reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

Okazuje się, że mam dwie kreseczki na teście ciążowym :tak: Jak narazie termin @ minął, temperatura właściwa jest na wysokim poziomie, więc mam nadzieję, że już tak zostanie przez 9 miesięcy.
Kochane, mam nadzieję, ze wkrótce do mnie dołączy kilka Bebonków.

:biggrin2::biggrin2::biggrin2::biggrin2::biggrin2::rofl2::rofl2::rofl2: GRATULUJĘ!!!!!!!!!!!
 
reklama
Okazuje się, że mam dwie kreseczki na teście ciążowym :tak: Jak narazie termin @ minął, temperatura właściwa jest na wysokim poziomie, więc mam nadzieję, że już tak zostanie przez 9 miesięcy.
Kochane, mam nadzieję, ze wkrótce do mnie dołączy kilka Bebonków.
Jak sie ciesze!!!!!! Trzymam kciuki za groszka/fasolke:tak::-)

Co do spotkania to Luandzia ma racje. Jesli mamy sie spotkac z dziecmi ( wiadoma sprawa) plus mezowie to chyba najlepiej byloby w jakims osrodku, na swiezym powietrzu. Ja do Wrocka mam kawal drogi ale jesli juz bede jechac to wygodniej byloby mi z noclegiem. Moze ktras zna jakis w srodk. Polski co by bylo sprawiedliwei i Niedzwiedziom Polnocy i Goralom z Poludnia, co?

Milego dnia Mamuski!
 
Teraz mi głupio bo głosowalam na Poznań myśląc że większości tak pasuje:zawstydzona/y: a w sumie też wolałabym Wrocław z wiadomych powodów to dla mnie rzut beretem;-)

I dobrze zrobiłas bo skoro kazda zaznaczy tam gdzie ma najbliżej to bez sensu to całe glosowanie bo np:ja, Hrudzi i Carioca bysmy zaznaczyły Gdańsk ale wydaje mi sie że nie o to tu chodziło.Prawda czy tylko ja to tak widzę

Okazuje się, że mam dwie kreseczki na teście ciążowym :tak: Jak narazie termin @ minął, temperatura właściwa jest na wysokim poziomie, więc mam nadzieję, że już tak zostanie przez 9 miesięcy.
Kochane, mam nadzieję, ze wkrótce do mnie dołączy kilka Bebonków.

Carioca trzymam kciuki a Gratulacje zostawiam na później duza BUŹKA
 
Ostatnia edycja:
Jak sie ciesze!!!!!! Trzymam kciuki za groszka/fasolke:tak::-)

Co do spotkania to Luandzia ma racje. Jesli mamy sie spotkac z dziecmi ( wiadoma sprawa) plus mezowie to chyba najlepiej byloby w jakims osrodku, na swiezym powietrzu. Ja do Wrocka mam kawal drogi ale jesli juz bede jechac to wygodniej byloby mi z noclegiem. Moze ktras zna jakis w srodk. Polski co by bylo sprawiedliwei i Niedzwiedziom Polnocy i Goralom z Poludnia, co?

Milego dnia Mamuski!

Dokładnie tez tak uważam:-)
 
Co do spotkania to Luandzia ma racje. Jesli mamy sie spotkac z dziecmi ( wiadoma sprawa) plus mezowie to chyba najlepiej byloby w jakims osrodku, na swiezym powietrzu. Ja do Wrocka mam kawal drogi ale jesli juz bede jechac to wygodniej byloby mi z noclegiem. Moze ktras zna jakis w srodk. Polski co by bylo sprawiedliwei i Niedzwiedziom Polnocy i Goralom z Poludnia, co?

Milego dnia Mamuski!

Dla mnie to bez różnicy czy to Poznań czy Wrocław czy jeszcze co innego ale cały czas myślę że powinno to być w jakimś ośrodku gdzie byłby plac zabaw i gdzie posiedzieć na świeżym powietrzu ze względu na dzieci:tak: a że z noclegiem to też wydawało mi się oczywiste. Jakoś nie wyobrażam sobie spotkania żeby tak gdzieś usiąść porozmawiać 3 godziny i rozjechać się każdy w swoją stronę:no: to by moim zdaniem nie było warte zachodu.
 
witam kobietki!!

nocka minela w miare spokojnie. teraz mala juz drzemie:-);-)

wybierzemy sie potem do tesciow i wstapie do kolder. jakies 3tyg oddalalm puvchowa pierzynke(wiano od mamy;-):rofl2:) do przerobienia na koldry. jedna ma byc dla Julitki. czuje , ze sie zima skonczy, a oni nie oddzwonia:crazy: a w dodatku to nie jest taki tani biznes, bo ponad 300zl:angry:

Z moim też będzie kiepsko. W zasadzie nawet nie wiem,czy ja będę. Czy mnie Pan puści:-(

nawet tak nie gadaj:no:

najfajniejsze, że jeszcze wypłaty nie dostała a tak szaleje:baffled::baffled::baffled:

najwazniejsze, ze sobie poprawilas humorek i jestes zadowolona:-)

Wogóle S mówi,że oraz gorzej się u nich dzieje. Coś wspomina o szukaniu nowej pracy

oj, chyba wszedzie sie coraz gorzej dzieje, tylko moze nas to bezposrednio tak ejscze nie dotknelo.

a ja znow dostaje delirki jak aptrze na kurs funta, bo gdy my juz sprzedalismy, to pnie sie w gore jak wariat:szok: biedbemu to zawsze wiatr w oczy:crazy:

strasznie mi ciąży kredyt a zwłaszcza to że będę musiała go jeszcze spłacać blisko 30 lat :-(

to jest chyba najgorsze:-(

Pisałam do BLIMKI bo się za nią stęskniłam :tak: prosiła żeby przekazać Wam uściski i pozdrowienia no i jak wszystko sobie poukłada to do Nas wróci będziemy czekać prawda???


