reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

Witam z pracyLarcia- u ans tez mały sam sie jeszcze nie puszcza a dopiero od nie dawana chodzi trzymany za jedna rączkę.Popisze moze później bo teraz obhowiązki wzywają:)
 
reklama
Ja sie witam i na spacerek zaraz uciekam bo za oknem piekna slota jesien i slonko
Bylam wczoraj u opiekunki zobaczyc jak i gdzie mieszka uzgodnic warunki naszej wspolpracy i umowe podpisac i tak
*Hanifka bedzie u niej od 8:00-14:30
*ja ja zawozic bede ona mi ja przywozic
*w obecnosci malej zakaz palenia
*nie dawc jej slodkosci
*pampersy, chusteczki i zapasowe ubranko dam jej w poniedzialek i jak sie skoncza czy ubranka wybrudza ma mi dac znac dokupie nowe
*gotowac ma ona i hani ma to dawac zadnych sloiczkow
* smoczek tylko do spania
*mowic ma tylko po turecku do malej
*od przyszlego poniedzialku ma do mnie przez tydzien przyjezdzac popoludniu na kilka godzin by hani sie z nia zapoznala
hmmmm czy cos jeszcze nie pamietam :-)
 
Ale tu dziś pusto.:szok:

Mnie chyba coś bierze, bo od wczoraj jakoś tak dziwnie się czuję, taka połamana. Maciuś trochę pospał i myślałam, że ja też się zdrzemnę, ale tylko sobie poleżałam, choć i tak lepiej się czuję. Zaraz się na spacerek przejdziemy, choć dziś chyba zimno jest.:-:)wściekła/y:
 
witam!!!

kurde, juz konczylam pisac dluuugiego posta i pradu na chile braklo:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

w skrocie:

dzis jade z mala na noc do tesciow, bo chcemy umalowac pokoj. najpierw trzeba odgrzybic, wiec nie moze byc julitka wtedy w domku.

zaraz lece przygotowywac wszystko do malowanka:-)

agulka, jak adas? daj znac co u lekarza

majandra, to maz gdzie wyemigoral? na zielona szkole?

klavell, z tego co piszesz to warunki bardzo dobre. zeby tylko niania wszystkiego przestrzegala.

ja do dzis mam problerm ze smoczkeim, bo julitka brala sobie u tesciow kiedy chciala i teraz zaczynamy nauke od nowa:wściekła/y:

tygrysku, juz bedziecie sp[okojniejsi, jak wiki sama umie schodzic ze schodow. przynajmniej sobie karku nie zwichnie

a co do dyskotek, to ja tez sie nie widze w takim gronie. dla nas to sa teraz odpowiednie dancingi z muzyka z lat 80-90:-D:-D
 
Iza ja też jeszcze nie szczepiłam Zuzi bo jak ostatnio byłam do szczepienia to niby miała coś z gardłem (chociaż ja nie zauważyłam żeby jej coś było:baffled:)
ale w tym tygodniu muszę ją już zaszczepić ale najpierw chce jej zrobić to badanie moczu
wiecie może jak mam założyć ten woreczek na mocz???

Daj jej dużo pić, dokładnie umyj okolice intymne i jesli na posiew to akcja: jedna osoba trzyma dziecko w kucki z gołą pupcią, a druga osoba trzyma pojemniczek i czekamy na siuśki, a jesli zwykłe badanie to nakleja się foliowy woreczek który się kupuje w aptece.

Kleviel - no świetne rozwiązanie z opiekunką. Czemu się zdecydowaliście?

Donkat - my z mężem uwielbiamy klimaty lat 90tych, mamy nawet jedną taką knajpę gdzie konwencja jest utrzymana w Sopocie, blisko nic tylko chodzić, ale i tak byliśmy ostatnio 2 lata temu... Nawet raz teściowa nas wypychała któregoś piątku, ale woleliśmy iść spać, nawet bez mizianka.

Majandra - czochu sie najedz :-) Maż zrobił taką nalewkę spirytusową na czosnku, jak nas coś bierze to łykamy łyżeczkę, twarz nam się skręca, ale naprawdę na drugi dzień pełnia zdrowia.

A ja mam chwilę zwątpienia jesli chodzi o pomysł o drugim dziecku, mamy sporo nauki na studiach, jakoś te pierwsze nie były takie wymagające, ale te w końcu inżynierskie, matematyka, a zwłaszcza fizjologia mnie dobijają. Czy ja sobie poradzę z dwójką maluchów? I tak sie porwę na ciążę, ale widzę to mniej optymistycznie. W końcu nigdy nie ma dobrego momentu na dziecko.....
 
carioca, a dlugo trwaja te twoje studia? to sa podyplomowe?
jesli podyplomowe, to wiem z wlasnego doswiadczenia( i nie tylko) ZE NA POCZATKU WYGLADAJA TAka ambitnie,a w efekcie to wielki luz.
moze teraz macie duzo zajec i nauki, ale to sie z czasem przewali i bedzie lzej?
 
WItam dziewczyny,
Wlasnei przeczytałam ze Klavell postanowila wziac opiekunke, i tak sobie mysle, ze choc jestem cieta na moja tesciowa i czasami (dosc czesto) mamy inne zdanie na temat wychowania Filipa to w sumie ciesze sie ze Filip jest z babcia a nie obca kobieta, przynajmniej jestem w pracy spokojna o niego i naprawde wiem ze jest z osoba ktora go Kocha (i przy okazji jest nadopiekuncza no ale to tylko szczegoł;-))
Wiam ze czasami nie ma wyjscia i opiekunka to jedyne rozwiazanie, ale nie wiem co ja bym zrobila, naprawde nie wiem.
 
dzien dobry

?

Donkat - my z mężem uwielbiamy klimaty lat 90tych, mamy nawet jedną taką knajpę gdzie konwencja jest utrzymana w Sopocie, blisko nic tylko chodzić, ale i tak byliśmy ostatnio 2 lata temu... Nawet raz teściowa nas wypychała któregoś piątku, ale woleliśmy iść spać, nawet bez mizianka.
A ktora to knajpa? Lata 90te?

WItam dziewczyny,
Wlasnei przeczytałam ze Klavell postanowila wziac opiekunke, i tak sobie mysle, ze choc jestem cieta na moja tesciowa i czasami (dosc czesto) mamy inne zdanie na temat wychowania Filipa to w sumie ciesze sie ze Filip jest z babcia a nie obca kobieta, przynajmniej jestem w pracy spokojna o niego i naprawde wiem ze jest z osoba ktora go Kocha (i przy okazji jest nadopiekuncza no ale to tylko szczegoł;-))
Wiam ze czasami nie ma wyjscia i opiekunka to jedyne rozwiazanie, ale nie wiem co ja bym zrobila, naprawde nie wiem.
No wlasnie! Ja mam taki problem. Miejsce w zlobku dla Staska najwczesniej sie zwolni we wrzesniu 2009, nianie kosztuja od 1000-1300 minimum wiec kupa kasy a dwie babcie sa nadal czynne zawodowo...i moje pojscie do pracy sie km odwinie w czasie. Tesciowa ma isc na wczesniejsza emerytura ale dopiero od wrzenia 2009 i tez nie wiadomo...wlasnie, co tu robic:baffled:

Dzis bylismy na cmentarzu czyscic groby...serce mi roslo patrzac jak moj synek z malutka miotelka nam pomagal. :-)
 
reklama
Do góry