reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

witam kobietki!!!

wczorja was zaniedbalam, bo bylismy na zakupkach i poznow rocilimsy. pobuszowalismy z P po butikach i niezle wyprzedaze mozna trafic:tak:

Ja zaraz zwariuję! Oskar jojczy i jojczy. Nie chce nic jeść, karmienie kończy się pełnym złości wywaleniem talerza. Siedzi/chodzi/stoi i ciągle jojczy, wyje i ględzi. Dzień i noc - w nocy nie spałam od 0-3, a potem od 6 rano. Wstawałam do niego co najmniej 15 razy. Przecież ja wyląduję w psychiatryku. :baffled:

a czemu tak? zeby? choroba?:-(

hrudzia
, nie daj sieeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Dziewczyny mam sms-ka od Hrudzi!!!!

Nie ma dostępu do netu i właśnie napisała że była w szpitalu USG- nie wykazuje ciąży więc albo ciąża jest jeszcze za mała albo obumiera :-:)-( jutro ma zrobić badania krwi BTHCG i w poniedziałek okaże się co z ciążą. Pozdrawia Was i pisze że odezwie się we wtorek:-:)-(
Jejku Hrudzia trzymam kciuki

nie wiem w sumie, ale ja bylam bardzo wczesnie na USG, chyba to byl 4tydz i moj gin widzial ciaze. moze to zalezy od sprzetu i od gina pewnie tez:tak:


Jeszcze trochę i zrobimy spotkanie BB z mężami ;-):tak:
Ok, niektórymi :-D

moj bardzo chetnie, bo juz zrozumial, ze Wy-to jak moje kolezanki w zyciu i nawet czasem pyta co u Was slychac:sorry2::-)

No nic poczekamy, co będzie u Hrudzi. Mam nadzieję, że wszystko jednak będzie ok. Tak naprawdę, czy któraś miała ciążę bez plamień?


bez wymiotow, mdlosci, plamien..... jak nie ciaza:-D

Witam.

Co do przeniesienia głównego na zamknięty, to uważam, że jeśli ktoś nie chce pisać tu to może pisać na zamkniętym, a ten niech pozostanie tu.

tez tak mysle:tak::tak::tak::tak:
nie mozemy zabierac innym mozliwosci dolaczenia do nas:no:

Witam z rana!Niestety z pracy:crazy: u nas powróciła zima za oknem biało

u nas del;ikatnie pada, jest cicho i spokojnie, ale za to spiaco

Olaf mnie pierdzielnal wczoraj w zeba tak mocno... ze..ehhh.. musialam jechac do dentysty...

cwiczy lewy sierpowy??:-D:-D:-D

Noc ok ale ranek, próbuje go odzwyczaic od butli w nocy po 3 sie obudził to dałam mu 100ml+1miarka, zasnał ale o 6 był taki ryk, że po drugiej stronie ulicy było na pewno go słychać. Jak dorwał sie od "prawdziwego" mleka to jednym duczkiem wychlał wszystko a później juz nie chciał spać, bo sie rozbudził - chyba z głodu:wściekła/y:
Ja wczesniej mu dawałam nie oszukane 150 ml mleka to ładnie spalismy do 7:wściekła/y: juz nie wiem co robic:baffled::baffled::baffled:

agulka, julitka tez jescze je w nocy. nie zawsze, ale jednak. sa to rozne pory. kiedys jak chcialam jej dac mniej to sie zaczela drzec, dopiero jak zjadla, to usnela. oni chyba naprawde sa glodni:sorry2:
 
reklama
Olaf mnie pierdzielnal wczoraj w zeba tak mocno... ze..ehhh.. musialam jechac do dentysty... no i po drodze polowa zeba odpadla. Szkoda... bo to jedynka :p Juz mam ladnie zrobionego i w ogole ale prawdopodobnie bedzie obumieral powoli... wiec bedzie smiesznie jesli bede 25latka bez jedynki :D


Witam BB:) Cos malo nas :) Czy dzieci daly innym pospac?:)
Niestety z ząbkami już tak bywa; ja będąc małym brzdącem miałam wypadek i bliskie spotkania z asfaltem zaowocowały połamana szczęką i utraconymi zębami-spędziłam całe wakacje w Klinice w Poznaniu i mimo wszelakich starań , ząbki mam bardzo osłabione i tez powoli obumierają- jeszcze trochę i wymiana na lepszy ( niestety sztuczny) model.

A
ja wczoraj też rozmnarzylam się i stwierdzilam że fajnie by bylo poznać was tak wszystkie w realu....:tak:
Mój M zaraz by wymyślał tysiące rzeczy, żeby nie pojawić się :zawstydzona/y:

U nas śniegu 1 mm , 2 stopnie na +, więc po rosołku pójdziemy troszkę na dwór, dzieciaki a szcególnie Adaśko sie uciesy:tak::tak:
Oj u nas sie zanosi na dłuższe posiedzenie w domku i mały chyba oszaleje z braku spacerków ( a przy okazji ja z nim:baffled:)
 
Tak piszecie o tym spotkaniu w realu że naprawdę mi się ono marzy:-). Może faktycznie warto pomyśleć np jakiś wekend w maju mogłybyśmy ustalić jakiś centralny punkt Polski tak żeby wszytskie miały mniej więcej tak samo daleko znależć jakiś ośrodek z placem zabaw co by dzieci się nie nudziły i spędzić miło sobotę i niedzielę:tak:
 
Wiecie co dużo myślałam i na taka imprezę ( ur mojego taty) to te sukienki co kiedys linki wklejałam chyba sa za bardzo....... i pasują na wesela Więc szukałam wczoraj i ....co powiecie o takiej ( czerwona) .....~~BE BEAUTIFUL~~ tu.38~~ 34 - 46 KOLORY (543144438) - Aukcje internetowe Allegro

Mi się bardzo podoba:tak: i właśnie mi przypomniałaś że miałam poszukać na allegro jakiegoś fajnego kwietnika do dużego pokoju więc spadam na łowy;-)
 
reklama
Do góry