reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

Mój mąż zrobił mi dzisiaj niespodziankę i zlądował na 4 godziny do domu:crazy:
Ogólnie bezpieczniejsza wydawałaby mi się zieleń,choć akurat ta mi się nie podoba. Taka jakaś sztuczna. Za chwilę wyciągnę mapę i pozaznaczam gdzie mieszkamy, poprzecinam prostymi i zobaczę co wyjdzie. Bo Poznań dla "góralek" jest daleko,a Wrocław dla nadmorskich pań
 
reklama
Justyna Ty to masz zawsze świetne pomysły:tak: a do mnie przed chwilą dzwonili że zwolniło się miejsce i jutro mam wizytę u okulisty więc trzymajcie kciuki co by się nie okazało że jest gorzej niż myślę:zawstydzona/y:
 
Justyna widzę że cieszysz się z wizyty męża:-Dno i co ci wyszlo na tej mapie gdzie jest to miejsce w którym możemy się spotkać żeby bylo sprawiedliwie i dla ,,góralek" i dla nadmorskich pań?
dziewczyny mam pytanko bo chciala bym sprzedać troszkę ciuszków i niewiem za bardzo jak sie za to zabrać:no:bardziej sie oplaca w zestawie czy może pojedyńczo?
 
Mój mąż zrobił mi dzisiaj niespodziankę i zlądował na 4 godziny do domu:crazy:
Ogólnie bezpieczniejsza wydawałaby mi się zieleń,choć akurat ta mi się nie podoba. Taka jakaś sztuczna. Za chwilę wyciągnę mapę i pozaznaczam gdzie mieszkamy, poprzecinam prostymi i zobaczę co wyjdzie. Bo Poznań dla "góralek" jest daleko,a Wrocław dla nadmorskich pań
Justyna a listonosza zastał;-);-);-)

Co do kiecki to pisałam do jednej babki, która kupiła ja jakiś czas temu i mówiła, że ta zieleń nie jest taka jak na zdjęciu, jest jaśniejsza, nie jaskrawa:tak::tak::tak:

Zobaczcie tu sa te same kiecki a kolory zupełnie inne
SUKIENKI na Każdą OKAZJĘ Mix KOLORÓW !! (528586781) - Aukcje internetowe Allegro
 
Ostatnia edycja:
Justyna a listonosza zastał;-);-);-)

Co do kiecki to pisałam do jednej babki, która kupiła ja jakiś czas temu i mówiła, że ta zieleń nie jest taka jak na zdjęciu, jest jaśniejsza, nie jaskrawa:tak::tak::tak:

Właśnie się zastanawiałam czemu piszecie że jest jaskrawa bo może ja mam tu jakoś inaczej monitor ustawiony albo ze mnie daltonistka:-p ale u mnie to taki pastelowy pistacjowy kolor i mnie się podoba :tak:
 
Justyna widzę że cieszysz się z wizyty męża:-Dno i co ci wyszlo na tej mapie gdzie jest to miejsce w którym możemy się spotkać żeby bylo sprawiedliwie i dla ,,góralek" i dla nadmorskich pań?
dziewczyny mam pytanko bo chciala bym sprzedać troszkę ciuszków i niewiem za bardzo jak sie za to zabrać:no:bardziej sie oplaca w zestawie czy może pojedyńczo?

Ja zawsze wystawiam takie niby kompleciki np spodenki + gratis bluzeczka itp i całkiem nieźle się sprzedają z dużymi zestawami nigdy nie próbowałam:no: Monia a jak dzieciaczki się czują?
 
Ja zawsze wystawiam takie niby kompleciki np spodenki + gratis bluzeczka itp i całkiem nieźle się sprzedają z dużymi zestawami nigdy nie próbowałam:no: Monia a jak dzieciaczki się czują?
miło że pytasz :-)dzieciaczki już dużo lepiej ale antybiotyk mają do końca tygodnia więc jeszcze ten tydzień posiedzimy w domku niech wykurują sie porządnie:tak:
 
miło że pytasz :-)dzieciaczki już dużo lepiej ale antybiotyk mają do końca tygodnia więc jeszcze ten tydzień posiedzimy w domku niech wykurują sie porządnie:tak:

No to super wiesz co tak sobie myślałam ostatnio bo pisałaś że Mati biega po domu w rajtuzach i spodniach a kiedyś też pisałaś jakie masz temperatury w domu i pamiętam że masz tak jak ja może jemu jest za goraco:baffled: zgrzeje się po chwili jakis przeciąg i przeziębienie gotowe. Jak tak miałam z Tuśką w zeszłym roku co róż była przeziębiona i dopiero lekarz na prywatnej wizycie kazał mi się popukać w głowę bo mała była za ciepło ubierana w domu a wtedy przecież nie była w ciągłym ruchu co też wpływa na to czy zgrzana czy nie. Zresztą nie wiem to takie moje przemyślenia:zawstydzona/y:
 
reklama
Justyna a listonosza zastał;-);-);-)

Co do kiecki to pisałam do jednej babki, która kupiła ja jakiś czas temu i mówiła, że ta zieleń nie jest taka jak na zdjęciu, jest jaśniejsza, nie jaskrawa:tak::tak::tak:

Zobaczcie tu sa te same kiecki a kolory zupełnie inne
SUKIENKI na Każdą OKAZJĘ Mix KOLORÓW !! (528586781) - Aukcje internetowe Allegro
akurat z listonoszem sie zjechalismy:-p
Agulka baardzo przypadł mi do gustu ten fason. Mama uszyje mi taką, tylko chyba czerwona mi się marzy. Fajnie spłaszczy mi to miejsce gdzie cycki powinny być i nie bedzie widać jakie są. Normalnie nigdy nie miałam kompleksów,aż do teraz:szok:
 
Do góry