reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

hej usiadłam na chwilke żeby sie wsłuchać czy moje bobo mnie pokopie,bo wczoraj jak usiadłam do kompa to sie tak rozszalał że nawet mąż poczuł,a dziś jakoś słabiutko,więc czekam i sobie czytam,widze że jest jedna dziewczyna z Rumi(ja też)i z gdynia,fajnie jak urodzimy bedziemy mogły sie spodkać na żywo:-)
Nuśka a do jakiego lekarza chodzisz??ja do redy do dr.Cerek.

O dostałam kopniaczka leciutkiego.

Gosiu mam nadzieje ze forum szybko naprawia i bedziemy tam tez nadal pisac bo tesknie za dziewczynami :-(

Uciekam do sklepu bo musze na jutro pyszny obiadek zrobić bo mamy z M 3 rocznice ślubu.

Pozdrawiam
 
reklama
Emilka witam Cię :-) tym bardziej serdecznie ponieważ sądząc po suwaczku mamy ten sam termin:-D No i przy okazji jestem z Gdyni więc jakieś miłe spotkanko niewykluczone, tym bardziej, że jest nas kilka z 3miasta i okolic:tak: Już się cieszę na tę okazję;-):tak:
 
a my z synkiem siedzimy w domku sami, i odpoczywamy co nie moge powiedzieć o mojej pralce, hihihi i zmywarce, ja tez czuje kopniaki jak siedzę chyba w tej pozycji jesteśmy z dzidziusiem bliżej.
w czwartek jadę na wizyte do ginki, mam nadzieje że wszystko u nas ok.
Chociaż ostatnio tak mi Szymon z mezusiem dali w kość ze powiedziałam im ze poproszę ginke o tydzień w szpitalu, hihihi ale po tym chłopaki się uspokoili
 
i mam nadzieję ze mnie tam nie w sadzi tzn do szpitala, kurcze u mnie już 20 tydzięn i dostane skierowanię na krzywą cukrową pewnie, dziewczyny to już połówka prawie u co niektórych, no i wybierzemy się na usg połowkowe ale chyba po mojej wypłacie bo ostatnio kiepsko u nas z gotówką
 
No nieźle ich tygrysku postraszyłaś, pewnie teraz grzeczni, że do rany przyłóż;-):-) Ja połówkowe mam 23, ale w piątek jadę nagrać krótkie usg dla męża, to pewnie przy tej okazji też czegoś się dowiem, ot choćby jaki duży ten mój maluszek.
 
Witam wszystkich. Jestem troszkę zabiegana, bo mój małżonek jutro wyjeżdża :-( i mamy jeszcze troszkę spraw do załatwienia. Mnie na całe szczęście nic po świętach nie męczy, nawet nie przytyłam ( a moja młodsza siostra dwa kilo,co strasznie przeżywa :-D), zgaga to mnie męczyła przy Lilce już w trochę wyższej ciąży z tego co pamiętam.
Nuśka-trzymaj się cieplutko,wszystko będzie dobrze, troszkę sobie odpoczniesz.
Czasami chciałabym sobie tak poleżeć ;-), a ja biegam i biegam.
Xeone-przykro mi z powodu Twoich dolegliwości ciążowych, ale pociesz się,że powinno być lepiej,a jak zacznie Cię dzidziuś kopać to zapomnisz o dolegliwościach ;-)
Ja następne USG mam 23 kwietnia w Anglii. Może tym razem dzidziuś pokaże co ma między nóżkami?:-D
 
do rany to może nie, ale jest malutka poprawa, no i bardzo dobrze bo mi na zdrowie psychiczne padało już.
w święta udało mi się nie posprzeczać z tesciowa chociaż mówię wam kobietki, ze ciężko mi było tak dużo nas dzieli, ale się starałam, i wiem jedno że nasz rozpuszczony synekczek troszkę denerwował babunię i wujeczka (MĘZA brata) bo nawed mu się wymskneło i krzknął na niego ale dla mnie w te święta szymek był nadpodziw grzeczny , i mówię wam wychowanie dziecka, dzieci to trudne wyzwanie i cięzka praca ale warto nawed jak nie wszystko się udaje i wychodzi dobrze.
 
Witam wszystkich po świętach. Wziełam sobie kilka dni wolnego więc nie miałam nawet jak wam życzeń złozyć. Więc wszystkiego najlepszego po świętach.

Harshrani, Maraniko Xeone - widze że nie jestem sama 13 w piątek tez czeka mnie wizyta u lekarza - kontrolna oczywiście i myślę że też usg. Fajna data nie ale wierzę że wszystko będzie u naszych maluszków ok nawet pewnie lepiej niż ok bo to przeciez wyjatkowa data. A co do przesądów to każdy dziń jest na nie dobry, a jakoś do tej pory 13 okazywał się byc u mnie szczęśliwy.Szczerze to juz się nie mogę wizyty doczeka bez względu na datę.

Maraniko , Emilka - O Wejherowie prosze nie zapomnieć przy okazaji tego spotkania u mnie termin dopiero na 23 wrzesień
 
reklama
Witam serdecznie po świątecznym maratonie. Ja tylko na chwilę, bo zaraz idziemy z Kubusiem do laryngologa. U mnie wszystko w porządku, czuję się wcale nieźle, wczoraj wyszalałam się na meczu koszykówki (tzn. jako kibic :) bo zaczęły się play-off's w ekstraklasie, więc sporo emocji na naszej hali sportowej) a dzisiaj powtórka z rozrywki.
Nie mogę się doczekać poniedziałku i kolejnej wizyty u mojego doktorka. A dziś zajrzę do szpitala zapytać o moje wyniki z PAPPA. Trzymcie, dziewczyny, kciuki.

Nuśka - trzymaj się i uważaj na siebie, wiem, że dasz radę!
 
Do góry