reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

Ja jestem,ale tak z doskoku bo mam troche zajec w domu.

Kurcze mala chomik ugryzl w paluszka bo podlazla do klatki jak niewidzialam,a potem lekko przyciela sobie drugiego o drzwi.Ale juz jest wszystko dobrze.
 
reklama
Niuska, ja dla swiietego spokoju tez bym poszla do lekarza. zazwyczaj jak julitka bardzo marudzi albo przyplacze sie infekcja, to troche czekam, az przejdzie,a,le potem i tak idziemy sprawdzic co i jak. nie wiem co z ta goraczka, bo mnie sie kojrzy,ze u dzieci do 37.5 jest dozwolona temp. bo one maja podwyzszona. jednka nie mowie na 100%, bo julitka jescze nigdy nie miala goroczki:-)


a ja dzis wlasnie mam wene do gotowania. julitka nwet jest grzeczna(wlasnie zamiast isc spac siedzi pod polka na klawiature i bawi sie kablem:-D). zrobilam jej bigos z cukini i pomidorka 9 sama tez zjadlam-hahaha!), potem mezowi upichce jego smakolyk;-)

gabids, nieszczescia ida parami, prawda? biedna mala!
 
A ja dziś pracowicie,bo zrobiłam pranie, placuszek, pomyłam podłogi,powinnam jeszcze wyprasować,bo ciuchy leżą na pufie. Ale leń mnie dopada. Mały śpi od 2. Może schowam pranie przed gośćmi do szafy? Plan bardzo dobry.
Wymyśliłam na sobotę grila. Ostatni fajny, taki duży był w zeszłym roku jak wyglądałam tak
s4030906cm7.jpg
 
Witam
Mój Konradek chyba juz przestał gorączkować uff (tzn wczoraj wieczorem miał ostani raz.). Choc jeszcze widać że jest słabiutki. Była to może ta trzydniówka. Wczoraj pojechałam prywatnie do lekarza troche mi inne lakarstwa kazała dawać no i pierwsze to rano zrobic badanie moczu. Okazało się, że sa bakterie i trzeba powtórzyc (ale lekarz z kasy na to nie wpadnie:szok:).
Juz mój skarb się dziś :-).
 
Witam
Mój Konradek chyba juz przestał gorączkować uff (tzn wczoraj wieczorem miał ostani raz.). Choc jeszcze widać że jest słabiutki. Była to może ta trzydniówka. Wczoraj pojechałam prywatnie do lekarza troche mi inne lakarstwa kazała dawać no i pierwsze to rano zrobic badanie moczu. Okazało się, że sa bakterie i trzeba powtórzyc (ale lekarz z kasy na to nie wpadnie:szok:).
Juz mój skarb się dziś :-).

no to super, ze juz lepiej:-)

czy do lapania moczu u maluchow sa specjalne woreczki? tak slyszalam. inne dla dziewczynek i chlopcow, czy unisex?
 
Hrudzia ładna pogoda ????u mnie pada no może kropi ale na spacerek to nie bardzo:-( dzielny Staś teraz tylko odpowiednie leki i po sprawie.
Jak wychodzilam bylo znosnie...ale podczas spaceru dorwalo nas oberwanie chmury:szok: - nawet nie zdazylam folii przeciwdeszczowej szczelnie zalozyc. Wiec bieglam jak szalona byle zdazyc do auta...i smialama sie do siebie a Stas to wychwycil i tez sie chichral. Musielismy niezle wygladac;-):-D:-D:-D
A z darzyło się Wam już robić makijaż z maluchem na nodze tzn ja próbuję wytuszować rzęsy a Igor robi sobie ze mnie wspinaczkę:baffled::-) co go posadzę to on zasuwa na czworakach i cmyk po mojej nodze i już stoi a jaki zadowolony jeszcze akuku mi robi z pomiędzy nóg .
U mnie nie przejdzie bo Stas raczej siega do kosmetyczki i molestuje ulubiona tubke i dobrze bo szkoda by bylo gdyby potlokl mi moje "kochane"wyszukane cienie do oczu;-):sorry2:
a ja dzis wlasnie mam wene do gotowania. julitka nwet jest grzeczna(wlasnie zamiast isc spac siedzi pod polka na klawiature i bawi sie kablem:-D). zrobilam jej bigos z cukini i pomidorka 9 sama tez zjadlam-hahaha!), potem mezowi upichce jego smakolyk;-)
A jaki smakolyk jesli wolno wiedziec?
Ja zrobilam sobie dzis raczej niezdrowy obiad:cool2:: makaron, kurczak!:tak:, pieczarki, cebula...bo musze jesc miecha wiecej - wyniki badan krwi wykazaly ze mam za malo zelaza:baffled:
Witam
Mój Konradek chyba juz przestał gorączkować uff (tzn wczoraj wieczorem miał ostani raz.). Choc jeszcze widać że jest słabiutki. Była to może ta trzydniówka. Wczoraj pojechałam prywatnie do lekarza troche mi inne lakarstwa kazała dawać no i pierwsze to rano zrobic badanie moczu. Okazało się, że sa bakterie i trzeba powtórzyc (ale lekarz z kasy na to nie wpadnie:szok:).
Juz mój skarb się dziś :-).
Zdrowka dla Konradka i oby wyniki moczu byly ok. Dla chlopcow sa inne woreczki niz dla dziewczynek. I jesli robisz posiew to radze kupic jalowy kubek, nie woreczek, gdyz wynik bedziej miarodajny...choc zabawy z "pobieraniu" jest wiecej:baffled::-D
 
reklama
Witajcie womeny:-)
Na szczęście moje nie natworzyłyście wiele i dałam radę przeczytać wszystko.Ale na pisanie to mnie nie namówicie bo ledwo na oczy patrzę a jeszcze ogórki czekają na mnie:szok:
 
Do góry