reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

Witam pierwsza:-) Pobudka dziś o 6:30, więc nie najgorzej;-) Kto się przyłączy do kawki?:-)

Co do zakupów z mężem to mój może ze mną chodzić, doradza mi i raczej nie marudzi. Jak już ma dość to idzie do kiosku lub jakiegoś komputerowego sklepu i wraca po jakimś czasie.
 
reklama
Ja też się witam:tak:
my mielismy dzisiaj pobudkę o 7 30 więc tragedii nie ma:happy::happy:
no niestety Majandra ja juz po kawce:confused:

a my zaraz bedziemy jechac na spacer gdzies nad jeziorko porobic jakies fajne fotki bo tak ładnie napadało śniegu:-)

milej niedzieli życzę
 
no i ja równiez się witam:-)
Obiadek juz mam przyszykowany a dziś robilam kluski śląskie bo mi Agulka ostatnio smaka narobila:tak:no i obiadek mam na 2 dni:-)
A my pospaliśmy do 8.00:happy:teraz Matuś znów śpi Ola koloruje bo ostanio drukuje jej bardzo dużo kolorowanek a ona z chęcią je koloruje i idzie jej to coraz ladniej, och jaka ja jestem z niej dumna:blink:
Hurdzia ja ciągle trzymam kciuki...:tak:i wierzę że będzie ok,,,
Ide robić porządek w moim CHomiku
 
Dzień dobry Majandra dzień dobry Asiek dzień dobry Monia dzień dobry BB-ony :-D:-D:-D:-D

Wpadłam Wam powiedzieć że wysłałam sms-ka do Atru ale na razie żadnej odpowiedzi jak coś napisze to Wam przekażę wieczorkiem.

Anetasa
jak dotarłaś do domku?

Monia gratuluję zdolnej córci to takie fajne patrzeć jak z każdym dniem nasze dzieci coraz więcej potrafią a jak już same kolorują super

Majandra u nas pobudka była o 7.15 (czyli wcześnie bo tak to śpi do 8.15-8.20 max) ale mi się nie chciało wstać i tak sobie jeszcze poleżeliśmy, za to od jutra pobudka o 6.00 bo muszę małego zawieść do mamy i do pracy pójść mam nadzieje że sobie poradzi bo
1/ po pierwsze nie za bardzo jeszcze z tą nogą (kuleje i boli ją) choć duzo lepiej niż było
2/ mały przyzwyczaił się przez te półtora miesiąca że jest w domku albo ze mną albo z tatą i teraz nie chce u babci zostać pilnuje mnie na każdym kroku:-( żebym tylko go nie zostawiła i tak się troszkę obawiam :-:)-:)-(

Asiek czekamy na fotki z dzisiejszego niedzielnego wypadu, a jak tam sprawy z mężem ok ? Oczywiście jeśli nie chcesz odpowiadać to nie było pytania.
 
Ostatnia edycja:
Hej ja się wpadłam przywitać :-)
U nas pobudka znowu przed 6, a w nocy kilka razy też wstawałam :no: Ja chyba się wyprowadzę na trochę żeby się wyspać :eek:

Miłej niedzieli
 
Nuśka jeśli chodzi o męża to jest nawet bardzo ok- mamy chyba najlepszy okres w naszym związku :) a fotki dodam na zamkniętym:-)
 
Witam i ja! Właśnie wróciliśmy z śniegowych szaleństw:tak: My tzn ja, Natalka i Mafi a M pojechał odwieźć moją kuzynkę:-( i już mi jej brakuje:-( ach byle do wakacji:tak: u nas pobudka też jakoś wyjątkowo szybko bo o 6:40:confused: a w dzień Tuśka pospała tylko półtora godziny i już zaczyna marudzić:crazy: a ja z nią sama i obawiam się że swoimi jęczeniem za nim wróci M mnie wykończy:dry:

Anetasa[/B] jak dotarłaś do domku?

A dziękuję co prawda nie w 20 minut jak zwykle ale w pół godziny z tym że jeszcze musiałam zmieść z auta 20cm warstwę śniegu:szok: i poskrobać szybki. Na drodze ślisko jak cholera ale to mi nie straszne już przywykłam i czasem nawet tego nie zauważam tylko jadę jakby nigdy nic:baffled: jak wróciłam to się śmiałam że po tych moich ostatnich przeżyciach we mgle chyba już nic nie jest w stanie mnie zagiąć za kierownicą;-) obym nie wypowiedziała tego w złą godzinę:dry: daj znać jak się Atru odezwie będziemy czekały:tak:
 
Wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr zjadło mi posta.

U nas ok, życze miłej końcówki niedzieli

Nie wiecie co u Naomi????? Dawno tu jej nie było

Jak Atru?

Hrudzia
niech ta Hrudzinka trzyma sie Ciebie mocno. Jestesmy z Tobą.
 
reklama
Ale tu dziś pusto:szok: Jestem wypruta. Mieliśmy dziś teściów i się natyrałam w kuchni jak wół.:-(

Nie ma nikogo to idę poczytać książkę:-)

A ja właśnie przyszłam:-( ale widzę że co poniektózy się świecą więc mam nadzieję że zaraz tu się będzie działo:-D choć ja ledwo siedzę bo mnie tyłek boli:zawstydzona/y: zapomniałam Wam napisać że na tych śnieżnych zabawach ja dziś najbardziej poszkodowana jestetm bo zaliczyłam jak to Tuśka mówi bach:zawstydzona/y:
 
Do góry