reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

reklama
Nie wiem dlqczego, ale u nas w domku jest zimniej niz wtedy gdy na zewnątrz było -20. Dzis jest tylko -4. Chyba przez ten wiatro chata się wychładza, ja już w piecach napaliłam, bo marznę.

Doti
jak koza się spisuje????

Koza ok jak się w niej pali :-D Dzisiaj P jechał załatwić jakieś suche drewno, bo nie mieliśmy. Mają przywieźć i będziemy palić więcej.

U nas dzisiaj pierwsza nocka w miarę spokojna, młody obudził się o 5 rano i dał się jeszcze uspać. A teraz zasnął sam, ja sprzątałam, miałam muzykę (ale spokojną) a on się bawił w łóżeczku. W końcu zasnął bez jęknięcia. Wczoraj za to jak się darł przy zasypianiu to sąsiadka przyszła zobaczyć co się dzieje :baffled::baffled:
 
A ja namieszałam z tymi sukienkami.
Kupiłam ta z rekawkiem, ~~BE BEAUTIFUL~~ tu.38~~ 34 - 46 KOLORY (543144438) - Aukcje internetowe Allegro

ale jakos tako, mi sie zmieniło i ja odmówiłam i wziełam inna~~EXCLUSIVE DRESS~~4 KOLORY~ tu.38~~ 34-46 (536399243) - Aukcje internetowe Allegro

, a że od tego samego dostawcy a jeszcze nie zapłaciłam, więc nie było problemu. Dzis J będzie w Bydgoszczy to ją odbierze.
Zadzwonił przed chwilą, że z firmy w tym roku 13 lutego organizują zabawę taneczna i czy sie piszemy - no jasne. Śniegu nie ma więc tym razem ta zabawa zamiast kuligu.
A że na tej zabawie ,będdzie troche osób które będą tez na urodzinach taty, więc mężus szanowny oznajmił, że w rzadnym wypodku nie mogę iśc na dwie imprezy w tej samej kiecce, więc ZNÓW musze wydac n jakąś, wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr ( a w duchu hura)
No i jest problem jaką? Czy kupić ta co mam zamiar na wesele , i będę miała problem z głowy ( w końcu mama dała mi kasę urodzinowo-imieninową własnie na tą konkretną sukienkę)

Ale namieszałam sobie.
 
Ja preferuje kolory stonowane dlatego wybrałabym te drugą-niebieską;-)
Moje dziecko ucina sobie drugą drzemkę:szok: nie pamiętam kiedy zdarzyło się to ostatni raz, ale muszę się chyba zacząć przyzwyczajać, bo jak jestem w pracy to teściowa małego już usypia o 10:szok: (bo ziewnął) I co? mały przespał godzinkę, a teraz śpi i ciekawe jak będzie wieczorem.:baffled: A tak już było fajnie wszystko uregulowane- i synuś spał i tatuś i ja miałąm chwile na neta. Ale cóż:sorry2:
 
reklama
Tak to już z tymi babciami jest niestety. Moja mama też tak wcześnie kładzoie siostry synka i w efekcie mały zasypia ok 15 jeszcze raz i potem wieczorem cyrki:crazy: ale mamie się nie przetłumaczy ja też miałam kłopoty bo teściowa nie mogła przeskoczyc na nowy system czyli przestawianie małej na jedną drezmkę ale na szczęście załapała dość szybko i nie było problemu:tak: pogadaj z teściową
 
Do góry