reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

Czesc.

Mam nadzieje, ze u hrudy bedzie wszystko dobrze.

Nuśka, mi to samo baba powiedziała. Tylko ja byłam wtedy w szpitalu, w UK. Generalnie to chyba za wczesnie jest zeby KOGOS widziec w Hrudzinym brzuchu, wiec trzymajmy kciuki mocno.

Wedlug mnie dobry pomysl z tym gadaniem na zamknietym, tylko ze jest jeden minus.. Malo osob bedzie mialo mozliwosc 'dolaczenia' wtedy...

Doti nie zazdroszcze Ci absolutnie. Za Was tez trzymam kciuki :)No i oczywiscie za wszystkie chorowite osobki :)

Sluchajcie, co sie dzieje z Atru? Kiedys tu czesto bywala i jej juz dlugo nie widzialam?


Monia, no wlasnie hehe :) Selekcja?
A jak ktos nie ma meza, hehe? Moze byc brat?

Wlasnie.. czy u nas sa same mezatki czy zdarzaja sie tez osoby nieformalne ze sie tak wyraze? :)
Bo z tego co wiem, to bez...faceta czy tam zwiazku to tylko ja?
 
reklama
Harsh Atru była ale zniknęła myślę że to po prostu brak czasu bo pracuje i ma dwójkę dzieciaczków jutro napisze do niej sms-ka co słychać to zobaczmy co odpisze.
 
Witam z rana!Niestety z pracy:crazy: u nas powróciła zima za oknem biało a z samochodu musiałam zmieść 10cm warstwę śniegu:crazy: niby ładnie się zrobiło i w sumie fajnie bo Tuśka zdrowa i będzie można chodzić na saneczki ale jakoś się nie cieszę:no: znów zasypane drogi a do pracy jakoś trzeba jechać. Co do mężów i zajzdu to mój już wtedy kiedy rozmażyłam się że jakbym wygrała w totka to bym zrobiła zjazd wrześnówek powiedział że samej by mnie na taki zlot nie puścił. Tak sobie myślę że fajnie by było taki zlot zorganizować;-)
 
Olaf mnie pierdzielnal wczoraj w zeba tak mocno... ze..ehhh.. musialam jechac do dentysty... no i po drodze polowa zeba odpadla. Szkoda... bo to jedynka :p Juz mam ladnie zrobionego i w ogole ale prawdopodobnie bedzie obumieral powoli... wiec bedzie smiesznie jesli bede 25latka bez jedynki :D


Witam BB:) Cos malo nas :) Czy dzieci daly innym pospac?:)
 
A u nas też bialo i ciągle sypie ale co mi z tego śniegu jak my i tak nie możemy wyjść:crazy::wściekła/y:
ja wczoraj też rozmnarzylam się i stwierdzilam że fajnie by bylo poznać was tak wszystkie w realu....:tak:
Harashani to orządnie ci musial Olo przywalić skoro odlecialo pół jedynki:baffled:przyznaj sie czego mu zabronilaś:sorry2::-D
 
U nas też cały czas sypie a ja właśnie wróciłam już z drugiego odśnieżania od rana wejścia do pensjonatu:crazy: bo chyba się nie doczekam na Józia który zawsze to robi:wściekła/y: miał być najdalej o 11 a tu już prawie 12 a jego nie widać:no:
 
No nic poczekamy, co będzie u Hrudzi. Mam nadzieję, że wszystko jednak będzie ok. Tak naprawdę, czy któraś miała ciążę bez plamień?
dwie ciąże bez plamień:tak::tak:
Ja zrobiłam o obu przypadkach test w 5 tyg a do leakrza pojechalismy w 8 i juz było wiadomo:tak:


Mój J chętnie by Was poznał:tak::-D


Noc ok ale ranek, próbuje go odzwyczaic od butli w nocy po 3 sie obudził to dałam mu 100ml+1miarka, zasnał ale o 6 był taki ryk, że po drugiej stronie ulicy było na pewno go słychać. Jak dorwał sie od "prawdziwego" mleka to jednym duczkiem wychlał wszystko a później juz nie chciał spać, bo sie rozbudził - chyba z głodu:wściekła/y:
Ja wczesniej mu dawałam nie oszukane 150 ml mleka to ładnie spalismy do 7:wściekła/y: juz nie wiem co robic:baffled::baffled::baffled:

Dziś jestem sama bo J pojechał na budowę . I zaczyna się:tak::tak::tak:

U nas śniegu 1 mm , 2 stopnie na +, więc po rosołku pójdziemy troszkę na dwór, dzieciaki a szcególnie Adaśko sie uciesy:tak::tak:

Hrudzia
cały czas trzymamy kciuki:tak::tak:

Anetasa witaj w pracy
 
reklama
No nic poczekamy, co będzie u Hrudzi. Mam nadzieję, że wszystko jednak będzie ok. Tak naprawdę, czy któraś miała ciążę bez plamień?
Ani jednej plameczki-kompletne zero:tak:
Czesc.

Wlasnie.. czy u nas sa same mezatki czy zdarzaja sie tez osoby nieformalne ze sie tak wyraze? :)
Bo z tego co wiem, to bez...faceta czy tam zwiazku to tylko ja?
Harsh, ja jestem panną z tym że jestem w związku nieformalnym z tatusiem Damiana od 11lat. To tak jak prawie stare , dobre małżeństwo.

U nas też cały czas sypie a ja właśnie wróciłam już z drugiego odśnieżania od rana wejścia do pensjonatu:crazy: bo chyba się nie doczekam na Józia który zawsze to robi:wściekła/y: miał być najdalej o 11 a tu już prawie 12 a jego nie widać:no:
Anetasa, no tak , liczyć na faceta....:laugh2::rofl2:
 
Do góry