reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

Cześć dziewczyny
ja dzisiaj jestem przeszczęśliwa bo pierwszy raz od nie wiem kiedy spałam prawie bez przerwy 7 godzin!! :-):-)
chyba mi już przechodzi wredne choróbsko:tak::-D
mój mały też chwilami nieźle kopie, ostatnio mi skopał wątrobe że aż z bólu syknęłam:happy::oo2:
 
reklama
A ja sie nie wyspałam, bo Lilka się często budziła z płaczem , chyba miała jakies złe sny,i musiałam ja uspokajać. Wogóle jakas zła jestem dzisiaj, Lilka marudzi ( a może to mi się w tej złości tak wydaje), pranie mi deszcz zlał w ogródku a na dodatek komputer się już kompletnie psuje,a jak nudzę szwagrowi (bo to jego),żeby go naprawił to ciągle nie ma czasu :baffled:.
Tygrysku-uważaj na szczury,ja się tam Twojemu psu nie dziwię,sama się ich trochę boję, potrafią być niebezpieczne.
Nuśka-gratuluję synka!
U nas to głównie ja sprzątam, ale Staszek np ostatnio odkurza,bo mnie po odkurzaniu plecy okrutnie bolą,chociaż ja to robię chyba lepiej :-D.
Miłego weekendu.
 
Andżelika - chętnie sie podziele z Tobą tym co wiem a sama też wiem niewiele bo sie wszystkim mój mąż zajmuje.
W każdym razie opieka medyczna dla ciężarnej jest na pewno za darmo, jak idziesz do GP to powiedz ze jesteś w ciąży i wtedy nie musisz za nic płacić nawet jak nie masz ubezpieczenia ani pracy.
Jeżeli chodzi o zasiłki to nie wiem jak sie sprawy mają bo mi nie przysługują żadne i sie tym nie interesowałam
Na pewno dostaniesz child benefit to jest pieniądze na dziecko ale to dopiero po urodzeniu, natomiast nie wiem jak to jest w czasie ciąży.
Znalazłam poradnik na temat swiadczeń socjalnych, przejrzyj rozdział 6, mam nadzieje ze mi sie uda wkleić link:/
http://skocz.pl/dwza
Bardzo ci dziekuje za odpowiedzenie na moj post.Napewno przejze ten link ktory mi podalas.
 
Witam w sobotni, piękny dzień:-)
Ja jak juz wspominalam siedz 2 tyg na L4. Z jednej strony sie ciesze, ze nie musze juz chodzic do pracy, ale z drugiej wiem, ze teraz czas mi wolniej płynie. No ale nie dla przyjemnosci siedzimy kochane;-) Ja do pracy dojezdzalam ponad 30 km w jedna strone, najczesciej autobusami, na 7 rano - wiec w zasadzie powinnam sie cieszyc, ze teraz moge odpoczac:-)
Aina chcilam zapytac o te perfumki..Ja ostatnio tez choruje na zapach Davidoff - "Cool water". A Ty jaki kupilas jesli mozna wiedziec?
Tygrysku zazdroszcze tego wieczoru przy winku z Mężem:-) A 'dzikiego lokatora' mam nadzieje wyploszycie jak najszybciej z domu. Ja nie znosze wszelkich gryzoni i takich tam, nie wspomne juz o tym, ze nawt chrabaszcza sie boje:-p
Pozdrawiam i zycze wspanialego weekendu:tak:
 
Aina ja sprawdzalam dzis cene w Galerii Centrum, ale zwyklego 'cool water'. 50 ml kosztuje ok. 250 zl. Czy sa te nowe - nie wiem, nie zwrocilam uwagi:tak:Ja chyba bee 'polowac' na allegro, czasem mozna kupic oryginaly po dosc dobrej cenie.
 
Inez-to strasznie drogo! Popatrz sobie na ceneo, albo skąpcu-tam sa porównania cen i patrzyłam na Davidoff Cool Water Woman 50ml-od 147 do 214 złotych. Sprawdź sobie tam.
 
dzieckoprzypiersipn3.jpg


Dziewczyny znalazłam gdzieś to zdjęcie w necie i tak mnie rozbraja ze musiałam Wam pokazać:tak::tak:
ten dzidziuś jest nieziemski:)
 
:happy::laugh2: Świetne malenstwo :) :)
Ja juz nie moge doczekac sie wizyty u lekarza zeby 'poogladac' sobie mojego orzeszka, może do tego czasu stwierdzę że jednak niespodzianka co do płci to lepszy pomysl..ale znajac mnie raczej to nie przejdzie :) Jak narazie czekam na brzuszek bo jakos z tym slabiutko ale gdy pomyslę o prognozowanych temperaturach w lato to pewnie jeszcze bede szlochac :/ Dziewczyny jak to u Was jest z kopniakami?? :laugh2: Moj orzeszek zaskakuje mnie swa aktywnoscia i werwa,czasami na prawde nie moge już wytrzymac ze smiechu,ostatnio na badaniu przy odczycie tętna walnal w to urzadzenie tak ze o maly figiel bębenki nam w uszach nie popekały:-D:-D Buziaki
 
reklama
Dziewczyny!

Prowadze Fundacje, ktora zajmuje sie potrzebujacymi kotami, a czesto takze innymi zwierzetami. Mozecie poczytac o nas na naszej stronie
www.fundacjakot.pl

Bardzo potrzebujemy wsparcia, bo utrzymujemy sie tylko z datkow dobrych ludzi!
Tym razem NIE CHCe prosisc Was o pieniadze ani nic w tym stylu...

Chcialam poprosisc o poswiecenie 5 minut i oddaniu na nas glosu w glosowaniu dzieki ktoremu mozemy zdobyc karmy dla zwierzat za ok 2000 zl.
Bylby to dla nas ogromny ratunek.

BLAGAM!!! Wystarczy tylko chwila , a bardzo nam pomozecie!

Oto co trzeba zrobic:

Z jednego kompa można oddać jeden głos (założyć jedno konto na forum i raz
zagłosować - będą sprawdzać IP.).
1) Rejestrujesz się tu:
http://www.krakvet.pl/forum/profile.php?mode=register - trzeba podać tylko nazwę użytkownika, e-mail i hasło (i wpisać ten kod z obrazka).
2)odbierasz e-mail aktywacyjny i klikasz na zawarty w nim link.
3) po kliknięciu na link w e-mailu przeniesiesz się na forum krakvetu. Tam musisz kliknąć link o góry "Zaloguj się by sprawdzić wiadomości" podając swoją nazwę użytkownika i hasło.Przeniesie Cię do Twoich prywatnych wiadomości, więc musisz kliknąć na "Forum
www.krakvet.pl Strona Główna" .
Na forum wybierasz Forum "www.krakvet.pl" (to najwyżej) i temat "Głosowanie na schronisko, które otrzyma pomoc-maj 2007".
Jeśli uda Ci się zalogować poprawnie, to wtedy nie będziesz już widzieć wyników ankiety i słupków procentowych, tylko same nazwy schronisk z możliwością zaznaczenia jednego po lewej stronie.
Zaznaczasz "Fundacja KOt z Torunia" klikasz pod ankietą "Wyślij".
*instrukcja długa bo łopatologiczna, całość procesu trwa góra kilka minut więc się nie zniechęcać i głosować!
Dzięki z góry!

PS Przeslicie to swoim znajomym , jesli oni moga nech tez kogos poprosza. Kazdy glos jest na wage zlota, a moze byc tylko 1 z 1 komputera dlatego jest tak wazne aby duzo ludzi to zrobilo

Z gory ogromne dzieki dla tych co zechca pomoc!
 
Do góry