reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

reklama
Donkat bo ja to taki przyczajony tygrys ukryty smok:-D jak odchodzę od kompka to się wylogowuje co by nikt tu się podemnie nie podszył:-D a jak wracam to loguje się jak któraś coś napiszę a tak tylko sprawdzam czy ktoś jest. U nas narazie nie ma problemu z kąpielą a jak myjemy głowę to Tuśka jak jej leję wodą po głowi wstaje i się śmieje a potem z impetem robi bach w wannie i aż piszczy z radości. Mam nadzieję że już jej tak zostanie:tak: Zazdroszczę Ci chłopa chętnego do zakupów mój zawsze jęczy i marudzi:wściekła/y: ale tym razem sam zaproponował ten Wrocław więc może będzie inaczej:baffled:
 
Dzis mój Adaś od dwóch tygodni miał pierwsza kapiel. A jaka radocha, nawet główkę ładnie umylismy ( a myliśmy długo, bo puder nie chiał się zmyć) . Maja i Adaś maja razem myte główki, bo kapią się razem, więc mały odważniejszy i robi to co ona.

Donkat a jaki filmik oglądacie, działa to co na GG napisałam.

Mój na zakupy tez nie lubie chodzić, bo zawsze za długo.
 
Hrudzia prosiła by Was od niej ucałować więc buziak od Hrudzi dla BB-onów
krwawienie niestety utrzymuje się nadal pozostaje czekać do poniedziałku jak dla mnie nie wygląda to za dobrze u mnie takie krwawienie skończyło się :-( ale ciągle mam jeszcze nadziej i chciałabym aby tu było inaczej Hrudzia mocno trzymamy kciuki


O spotkanie się szykuje ja chętnie :tak: a i zgodzę się z Carioca trójmiasto może być ;-):-p:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

Donkat u nas kąpiel odbywa się w brodziku ponieważ nie mamy wanny tylko prysznic (nad czym ubolewam ) ale dla Igorka to prawie jak wanna a że prawie robi różnicę ;-):-p :-Ddo rzeczy
do niedawna Igor bał się prysznica czytaj (słuchawki z wodą) i wtedy spłukiwałam mu włoski gąbką żeby go nie zrazić i tak stopniowo oswajałam go z prysznicem mowiła zobacz woda leci mama się nie boi spłuczemy główkę rybce i rybka też lubi i tak stopniowo najpierw spłukałam mu nóżki następnego dnia całe ciałko potem pochwaliłam go że jest taki dzielny i on się cieszył i na hasło jak Igor bierze prysznic mały z uśmiechem pokazuje że woda leci szzzzzzzzzzz i tak jakoś działamy fakt że troszkę czasu upłynęło zanim się przyzwyczaił a kąpię go codziennie z tym że główkę myjemy co 2 no góra 3 dni.

Co do zakupów to muszę przyznać że nie wyobrażam sobie zakupów bez mojego męża jak idę bez niego to nie mogę się na nic zdecydować a tak on zawsze mi doradzi i nigdy nie marudzi no za wyjątkiem jak wpadam do sklepu z dziecinnymi rzeczami bo nie idzie mnie wyciągnąć ze sklepu:zawstydzona/y: ja muszę wszystko zobaczyć dotknąć i zawsze coś kupić a jak chodzi o jakieś produkty dla maluszków to jeszcze muszę poczytać co będzie lepsze i wtedy faktycznie marudzi bo mu się nudzi (no chyba że jest dział z autkami klockami lego itd to mam go z głowy :-p faceci to wieczne dzieci oj dobrze że on tego nie czyta

Agulka
ale słodkie sukieneczki jak dla aniołka super oj chciałabym miec jeszcze córcie ale na razie nic z tego
 
Boże skąd Wy tych facetów wzięłyście :szok: mój jak tylko w jednym sklepie spędzę więcej niż 10 minut to odrazu marudzi. O sklepach dziecięcych nie wspominam bo tam faktycznie wpadam w jakiś amok i wyciągnąć mnie nie można:zawstydzona/y: A my tu tak gdybamy o tym spotkaniu a może faktycznie warto by było się zorganizować:tak: Ach chciałabym Wsa poznać tzn niby zanm ale tak twarzą w twarz:-)
 
A to tak na poprawę humoru bo taki ciężki dzień dzisiaj miałam (dostałam od kumpeli e-maila ) Anetasa pomyślałam że jak jesteś w pracy to sobie poczytasz;-)

> Zakres świadczeń socjalnych gwarantowanych wynikających z budżetu
> państwa przyjętego na rok 2009
:
>
> Minister - porsche, whisky i artystki

>
> Poseł - mercedes, koniaki i kociaki

>
> Dyrektor - opel, starka i sekretarka
>
> Kierownik - fiat, wyborowa i koleżanka biurowa
>
> Pracownik umysłowy - autobus, czysta czerwona i własna żona
>
> Pracownik wykwalifikowany - motocykl, 2 piwa i byle dziwa
>
> Robotnik - łopata, taczki i dupa sprzątaczki

>
> Chłop - bimber, kilka uli i dupa krasuli
>
> Bezrobotny - modlitwa, łączka i własna rączka
 
Ja się żegnam i zbieram się powolutku do domku:tak: choć jak patrzę za okno to już mi ciarki idą po plecach na myśl o jeździe do domu bo wali śniegiem i pewnie ślisko jak cholera:crazy: a tak mi się już marzył koniec zimy:zawstydzona/y: byle do wiosny:tak: Miłej nocki kochane! A Nuśka miałaś dzisiaj pisać do Atru odezwała się co u niej?
 
reklama
Wiem że miałam napisać ale za dużo się dzisiaj działo i jakoś mi umknęło a jak sobie przypomniałam to było już za późno żeby pisać ale jutro postaram się już nie zapomnieć.

uważaj na siebie jak będziesz wracała.
 
Do góry