reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

Hej

Do Atru pisałam i wysłałam dwa sms-ki bo miałam do niej dwa numery telefonu i nic do teraz nie odpisała więc albo zmieniła numer albo coś jest nie tak????? Może jeszcze ktoś ma do niej numer ?????

A Hrudzia pisała że już jest spokojniejsza tylko jej przykro że tak się wszystko potoczyło:-(
 
reklama
Nie wiecie co u Naomi????? Dawno tu jej nie było
JA mam tylko jej gg i próbowałam do niej pisać 2 razy i za każdym razem jak wysłałam do niech wiadomość ona od razu była niedostępna więc albo ma nowe gg albo nie chce ze mną pisać:-:)-( więcej nie będę się narzucała
 
Oj wykruszają nam się BB-ony ale i nie które powracają:tak: Nuśka przekaż Hrudzi ucałowania i powiedz że my nadal trzymamy kciuki:tak:
 
witam sie i ja :tak:
wczoraj was poczytalam ale bylo juz tak pozno, ze nie mialam sily odpisywac i poszlam spac. jak sie pozniej okazalo dobrze zrobilam bo moje szczescie zrobilo mi dzisiaj pobudke o 4 40!!! :szok: przetrzymalam go w lozeczku do 5 20 i w koncu dalam za wygrana. zal mi bylo jak tak plakal co chwile. wzielam go do pokoju obok, wlaczylam bajki i polozylam sie obok niego. no i zasnelam. a jak sie pozniej okazalo piotrus tez walna kimono i spalismy do 8 15! maz jak wrocil z pracy zrobil nam zdjecie bo spalismy w bardzo dziwnej pozycji trzymajac sie za rece :-D przy najblizszej okazji wkleje wam na zamkniety.
ciagle mysle o hrudzie... oby sie udalo.
i mysle tez o pomysle spotkania sie :tak: nawet moj M jest za! tylko mysle, ze ciezko sie nam bedzie spotkac wszystkie razem w jednym miejscu i dlatego proponuje wybrac trzy miejsca i trzy rozne terminy, tak zeby kazda mogla ktorys z nich wybrac dla siebie. a moze znajda sie takie, ktore beda na wszystkich? :-) sa tez dni, ktore juz wiadomo ze nie beda nam pasowaly (chrzciny, komunie, wesela) ale mysle, ze mozemy sie jakos dogadac :tak:co wy na to?
 
Iza ja tak sobie myślę że ustalenie trzech miejsc i terminów spowoduje efekt taki że każda dojedzie tam gdzie jej najbliżej a co za tym idzie ciężko się będzie spotkać w większym gronie. Wydaje mi się że lepiej określicjedno miejsce i jeden termin kto będzie mógł się zjawi a przecież za jakiś czas możemy zorganizować kolejne spotkanie i znów w innym miejscu. Zresztą sama nie wiem:baffled:
 
Iza ja tak sobie myślę że ustalenie trzech miejsc i terminów spowoduje efekt taki że każda dojedzie tam gdzie jej najbliżej a co za tym idzie ciężko się będzie spotkać w większym gronie. Wydaje mi się że lepiej określicjedno miejsce i jeden termin kto będzie mógł się zjawi a przecież za jakiś czas możemy zorganizować kolejne spotkanie i znów w innym miejscu. Zresztą sama nie wiem:baffled:
Zgadzam się z Tobą:tak:
 
ale mi wlasnie o to chodzilo. trzy rozne terminy nie tydzien po tygodniu tylko np. po miesiacu. jak zaczniemy ustalac jedno miejsce to nic z tego nie bedzie. juz to przerabialysmy w zeszlym roku. dziewczyny pisaly o poznaniu ale... no wlasnie- tylko pisaly. a tak powiedzmy ze w maju bedzie to opole, w czerwcu mragowo a w lipcu poznan. kazda uzna gdzie ma najblizej i przyjedzie. ja np. pisze sie na wszystkie 3, jesli tylko nic mi nie stanie na przeszkodzie.
 
ale mi wlasnie o to chodzilo. trzy rozne terminy nie tydzien po tygodniu tylko np. po miesiacu. jak zaczniemy ustalac jedno miejsce to nic z tego nie bedzie. juz to przerabialysmy w zeszlym roku. dziewczyny pisaly o poznaniu ale... no wlasnie- tylko pisaly. a tak powiedzmy ze w maju bedzie to opole, w czerwcu mragowo a w lipcu poznan. kazda uzna gdzie ma najblizej i przyjedzie. ja np. pisze sie na wszystkie 3, jesli tylko nic mi nie stanie na przeszkodzie.

Na Opole i Poznań to ja z pewnością się piszę:tak: właśnie też bym chviała żeby na gadaniu tylko się nie skończyło:tak:
 
reklama
zerknelam na mape wrzesniowek i mrogowo to kiepski pomysl, bo z tamtych stron prawie nikogo nie ma. proponuje krakow.
 
Do góry