reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

Witam i dziękuje za miłe słowa naprawdę to miło przeczytać coś pozytywnego dziękuję. Ja oczywiście muszę nadal leżeć do tego gardło rozbolało mnie na dobre i musze brać antybiotyk:-( ja przez całe zycie nie wzięłam tyle lekarstw co teraz.
Widzę że wrześniówek z trójmiasta coraz więcej też liczę później na jakieś spotkanie:-) .
A jeżeli chodzi o częste siusianie to ja tak mam od początku nawet w nocy wstaję siusiu, na początku się strasznie wściekałam a teraz to juz chyba do tego przywykłam.
 
reklama
Nuśka bardzo ci współczuję. Sama nie potrafię leżeć chociaż przez jeden dzień. Najważniejsze, że wszystko jest ok i dzidzia jest zdrowa. Kaprogest dostałaś tylko raz, czy musisz jeździć na zastrzyki? Ja w sumie wzięłam aż 10 i juz pod koniec miałam strasznie obolałą dupcię.
JA też mam dostać 10 zastrzyków narazie mam za sobą dwa no i muszę poszukać jakiejś pielęgniarki która przychodzi do domu bo mi nie wolno nigdzie wychodzić.
A czy Ty brałaś jeszcze jakieś inne leki oprócz tego zastrzyku bo ja od początku biorę jeszcze duphaston, a ten zastrzyk to dostałam teraz przez plamienia.
 
A ja wlaśnei zaczynam 20 tydzień i wczoraj poczułam pierwsze boksnięcia, pukanie od środka co mi sie bardzo spodobało i całymi dniami wyczekuję na kolejne ruchy:) Żadnej siary nie zaobserwowałam brzuch prawie wcale niewidoczny cały czas i podobnie jak Maraniko każdy brak objawów zaczynam interpretować jako zły objaw...
Poza tym u mnie wszystko w porządku poza tym że podobnie jak Ainaheled jestem słomianą wdową i tęsknie za moim boyem.

Nuska życze zeby sie przyjemnie leżało i odpoczywało

Atruviell - trzymam kciuki za dobre wyniki!!
 
Nuśka życzę szybkiego powrotu do zdrowia. Ja też zażywałam duphaston. Przepisali mi go w szpitalu razem z zastrzykami. W sumie cała "kuracja" trawała ok miesiąca i po tym lekarz kazał mi wszystko odstawić bo stwierdził, że juz wszystko jest ok.
Jutro ide do lekarza i juz się nie moge doczekać aż po raz kolejny usłyszę bicie serduszka mojej małej dzidzi.
 
ja tez jestem z trojmiasta a dokladnie z gdyni:-) niestety ale tez choruje najpierw gardlo puzniej zapchany noc jakas infekcja 3 noce spac nie moglam ale juz lepiej sie czuje naszczescie nie musialam brac antybiotykow zwykle witaminy i aspiryna pomoglo:tak:
 
Witam Was wszystkie ciężaróweczki!
Nuśka - Wracaja szybko do zrdrowia!
Piękna jest dzisiaj pogoda. Musze Wam się przyznać że tydzień temu ściągnęłam sobie księge imion. Jeśli chodzi o imionka to mnie sie podoba- Aleksandra, Alicja, Bartosz. Mam jeszcze inne typy ale zgodnie mnie i mojemu mężusiowi te trzy się podobają. Jesli chodzi o jakieś dolegliwości no to wczoraj miałam jakis ucisk na nerw z tyłu tak jak korzonki. Wogóle nie mogłam ustac na lewę nogę. Może jest to związane ze skrzywieniem kręgosłupa które niestety mam.
Dziewczynki martwię się że to 18 tydzień mija a ja nie czuję ruchów dzidzi. Na szczęście w środę idę na USG. Czy jakby było coś nie tak to bym chyba coś czuła?
 
Monia chyba nie masz się o co martwić. Większość moich znajomych zaczęła odczuwać ruchy dziecka ok 20 tygodnia. Ja na razie tez nic nie czuje ale jeszcze się nie martwię (chociaż juz się nie mogę doczekać). Na pewno wszytsko jest dobrze :-)
 
reklama
też mam coś takiego - na wysokości kości ogonowej, ale po prawej stronie bardziej. Ponoć to rwa kulszowa. Dokucza mi dość rzadko, już tak od 3 miesiąca ciąży, głównie jak sporo pochodzę. Wstaję wtedy zapłakana z bólu.
 
Do góry