reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

A co do spotkanka to moze podaj mi swoj tel. na priva bo nie bede miala dostepu do neta.A ewentualnie gdzie moglybysmy sie spotkac? W parku Brodnowskim?
Zaraz Ci wyślę mój numer. Może być w parku, jak najbardziej. A na jak długo przylatujesz? Bo może AsiaKC by się załapała.


Ja też dziś nie wyspana:no::-(
 
reklama
Alo alo!
Donkat -moj Stas ma taki garnuszek i byl czas ze sie nim bawil zaciekle ( jek sie nie przemieszczal) a teraz sporadycznie. Mnie doprowadza do pasji piosenka wydobywajaca sie z tego ustrojstwa - taki idiotyczny damski glosik:wściekła/y:

Jestemy po badaniach i Stasiek ma rzeczywiscie ten refluks:-(. Musze teraz isc do pediatry po lekarrstwo. Nie musze podkreslac ze moj Niezniszczalny zachowywal sie wzorowo- byl wesoly i cierpliwy, taka jestem z niego dumna. Pogoda ladna to idziemy w nagrode na lody - tzn mama na lody a synek na wafelka:-)
 
no to moze jest nadzieja, ze Stasiowi przejdzie po lekach zyganko;-)

u nas tez sie robi slonecznie. lobuz wstanie to sie wynurzymy na dworek

dzieki za podpowiedzi co do zabawek. i tak najpierw sie wybieram doo Smyk, zeby zobaczyc je na zywo. wtedy latwiej bedzie mi sie zdecydowac
 
Hruda a jak wygladalo to badanie?Biedny,ale dzielny Stanislaw:-)
Majandra wracam 20 lipca.A na nasze spokanko to mysle umowic sie po 5 sierpnia.Musze najpierw "pokazac sie" rodzine,odwiedzic chrzesnice w Lodzi bo konczy3 latka i roche pozwiedzac warszawe;-) bo nie bylam w PL 2 lata:szok:.Oczywiscie mozemy spotykac sie czesciej:tak:
 
Hrudzia ładna pogoda ????u mnie pada no może kropi ale na spacerek to nie bardzo:-( dzielny Staś teraz tylko odpowiednie leki i po sprawie.

Coś mi Igor znowu gorączkuje ma 37.2 i tak wczoraj cały dzień ciągle zbijam temp (ibufen paracetamol) i dzisiaj o 11 też miał ale teraz mu zaszło bo podałam mu ibufen i nawet biega na czterech "łapkach" po pokojach o znowu stoi przy kanapie a raczej sobie chodzi przy niej a nie dopatrzyła się w pilota idę do niego.....
Umówiłam się do lekarza na popołudnie na 16 tak dla czystego sumienia sprawdzę czy nic się nie dzieje ale antybiotyku nie dam sobie wcisnąć no chyba że mnie lekarz przekona że jest taka konieczność wrrrrr coś mi się wydaje że będą kolejne ząbki bo co infekcja to ząbki witają. A mamy już 8.
A wczoraj powtarzałam sobie że będę przez 3 dni sama go leczyć no wiecie paracetamol wapno witaminki ale jednak boję się aby nic gorszego się z tego nie zrobiło i idę jednak do tego lekarza. Może ja za szybko chodzę do tego lekarza jak Wy robicie??????????
Trzymajcie kciuki aby nie było trzeba antybiotyku.
 
Ale tu dzisiaj pusto:szok:

Mały właśnie zasnął a mi się nic nie chce dobrze że wczoraj przygotowałam obiad na dziś bo mam lenia,.... o jakieś słonko zagląda do nas no może jeszcze coś będzie z tej pogody.
A z darzyło się Wam już robić makijaż z maluchem na nodze tzn ja próbuję wytuszować rzęsy a Igor robi sobie ze mnie wspinaczkę:baffled::-) co go posadzę to on zasuwa na czworakach i cmyk po mojej nodze i już stoi a jaki zadowolony jeszcze akuku mi robi z pomiędzy nóg .
 
reklama
nikogo nie ma to ja też spadam muszę jeszcze ziemniaki obrać póki mały śpi.
Do później a zresztą do kogo ja to pisze przecież tu nikogo nie ma :-D:-D:-D ale co tam jak nałóg to nałóg.
 
Do góry