reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

Majandra jeśli ja Cie uraziłam to przepraszam, nie miałam zamiaru skrzywdzić Cię.
Forum to jet wyrażanie własnych opinii, gdyby każdy tak reagował to nie potrzebne by było forum, bo nikt nie udzielałby się. My sie wszyscy tu lubimy , pomagamy, ale również czasami krytykujemy, każdy dzieli się własnym zdaniem, ale zawsze trzymamy się razem bo tak jest fajnie i każda z nas tego potrzebuje. Jesteśmy paczką nie do zdarcia.
:tak::tak::tak: dlatego wracaj do nas bo bez ciebie to nie to sama forum
 
reklama
Majandra jeśli ja Cie uraziłam to przepraszam, nie miałam zamiaru skrzywdzić Cię.
Forum to jet wyrażanie własnych opinii, gdyby każdy tak reagował to nie potrzebne by było forum, bo nikt nie udzielałby się. My sie wszyscy tu lubimy , pomagamy, ale również czasami krytykujemy, każdy dzieli się własnym zdaniem, ale zawsze trzymamy się razem bo tak jest fajnie i każda z nas tego potrzebuje. Jesteśmy paczką nie do zdarcia.
Podpisuje sie Majandra wracaj na forum.
 
Dzyn dybry:-)
Wstalam dzisiaj z bolem gardla i musze sie do jutra wykurowac bo jedziemy nad morze.
A niedlugo ruszamy na tygodniowe zakupy oj jak ja tego nie lubie:no:

Kavell dziekuje za przetlumaczenie.

Nuska czesc witaj z powrotem i gratuluje pierwszych kroczkow Igorka.
 
A u nas przepieknie swieci sloneczko,az sie zyc chce.Musze brac sie za wysprzatanie porzadnie pokoju i lazienki bo wczoraj gadalismy z mama meza i wpadlismy na pomysl ze przyleci do nas na kilka dni.Bedzie 8 pazdziernika:-):-):-):-)Ale sobie odpoczne chociasz przez te pare dni.Szkoda ze tak krotko:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:

Gratlacje dla Igorka pierwszych kroczkow:tak::tak::tak::tak:

Majandra nie opuszczaj nas.Jestes nam bardzo droga co my bez ciebie zrobimy.

Wpadne pozniej,ide sprzatac.

 
witAM SIĘ sobotnio
pomimo że mam piękną sobotę ja ryję w domku bo mam dużo zaległości
tak w ogóle jeśli chodzi o zaległości to mam je wszędzie coś się ze mną nie tak dzieje chodzę rozdrażniona niewyrabiam się nic mi się ni eudaje buuuuuuuu nielubię tak

wczoraj dostałam wypłate poopłacałam co trzeba i figa nic mi prawie nie zostało ale to nie temat dla was i może to z tąd się bierze moja depresja że niewiem jakbym się starała to i tak mi brakuje nie radze sobie z życiem

majandra wracaj do nas i nie berz do siebie naszych rad każdy roi jak uważa i dla ciekawostki powiem ci że mam najlepszą przyjaciółkę która jest o 360 stopni inna ode mnie i jakoś się dogadujemy pomimo wielu spraw w których się różnimy ja uczę się od niej perfekcji we wszystkim a ona ode mnie luzu

dziś się rozbeczałam przy dzieciach wiem że nie powinnam ale już niemogłam:
zostawiłam ich samych na 3 minutki i poszłam do piwnicy Szymek miał jej doglądać i między czasie się ubrać ja przychodze ten goły ta coś nakręciłą przy grzejniku pół pokoju zalane z grzejnika (suszę na nich już skarpetki i majti) wszystko poroznaszane po pokoju ona od połowy mokra a ten golaz jakby nigdy nic je sobie jogurt i gabi się na cbbc
 
Tygrysku radzisz sobie z życiem, dzieci nie chorują i w śmietniku nie grzebiesz, aby zdobyć jedzenie, więc to tylko chwilowa deprecha. Główka do góry.

Ognisko się udało.
 
Tygrysku nie lam sie przelam sie:-) jak w tej reklamie.Zobaczysz wszystko sie wyklaruje z kasa tez bo to rzecz nabyta.I zagladaj na forum zeby sie nam w rekaw wyplakac:tak:

U nas dzisiaj ladnie bylo wiec pojechaismy nad zalew.To jakies 2 godz.drogi od nas i wczasie tej podrozy uswiadomilismy sobie za mala ma chorobe lokomocyjna.Nigdy nie lubila jazdy samochodem ale ostatnio to juz bylo apogeum.Widac bylo ze jest spiaca a nie mogla zasnac,plakala wiercila sie i na koniec zwymiotowala.I tak samo bylo tydzien temu kiedy musielismy zawrocic z drogi nad morze bo nie wzielam nic do przebrania dla malej a byla cala w wymiotach.
 
ale tu dziś pustki:-( widać że sobota:tak:
my dziś cały dzień w ruchu, najpierw rano w biedronce na zakupach , potem malemu po buty bo nóżka urosła no i jeszcze po wykladzine do dzieci do pokoju a po obiadku caly czas w domku, sprzątanie i szykowanie na jutro bo jutro mamy roczek w kościele no i mimo że imprezka już byla to jutro przyjedzie jeszcze brat z żoną i córeczką oraz mama z p.E. no i obiadek już dziś przyszykowalam , wlaśnie skączylam robić salatki na zimną plytę i pozostalo mi teraz najgorsze ... sprzątanie kuchni:wściekła/y:no ale mężus zrobil mi drinka żeby mi się lepiej robilo:-)
Tygrysku moja Ola pewnie zachowala by się tak samo jak Szymo :tak:albo i nie...:sorry2:ale rano się poplakalaś a teraz napewno masz już z tego ubaw:tak:

kurde D zaproponowal żeby zaprosić sąsiadów na drinka więc lece ogarnąć tą kuchnie i resztę aby się nie przestraszyli:-D
 
reklama
Do góry