reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześniówkowe mamy

reklama
carioca tak tez dzisiaj zrobilam wg Twojego przepisu...mala nawet nie wybrzydzala...musze wprowadzic czosnek profilaktycznie...
aa slyszalyscie ze miodu takim maluchom dawac nie mozna...nie wiecie moze czemu?? ze wzgl na alergie?? szkoda bo myslalam ze moze zadziala troche jak opatrunek na te biedne male gardziolko
 
Żłopę hektolitry czerwonej herbaty, staram się nie jeść po 18tej, ale 2 kg już na plusie :wściekła/y: Moja znajoma ładnie schudła, brała równolegle magnez i trzeba dużo pić wody i nie pić kawy.





url
Nuśka, Atru - trzymam kciuki za jutrzejszy dzień. Bebony będą z Wami myślami.
[/quote

carioca, na efekty trzeba czasem poczekac pij tez duzo wody;-)

ja tz trzymam za was kciuki:tak:

Wpadłam powiedzieć dobranoc muszę jeszcze tylko wymalować pazury i jutro wielki dzień a raczej koszmar trzymajcie kciuki pa pa pa

nuska, a ty nam nadal nie zdradzilas, gdzie pracujesz?
powiedz, bo nie bedziemy trzymaly kciukow:-D:-D:-D

A jak tak na chwilę, bo weny brak. Jutro może w pracy coś popazgrolę a teraz idę lulu bo jestem trochę przytłoczona pewnymi wiadomościami. Trzymajcie się babeczki. Spokojnej nocki życzę:-);-)

gagulec, oby wiadomosci jak najszybciej cie odtloczyly:happy2:

Ja jestem w stanie rozkladu, dzis wzielo mnie na maxa...Nel tak samo ma taki kaszel ze pierwszy raz tak mocno slychac jakby sie jej odrywalo cos z oskrzeli..( coz za fachowy opis:-D) d

jak sioe odrywa, to wlasnie bardzo dobrze, choc strasznie to wyglada:-(
zdroweczka zyczymy ladnym kobietkom;-)

Tylko melduję się,bo maly już śpi,a mi prasowanie wyłazi z każdego kąta więc muszę opanować ten syf. No i wszystkie bodziaki już wyszły z szuflady.
Od dłuższego czasu łażą za mną paznokcie żelowe i S dał mi na imieniny kasę i powiedział,że mam kupić sobie storczyka(bo chiałam) albo mam zrobić sobie paznokcie. I teraz oglądam te cuda. Muszę się umówić:-)

ja bym wybrala storczyka, bo kwiatki uwielbiam,a w dluzszych paznokciach mi niewygodnie:-D:-D:szok:
 
witam nie mam weny do pisania no i czasu też nie za wiele
kryzys osobowościowy trwa
Atru i Nuśka życze udanego wdrażania się po urlopie wychowawczym w pracach i będzie dobrze

ja za to od jutra zaczynam prace w systemie 2 zmianowym na razie zmiany są od 10 do 18 i od 6 do 14 no w moim przypadku to będzie do 13 i od 11 bo przecież karmię :sorry2:
B w pracy a mi się nie chce nic robić a roboty mam full
kurcze też by mi się takie tabsy przydały na schudnięcie żeby zejść poniżej 80 bo ja ciągle tak mam te 80 - 84 takie wahnięcie 4 kilowe ale nie wiem czy mi lekarz rodzinny da receptę hm wątpię
 
Kochane, BaBonki, bardzo wam dziękuję za wsparcie. Trzymajcie za mnie (i za Nuśkę) jutro kciuki,
Jasne ze bedziemy trzymac. Powodzenia dziewczyny:-)

Atru dobrze ze bylas u lekarza i wszystko sie wyjasnilo.Ja tez mialam wlasnie cos takiego po goleniu.A z tym dyskiem to auuuuuuuucccccccccc oj i jeszcze musisz isc do pracy.Trzymaj sie Atru.


A ja dopiero teraz sie pojawiam bo mialam w domu Akcja sprzatanie.Poprane,poprasowane,wysprzatane,pozmywane,wypolerowane:-)I ledwo dycham teraz i jeszcze mala dala mi dzisiaj ostro popalic.Ale dalam rade.
 
reklama
Dziewczyny ja tez chce schudnac.Na watku o odchudzaniu sie zalilam ze nie mam juz w czym chodzic a nie moge przestac sie obrzerac.Tez chetnie bym chciala te tabletki co polecacie tylko kto da mi recepte:confused:
 
Do góry