reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

ząbki mam bardzo osłabione i tez powoli obumierają- jeszcze trochę i wymiana na lepszy ( niestety sztuczny) model.

:szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok:

Tak piszecie o tym spotkaniu w realu że naprawdę mi się ono marzy:-). Może faktycznie warto pomyśleć np jakiś wekend w maju mogłybyśmy ustalić jakiś centralny punkt Polski tak żeby wszytskie miały mniej więcej tak samo daleko znależć jakiś ośrodek z placem zabaw co by dzieci się nie nudziły i spędzić miło sobotę i niedzielę:tak:

w srodku Polski, to moze w okolicach Radomia?;-):-D:-D

eeee, ja myslalam, ze tylko my-mamy sie spotakmy, zeby poplotkowac i wyluzowac sie, a dzieci zostana z tatusiami w domkach...:zawstydzona/y:

Wiecie co dużo myślałam i na taka imprezę ( ur mojego taty) to te sukienki co kiedys linki wklejałam chyba sa za bardzo....... i pasują na wesela Więc szukałam wczoraj i ....co powiecie o takiej ( czerwona) .....~~BE BEAUTIFUL~~ tu.38~~ 34 - 46 KOLORY (543144438) - Aukcje internetowe Allegro

oooooo, ta jest swietna!!!! bardzo kobieca a w swej prostocie elegancka! suuper!!:tak:
 
reklama
Olaf mnie pierdzielnal wczoraj w zeba tak mocno... ze..ehhh.. musialam jechac do dentysty... no i po drodze polowa zeba odpadla. Szkoda... bo to jedynka :p Juz mam ladnie zrobionego i w ogole ale prawdopodobnie bedzie obumieral powoli... wiec bedzie smiesznie jesli bede 25latka bez jedynki :D


Witam BB:) Cos malo nas :) Czy dzieci daly innym pospac?:)


No to kochana będziesz miała szczery uśmiech :-D:-D

Co do pospania to Jula się dzisaj zlitowała nad mama i wstała o 8:szok::szok::szok: chyba pierwszy raz w zyciu- szok...
Ja zmykam zaraz na zakupki bo musze jakis obiad zrobic a z zracki braku pomysłu
 
No i muszę sobie radzić sama z odśnieżaniem :crazy: Józia zawrócili bo portier u szefa firmi pośliznął się i złamał biodro i on musi go zastąpić. Na szczęście przestało padać i mam nadzieję że tak już zostanie:tak:
 
Dziś jestem sama bo J pojechał na budowę . I zaczyna się:tak::tak::tak:
na jakim etapie juz jestescie z budowa?

moj bardzo chetnie, bo juz zrozumial, ze Wy-to jak moje kolezanki w zyciu i nawet czasem pyta co u Was slychac:sorry2::-)

[/b]
moj tez prawie codziennie pyta ,,co tam mamuski pisza?":-D


Oj u nas sie zanosi na dłuższe posiedzenie w domku i mały chyba oszaleje z braku spacerków ( a przy okazji ja z nim:baffled:)
pociesz sie ze nie jestes sama bo my tez kisimy sie w domku :-(

a mój by ze mną pojechał , aby dzieci pilnować:tak::tak: taki on jest, a jak jestesmy na jakims weselu czy cos koło tego to zawsze on jest trzeźwy a mi karze się wyluzować:tak:

Ja rzygałam 4 pierwsze m-ce przy obu ciążach:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
pozazdroscic meza:tak:
ja tez rzygalam przy obu ciazach a przy drugiej to dostalam jeszcze wstretu do kielbas i wedlin i wedliny juz mi za bardzo nie smakuja:no:jedynie to zjem ja w tostach albo zapiekance

eeee, ja myslalam, ze tylko my-mamy sie spotakmy, zeby poplotkowac i wyluzowac sie, a dzieci zostana z tatusiami w domkach
eee a ja myslalam ze poznam rowniez dzieciaczki:-( i niewiem czy D by mnie tak puscil sama:dry::confused:
 
reklama
Do góry