reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

majandra- piotrus tez ma takie malutkie punkciki na policzkach w kolorze skory. czasem sa bardziej widovczne, czasem mniej. jakos do tej pory sie nimi nie przejmowalam... a moze powinnam? jak pojdziemy sie szczepic to zapytam lekarke choc chyba znam jej odpowiedz :wściekła/y:
 
reklama
Cześć dziewczyny
Mam nadzieje że miło spędziłyście weekend
ja w sobotę byłam w szkole ale na szczęście nie musiałam zostawać na noc bo W mnie zawiózł i przywiózł :-) i powiedział że na następny zjazd też mnie zawiezie ;-)
byłam na seminarium magisterskim i udało mi się ustalić temat pracy pomysł był mój ale moja pani promotor tak go pozmieniała że prawie nic z niego nie pozostało ;-)ale przynajmniej łatwiej będzie przeprowadzić badania
niedziele też jakoś szybko przeleciała byliśmy na basenie Zuzce jak zawsze bardzo się podobało :-)
Agulka mam nadzieje że Adaś szybko wyzdrowieje
 
Izabela, idź do dermatologa dla świętego spokoju (bez skierowania). Niby nasza wizyty dużo nie wniosła, bo sama wiem co może uczulać i czego nie powinnam była tak szybko Maćkowi podawać, ale przynajmniej dostałam receptę na maść.
 
No niestety tak to już bywa z tymi lekarzami choć ja nie narzekam na swoją Panią doktor bo zawsze jest przychylna i na każde pytanie rzeczowo odpowie i nic jej nie umknie. Przynajmniej mam taką nadzieję że czegoś nie przeoczyła ale nic na to nie wskazuje.
 
Iza ja też jeszcze nie szczepiłam Zuzi bo jak ostatnio byłam do szczepienia to niby miała coś z gardłem (chociaż ja nie zauważyłam żeby jej coś było:baffled:)
ale w tym tygodniu muszę ją już zaszczepić ale najpierw chce jej zrobić to badanie moczu
wiecie może jak mam założyć ten woreczek na mocz???
 
witam się kobietki
miałam was z rana zsmucić kiepskim postem ale mi wcieło więc doszłam do wniosku że nie warto zasmucać

justyna ja mam tak jak ty ze sprzątaniem nerw = pożądek hehehe

a teraz mam jak to Atru ładni enapisała przesilenie jesienne. brak słońca źle na mnie działa
dziś tak usypiałam Szymka że sama zasnęłam z nim i ledwo wstałam żeby tu zajrzeć i się kąpnąć
wczoraj B wyciągnał mnie na dyskotekę (robili we wsi w remizie) ale to nie dla mnie byłam tam godzinę masakra sama techniawa i pełno pijanych małolatów jakby posprawdzali dowody to za wiele osób by nie zostało
miałam mężowi zrobić na kolacje (23) jak wróci z pracy pulpeciki ale mi się nie chce
i musze pochwalić Wiki ładnie już na czworaczkach schodzi ze schodów już nie idzie na złamanie karku tylko powoli tyłem jak weszła tak zchodzi jestem z niej dumna
i brakuje mi cierpliwości dla Szymka
 
Iza ja też jeszcze nie szczepiłam Zuzi bo jak ostatnio byłam do szczepienia to niby miała coś z gardłem (chociaż ja nie zauważyłam żeby jej coś było:baffled:)
ale w tym tygodniu muszę ją już zaszczepić ale najpierw chce jej zrobić to badanie moczu
wiecie może jak mam założyć ten woreczek na mocz???
chłopakowi to luz, przynajmniej tak myślę,ale dziewczynce?? Może lejek podczep:sorry2::-p:rofl2:
 
reklama
donkat oj nieee, tu u nasz panuje teraz w okolicy cholerny wirus, kazdy po kolei sie zaraza. Choruja cale rodziny. Wiec to nie strucie. Nic nie pilam na imprezie prawie i malo jadlam,zreszta wszystko sama gotowalam,wiec nie byloby czym sie struc. Mam nadzieje, ze jutro bedzie lepiej.
Amanda ma drzazge kolo paznokcia yh, probowalismy ja zabawiac, karmic itp ale to niewiele pomaga.Wziela dluga kapiel, cos tam wyskrobalam potem swoim paznokciem, ale rano sie okaze, czy udalo sie mi wyciagnac czy nie.Teraz juz smacznie spi.

Czy tylko moja corcia jeszcze nie chodzi?Wstaje wszedzie,chodzi trzymajac sie mebli,chodzi naokolo stolu, do kanapy, do fotela, ale zawsze musi sie czegos trzymac.Puscic sie jeszcze nie chce!

luandzia taki woreczek na mocz sie rozklada i tak jakby przylepia naokolo cipci, potem naloz normalnie pampersa.
 
Ostatnia edycja:
Do góry