reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

Hrudzia pisała że plamienie jest niewielkie i troszkę ją boli podbrzusze a poza tym jest ok , dziękuje za wsparcie i że jesteście(śmy) z nią

tak sobie myślę że jest jeszcze nadzieja że jest ok bo przypomniało mi się że jak była w ciąży z Igorkiem to poleciałam do lekarza od razu jak zrobiłam test (jakiś 5-6 tydzień) żeby być od razu pod opieka lekarza i co??? pani doktor zrobiła mi USG dopochwowe i stwierdziła że nic nie widać i ona nie może jeszcze potwierdzić ciąży że najprawdopodobniej jest jeszcze za wcześnie i że za szybko przyszłam
oczywiście się rozbeczałam że pewnie tym razem będzie tak samo jak poprzednio i pani doktor mi na to powiedziała " przestań tak się denerwować bo to też stracisz:wściekła/y:" oczywiści natychmiast zmieniłam lekarza i po tygodniu kolejne USG to był już jakiś 7 - 8 tydzień i już było widać fasolkę więc może u Hrudzi też jest jeszcze za wcześnie i na Usg i dlatego nie widać no nie wiem ja jestem dobrej myśli. I trzymam kciukaski

Ja jak poszłam do lekarza wg usg byłam w 4 tygodniu i pierwszym dniu ciąży. Lekarz powiedział że jestem w ciąży na bank ale nie może potwerdzić czy zarodek jest żywy czy martwy i czy się rozwinie czy też nastąpi samoistne poronienie kazał przyjść z a3 tygodnie i to były najgorsze dni w moim życiu bo bałam się że fasolka jak się pojawiła tak zniknie:-( wtedy też przy pierwszej wizycie powiedział mi że ciążę żywą i zdrową lekarz jest w stanie potwierdzić na przełomie 6/7 tygodnia a wcześniej jest ryzyk fizyk i lekarze róznie mówią że jest albo jeszce nic nie widzą zależy od tego czy lekarz jest w stanie powiedzieć pacjentce że może być różnie i to że dziś mówi jest pani w ciąży nie znaczy że następnego rana już tej ciąży nie będzie. Dlatego ja jestem dobrej myśli trzymam kciuki i głęboko wierzę że będzie wszytsko ok:tak:
 
reklama
Km co się ze mną dzieje nastawilam w garnku wodę na herbatrę i najzwyczajniej w świecie o jnej zapomnialam:szok: i nagle poczulam że cos mi zaczyna śmierdzieć zachodzę do kuchni a tam garnek już caly czarny:zawstydzona/y:.

Ja tak latem nastawiłam garnek z wodą i w międzyczasie przyszła szwagierka że ma jakieś tam ciuszki do przejrzenia po swoim synku i że mam zejść do piwnicy i ja poszłam i zapomniałam o garnku jak wróciłam to w kuchni było biało a w garnku czarno no i wietrzenie na całego:zawstydzona/y:
 
Powinnam iść już spać. Wypiłam piwo i mnie nieźle zmogło.
Ale skasowałam dziś P z ipoda całą muzykę i próbuję ja odzyskać, już niewiele zostało. Ciekawe, czy mi się uda.
 
Ja jak poszłam do lekarza wg usg byłam w 4 tygodniu i pierwszym dniu ciąży. Lekarz powiedział że jestem w ciąży na bank ale nie może potwerdzić czy zarodek jest żywy czy martwy i czy się rozwinie czy też nastąpi samoistne poronienie kazał przyjść z a3 tygodnie i to były najgorsze dni w moim życiu bo bałam się że fasolka jak się pojawiła tak zniknie:-( wtedy też przy pierwszej wizycie powiedział mi że ciążę żywą i zdrową lekarz jest w stanie potwierdzić na przełomie 6/7 tygodnia a wcześniej jest ryzyk fizyk i lekarze róznie mówią że jest albo jeszce nic nie widzą zależy od tego czy lekarz jest w stanie powiedzieć pacjentce że może być różnie i to że dziś mówi jest pani w ciąży nie znaczy że następnego rana już tej ciąży nie będzie. Dlatego ja jestem dobrej myśli trzymam kciuki i głęboko wierzę że będzie wszytsko ok:tak:

tak teraz to wiem od 8-ego tygodnia słychać serduszko i wtedy wiadomo wcześniej widać tylko pęcherzyk a moja pani doktor nie widziała na USG nic więc albo była kiepska albo miała słaby sprzęt nie wiem bo więcej jej nie odwiedziłam.
 
Ja uciekam się wreszcie wykąpać i idę spać choć wątpię czy zasnę:baffled: oj będę trzymać kciukasy i modlić się ale wierzę i mam nadzieję że wszystko będzie dobrze.
Doti z tym przenoszeniem wszytskiego na zamknięty to nie wiem czy to dobry pomysł w końcu każda z nas może zadecydować co może się znaleźć tu a co tam anigdy nie wiadomo kto się tu jeszce zjawi. Ja też pojawiłąm się późno a jednak zaskarbiłam sobie wasze łaski:-) i mnie dopuściłyście do sekty;-) a tak gdybyście pisały tylko na zamknięty to pewnie odpuściłąbym to forum;-) a z perspektywy czasu wiem że to jedna z lepszych rzeczy w moim życiu:tak:
 
reklama
No nic poczekamy, co będzie u Hrudzi. Mam nadzieję, że wszystko jednak będzie ok. Tak naprawdę, czy któraś miała ciążę bez plamień?
ja obie ciąże mialam bez plamień

Jeszcze trochę i zrobimy spotkanie BB z mężami ;-):tak:
Ok, niektórymi :-D
Doti a dlaczego z niektórymi?co to z selekcja?:-D


HURDZIA TRZYMAM MOCNO KCIUKI I MODLE SIĘ ZA MAŁĄ HURDZINKĘ...
 
Do góry