala wspomniec o tym psychoterapeucie!
 
oj, jak mozesz anrzekac, na zdjeciu z Mai taki anioleczek...:-)niemozliwe, zeby dokuczala:-D


Agulka, nie kazdy wto wierz, ale ja slyszalalam, ze nie pownno sie drugiej osobie darowac krzyzyka. to zle wrozy mu w zyciu. nawet u jubilera tak mi mowili. moze leoiej dajcie mu pieniadze ztym przeznaczeniem i niech sam kupi?
Aniołek z rózkami:tak::tak::-D:-D:-D

A w takie zabobony to nie wierzymy:no::no::no::no::sorry2::sorry2::sorry2:
 
reklama
Do góry