reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

Laseczki, pytajnik znow pyta:confused:;-)
Podejrzewam ze wiekszosc wrzesniowych tatusiow kapie swoje maluszki ale! czy takze je mascikuje, karmi i oporzdaza az do polozenia do wyrka czy rczej wam przekazuje i reszte robicie wy? pytam sie bo zmaierzam wprowadzic zmiany:tak::dry:
My kąpiemy wspólnie. Raz w tygodniu mąż kąpie się z Maciusiem. Na noc mąż ubiera, smaruje itp., ja karmię, mąż myje ząbki buźkę a kładziemy spać na przemian. Tak sam rano, na przemian do Maciusia wstajemy. W ciągu dnia na ogół karmię ja, chyba, że jestem zajęta, to robi to mąż.
 
reklama
Donakat - to twoj P pracuje w UK? bo piszesz o funtach? to gdzie wy mieszkacie, Radom czy Angolandia...bo sie pogubilam:zawstydzona/y::baffled:
..a swoja droga te funciory to lec na pysk km:wściekła/y:


hahahaha! juz wyjasniam!

mieskzamy teraz i chyba tak zostanie w PL. p pracuje w angielskiej firmie, ktora nie ma przedstawicielstwa w PL, dlatego dostaje pensje w funtach i wclae nam to teraz nie na reke :dry:
 
Hrudzia u nas zawsze kąpie tatuś to jego ulubione zajęcie i mnie nie dopuszcza ;-) do wanienki a "maścikuje" ja mleczko przygotowuje tatuś no chyba że gdzieś wychodzę to nie ma problemu mąż sam wszystko zrobi, no a jak jego nie ma to wszystko zrobie ja ale takie przypadki zdarzają się sporadycznie

Izabela Igor też uwielbia stawać w wanience i różne dziwne pozy przybiera , ale mamy dla niego takie gumowe zabawki do kąpieli samolocik samochodzik i jak się tym bawi to grzecznie siedzi. Niestety nie mamy wanny tylko prysznic i nie ma u nas wspólnych kąpieli nad czym bardzo ubolewam. A jeżeli chodzi o mycie główki to myjemy codziennie przy każdej kąpieli.
 
Ostatnia edycja:
a wlasnie jak wyglada u was kapiel? u nas koszmar- od jakiegos czasu piotrus tylko tylek zamoczy i hop! na nogi! niczym nie chce sie bawic tylko caly czas chce stac.
i jeszcze jedno- jak czesto myjecie dzieciom glowki? nadal codziennie?
Bez problemu. Maciuś uwielbia się kąpać, tzn. chlapać wodą wszędzie:szok: Ja uciekam z łazienki jak się zaczyna:-D;-)
Główkę myję jak mi się przypomni:-p:zawstydzona/y::sorry2:Ale jak były upały to codziennie. Nie ma problemu z myciem głowy.
 
reklama
Do góry