reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

Aneczka - to jest nagły przypadek i się nie krępuj przed pójściem na pogotowie. Swoją drogą współczuję Ci tego bólu.

Ja dziś sobie zajżałam do paszczy i widzę, że z małej dziurki zrobiło mi sie większe. Nie boli, ale pójdę do dentysty, tylko nie wiem jak on mnie będzie leczył bez zdjęcia szczęki rentgenowskiego, ale skoro nie jest to taka duż dziurka, to może można bez zdjęcia?
 
reklama
Witam ponownie, dawno nie zaglądała i tyle lektury ( a tu kolejka do kompa - mąż :wściekła/y:) że przeczytałam tylko po łepkach:sorry2:.
Atruviell moja Majka ma kolegę Tymona chłopczyk jest w jej wieku czyli prawie 3 lata i jest super. Wygadany i zabawny jak każdy chłopiec mały rozrabiaka, ale wiem że to nie imię ma na to wpływ ale co tam fajny jest i tyle.
Ja też miewam bule głowy ale migrenowe trwają około 3 dni, jestem wtedy :baffled::sick::baffled: jak nie byłam w ciąży to brałam ketonal ale teraz nie mogę i ratunkiem jest dla mnie niestety pyralgina dożylnie :no::tak:, oczywiście za pozwoleniem mojego lekarza, stwierdził że jak mam cierpieć albo faszerować się apap`em albo codipacrm to lepiej raz a porządnie.
Graziu gratuluje córeczki! :-)
 
ja nareszcie sama w domku, męzuś pojechał na noc do pracy a tesciowa razem z nim, synuś, pies i 2 koty śpią, rewelacja.
coraz gorzej ze mną wszystko mnie wkurza i drażni, ciągle bym tylko krytykowała,wiem że ciąża nasiliła mój trudny charakterek.
niemoge sie doczekać wizyty u ginki, od ponad tygodnia boli mnie kregosłu a do tego doszło takie napieranie na wzgórek łonowy jakby nasza dzidzia chciała wyjść i coraz częsciej brzuch mi twardnieje i przy dotyku jest bolesny.
niepamietam jak to było w III trymestrze w ciazy z szymonkiem (kręgosłup mnie bolał też) ale co do reszty to nie przypominam sobie. może to poprostu zmeczenie.
 
Witam, co tu tak dzisiaj pusto?
Tygrysku Ty to teraz musisz mieć wesoło 2 kotki, pies. Szymonek na pewno się cieszy (ja uwielbiam kotki). A z tym samopoczuciem to u mnie podobnie wszystko mnie drażni i jestem jakaś nerwowa , a jeżeli chodzi o Twoje bóle to lepiej jak najszybciej idz do lekarza po co się domyślać lekarz rozwieje wątpliwości a swoją drogą to może być zmęczenie ostatnio przecież miałaś rocznicę i gości.

Carioca77 z tego co widzę to Ty masz ślub za miesiąc jak tam przygotowania ?kreacja juz jest ? Proszę się nam tu pochwalić:-)

AsiaKC ale miałaś przygodę w tym Zus-ie gdyby się okazało, że urzedniczki są niemiłe to bym się nie zdziwiła , ale żeby facet :baffled: sam nie wiedział że ciężarnej z wózkiem trzeba pomóc :szok::no: to juz brak słów.

***<3An_eczka<3*** jak tam u Ciebie byłaś już u lekarza z tym bólem głowy? Jest Ci chociaż troszke lepiej?
No i gdzie się podziewa Maraniko downo jej nie było? Mogłaby chociaż napisać dzień dobry;-) pozdrawiam .
 