A i chciałam się pochwalić że moje cudowne dziecko było dzisiaj dzielne i zostało u babci jakby rozumiał że mama i tata muszą wrócić do pracy :-) ciekawe jak będzie jutro .....
.

blimka to juz daaaaaawno do nas nie zagladala:-(

Igorek, madry chlopiec, dlatego nie dokucza rodzicom:-):tak:

a jak byście zapatrywały na Łódź?

ja bardzo chetnie juz daaawno mnie tam ciagnie ale jakos sie wybrac nie mozemy

Okazuje się, że mam dwie kreseczki na teście ciążowym :tak: Jak narazie termin @ minął, temperatura właściwa jest na wysokim poziomie, więc mam nadzieję, że już tak zostanie przez 9 miesięcy.
Kochane, mam nadzieję, ze wkrótce do mnie dołączy kilka Bebonków.


carioca, zeby nie zapeszyc, ale hhhhuuuuuuuurrrrraaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!
 
hrudzia, Tobie zycze teraz duuuzo spokojnych chwil, odpocznij, wyluzuj i ze zwiekszona energia za jakis czas ............dzialaj:tak::-)


powiem wam jescze ciekawostke. to bardziej dla tych starajcych sie;-)
kolezanka siostry dlugo sie z mezem niezabezpieczali i nie wpadali. zaczeli sie zastanawiac, ze cos widocznie ejst nie tak. poddali sie badaniom. okazalo sie, ze plemniki jej meza sa bardzo slabe i nie daja rady dotrzec do komorki. w zwiazku z tym probowlali kilkakrotnie zaplodneinia przez***(nie pamietam nazwy zabiegu, polega na wstrzyknieciu nasienia do pochwy, zeby moglo szybciej dotrzec). nie bylo to mile dla nich, zwlaszcza dla niego. jednka po wielu m-cach bez rezultau.:-(
lekarz kazal zaprzestac, aby sie zreggenerowali(zwlaszcza ich umysly) i mieli dzialac dalej. jak sie za jakis czas okazalo, ta kolezanka zaszla w ciaze.:-) nie poprzez zabieg, tylko domowym sposobem. podobniez moglo pomoc w tym to, ze wlasnie w tym czasie byla chora i przyjmowalal antybiotyki. one oslabily jej organizm, co mialo niby pomoc plemnikom:rofl2:
niby dziwne, ale prawdziwe.
teraz maja juz piekna kruszynke:tak::-)
 
Okazuje się, że mam dwie kreseczki na teście ciążowym :tak: Jak narazie termin @ minął, temperatura właściwa jest na wysokim poziomie, więc mam nadzieję, że już tak zostanie przez 9 miesięcy.
Kochane, mam nadzieję, ze wkrótce do mnie dołączy kilka Bebonków.

GRATULACJE:tak::tak::tak::tak::tak:


Dla mnie to bez różnicy czy to Poznań czy Wrocław czy jeszcze co innego ale cały czas myślę że powinno to być w jakimś ośrodku gdzie byłby plac zabaw i gdzie posiedzieć na świeżym powietrzu ze względu na dzieci:tak: a że z noclegiem to też wydawało mi się oczywiste. Jakoś nie wyobrażam sobie spotkania żeby tak gdzieś usiąść porozmawiać 3 godziny i rozjechać się każdy w swoją stronę:no: to by moim zdaniem nie było warte zachodu.

U nas też z kasą krucho( tzn jest tylko przeznaczona na cos innego:sorry2:) , ale .....:tak::tak::tak:.......

Luandzia my nie mamy nawet tyle( jak Gagulec) , co Twój mąż z tych umów:baffled::baffled::baffled:

Kredytu jeszcze nie mamy na 30 lat ale w najbliższej przyszłości jak tylko pójdę do pracy to wziąć będziemy musieli na wykończenie domku, i to chyba na 20 lat:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

A termin tego spotkania to oczywiście jak będzie już ciepło????????:confused::confused::confused::confused: Prawda?????????:baffled::baffled::baffled::baffled:

U nas sopko, oby tak dalej. ZIMMMMMMNNNNNOOOOO:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:


 
Nie wiem dlqczego, ale u nas w domku jest zimniej niz wtedy gdy na zewnątrz było -20. Dzis jest tylko -4. Chyba przez ten wiatro chata się wychładza, ja już w piecach napaliłam, bo marznę.

Doti
jak koza się spisuje????
 
reklama
Luandzia my nie mamy nawet tyle( jak Gagulec) , co Twój mąż z tych umów:baffled::baffled::baffled:
A termin tego spotkania to oczywiście jak będzie już ciepło????????:confused::confused::confused::confused: Prawda?????????:baffled::baffled::baffled::baffled:

To i ja do Was dołączam bo też miesięcznie tyle nie mamy:no: chyba że w sezonie gdy szef się lituje i daje konkretne premie:tak: a co terminu spotkania to ja myślałam o maju lub czerwcu żeby już było cieplutko:tak:
 
Do góry