reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

reklama
Harsharani :-):-):-):-):-) super!!! Ja też już wiem:tak: I przeczucie mnie nie myliło, ja też mam pod serduszkiem chłopczyka:tak: O to dowód, tam gdzie jest kursor Pan doktor wskazuje fiutolka, a lekko po prawej to już wiadomo, jąderka:tak:
 
A teraz chcę Wam przedstawić naszego kochanego Wiktorka:tak:
Na pierwszym widać profil, a na drugim rączkę uniesioną do twarzyczki i położoną przy policzku, ta ciemniejsza plamka po prawej to policzek nad nim oczko i lekko po lewej nosek i uśmiechnięta buziuńka:-)
 
Harsharani właśnie zaglądnęłam do zgadywanki, obstawiłam Tobie idealnie:tak: Swoją drogą już trzy z nas wiedzą i do tej pory sami chłopcy:szok::-)
 
ja wlasnie tez spojzalam na zgadywnake - Wy (Harsh i Maraniko) miałyście bezbłednego nosa! A ja Wam obu wróżyłam dziewczynkę :-) Czyli idac tym tropem u mnie szykuje sie jednak dziewczynka!

Kto jeszcze oprocz Was dwoch zna plec dziecka - kto jest tą trzecią, bo chyba coś przeoczyłam...
 
Carioca - ja jeszcze mam chłopca

Harsharani no nie a ja byłam pewna że to dziewczynka!!;-), nie miałam jednak dobrego przeczucia;) W każdym razie gratuluję z chłopcami mniej kłopotu;)
Maraniko super zdjęcia też mam podobne:tak::tak: u mnie wszyscy byli w szoku jak im pokazałam filmik że to już taki dzidziuś duży i tak wszystko widać a brzucha prawie wcale;)
Ciekawe która nastepna sie dowie kogo nosi??:):-):-)
 
Baby_Scans222.jpg
 
reklama
No właśnie Carioca miałam napisać, że to Blimka jest tą pierwszą mamusią, która wiedziała kogo tam nosi w brzuszku:tak:, ale sama mnie uprzedziła:tak:
U mnie też brzuchola póki co nie ma za bardzo, no może ostatnio ciuteńkę, ale naprawdę minimalnie urósł, ale i tak wszyscy zdziwieni, że to już prawie połowa, a prawie nic nie widać. Jutro pokaże płytkę rodzicom, strasznie ciekawa jestem ich reakcji:confused::tak: No i wysłałam filmik mężulkowi, ciekawa jestem czy cokolwiek będzie umiał na nim zobaczyć?
 
Do góry