Ja też sie witam tak dla przypomnienia;-)

Czytam was ale czasami nie mam weny do pisania dlatego jak później zasiadam przed kompem to wychodzi mi mega post:tak:

Pisałam wam kiedys że jadę na Zjazd mam czerwcowych z BB. Otóż byłam w zeszły wekeend i poznałam zajefajne babki z naszego forum.Szkoda że większość z Nas(mam wrześniowych) niestety jest poza granicami naszego państwa...bo może i my byśmy się kiedyś poznały:tak::confused: fajna sprawa a także lekki odpoczynek od męża i dziecka,choć tak naprawde bardzo tęskniłam za moją Olką:tak:Następnym razem mamy się spotkać z mężami a także z naszymi dzieciaczkami:tak:

A tak to przede mną jeszcze glukoza:wściekła/y: i nie mam jakoś mobilizacji by ja wypić a spotkanie z p.doktor już niedługo:szok:A ja oczywiście nadal nie wiem kto mieszka w moim brzuszku i będę ostatnią osobą która się dowie co nosi pod sercem:tak: A w Biedronce nie wiem czy widziałyście jest duż rzeczy dla niemowląt:butelki,smoczki,kocyki bardzo fajne,maty edukacyjne itp za pare groszy
Nowa strona 601
 
A ja odebrałam dzisiaj wyniki glukozy, morfologii, moczu i jeszcze ASPAT i ALAT i strasznie sie cieszebo wszytsko jest w normie. Bardzo sie balam tej glukozy. Jestem ogromnym slodczowym potworkiem i obawialam sie, ze moglam sie nabawic cukrzycy ciazowej.
W drodze do domku zastal mnie tylko straszlliwy deszcz i teraz siedze i sie susze. A byla taka piekna pogoda jak wychodzilam z pracy
 
Xeone gratuluje wyników.
etka99 mnie też jeszcze czeka glukoza :-p. Opowiadaj jak tam na spotkaniu z bb ? MAsz jakieś zdjęcia? Gdzie się spotkaliście? Ale musiało być fajnie tak znać się tylko z forum i zobaczyć na żywo to co innego:-) No może kiedyś my (wrześniówki)też się gdzieś spotkamy?
 
Hej Kobitki.
Widze, ze nie ja jedna cierpie z powodu polskich cholernych przepisow prawnych czy jak tam je zwa:baffled: Tez zawsze myslalam, ze kobieta w ciazy dostaje taka pensje, jaka dostawala do tej pory. A tu gie. Gdybym wiedziala, ze musze odczekac 3 m-ce pomiedzy zwolnieniami,zeby zmienila sie moja 'podstawa', to poszlabym na zwolnienie 2 tyg pozniej. Ale o tym nie poinormowal mnie nikt i dlatego dostaje 300 zl mniej wyplaty miesiecznie niz normalnie. Jak sie o tym dowiedzialam, to prawie sie rozbeczalam. Swoja droga - piekna polityka prorodzinna:wściekła/y:
Tygrysku doskonale rozumiem Twoje rozdraznienie, mnie ostatnio tez duzo rzeczy denerwuje. Z tym ze ja staram sie tlumic to w sobie, bo mieszkamy razem z tesciami. A co do tych bóli to moze to skurcze są? Lepiej idz z tym do gina, takie objawy sa dosc niebezpieczne.
Ja w srode wyjezdzam z Mezulkiem i osobista siostra na pare dni na Mazury. Bardzo sie ciesze, takie pare dni odskoczni od codziennosci dobrze robi.
Tymczasem bede sie zegnac i uciekac spac. Dobrej nocki:tak:
 
reklama
:-) Hej Mamuski ! :tak: Jestem ZA! Fajny pomysł z tym spotkaniem.Przyodziejemy się w tabliczki z nickami i zrobimy meeting:) Ja właśnie dawkuję mojemy dziecku kolejna porcje muzyki przez słuchawkę i muszę przyznać że śpi w nocy lepiej a był nad wyraz aktywny :-) Dziś w szkole rodzenia potwierdziły się moje informacje na temat znieczulenia zewnątrzoponowego...szpital gdzie ordynatorem jest lekarz do którego chodzę nie ma w zwyczaju podawać tego specyfiku pacjentkom :szok: Teraz to ja już nie wiem co ze mną będzie...:sick: Mam do niego zaufanie bo jest uznanym lekarzem i nie uśmiecha mi się iść do kogos 'obcego' i zaczynac wszystkiego od początku ale z drugiej strony to jakaś paranoja,jak już nie mają na to kasy to mogą przecież wprowadzić płatne :confused: NuŚkaidę w sobotę na usg podglądnąć czy maleństwo ma coś między nóżkami czy nie,to się go przy okazji zapytam co sądzi o tych bólach,dziś na przykład miałam spokój na szczęście:happy: Buźka
 
Do góry