reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

reklama
To i ja do Was dołączam bo też miesięcznie tyle nie mamy:no:

a co terminu spotkania to ja myślałam o maju lub czerwcu żeby już było cieplutko:tak:

my tez nie:no::no::no::no:, a jeszcze staramy sie odlozyc:szok:
ale kazdy sie rzadzi tym co ma i juz:-)

ja tez mysle o cieplych klimatach;-)
 
Dzieci zdrowe, dom zamieszkany i nawet prawie posprzątany (przede wszystkim ze stert brudów :p)
A. już wyjechany.

Co poza tym? wszystko po staremu tylko chłopaki większe :-)
Cośtam skrobnęłam na zamkniętym też.
Ja chcę spotkanie ale tylko z dzieciaczkami! :tak: bo bez to ni dy rydy ;-)
No i jak będę bez męża (czyt. mąż będzie wyjechany) to majandrę z Mackiem mogę dowieźć :-D jak nie będzie się zbytnio opierała :-p
 
Dzieci zdrowe, dom zamieszkany i nawet prawie posprzątany (przede wszystkim ze stert brudów :p)
A. już wyjechany.

Co poza tym? wszystko po staremu tylko chłopaki większe :-)
Cośtam skrobnęłam na zamkniętym też.
Ja chcę spotkanie ale tylko z dzieciaczkami! :tak: bo bez to ni dy rydy ;-)
No i jak będę bez męża (czyt. mąż będzie wyjechany) to majandrę z Mackiem mogę dowieźć :-D jak nie będzie się zbytnio opierała :-p

Tak sobie myślałam czy właśnie z Wami jeśli byś Ty jechała nie mogła zabrać;-) teraz już nie będzie mogła się wymigać:-p
 
kurcze, moja niuka spi juz druga godz:szok::szok:az poslam zobaczyc, czy oddycha:rofl2: bo u nas sie tak dlugie spanie nie zdarza czesto:no:
 
kurcze, moja niuka spi juz druga godz:szok::szok:az poslam zobaczyc, czy oddycha:rofl2: bo u nas sie tak dlugie spanie nie zdarza czesto:no:

Coś chyba jest w powietrzu bo Natala od kilku dni też bije rekordy w spaniu w dzień 2,5 godziny to minmum rekord ustanowiła ostatnio w sobotę jak byłam w pracy spała 3,40:szok:
 
reklama
Do góry