reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześniówkowe mamy

reklama
Witam.
Ja dziś skończyłam moją kanapę ogrodową, tzn skręciliśmy z J już w sobotę ale szyłam sama pokrowce na gąbki. Krawcowa mnie w konia zrobiła, wzięła materiały i mówi, że da radę do weekendu długiego, dzwonię w sobotę jak jej idzie robota a ona że nie zaczeła bo jakieś pilne zlecenie ma. Wnerwiłam się, pojechałam po gabki i materiał, odebrałam i pożyczyłam maszynę do szycia od sąsiadki ( niedy w życiu nie szyłam) i sobie uszyłam , J i sąsiedzi w szokuuuuuuuuuu, wyszło zaczepiście:tak:. Więc można powiezieć że w tydzień sie uwinęłam. W wzeszły poniedziałek zaczęłam malowac palety a dziś zrobione, chciałam foty pstrykac ale dzis u nas lejeeee.

Donuś przepraszam że tak okrutnie to zabrzmi, ............. cieszę się, że babcia jest już gdzie jej miejsce było od dawna............ przepraszam:sorry:
Aneta kciuki za romans:tak: a co do zakupów chłopskich, to u mnie , tzn u J masakraaaaaaaaaaaaaaaa........... karaaaaaaaaaa..........
a co do parkowania to tez się już wszędzie umiem wcisnąć, a teksty jak dzieci wysiadają mam takie same jak Wy.
 
Witam z kawką:-) pogoda u nas się skiepściła buuuuuuuuuuuuuu, nastawiłąm zupę, chata straszy :growl: a mnie się nie chce nic robić:baffled: wczoraj się wkurzyłam bo chciałam przestawić grafik i wziąc sobie spokojnie urlop w sierpniu, a Marta mówi mi, ze w sierpniu jest zawsze masakra i wolałaby żebym wzieła tak jak planowałam. A nie zastanawia się, że mnie zostawia od 1 lipca samą z nową osobą bo ona nie może ruszyć swojego urlopu:wściekła/y:
Aguś nie mogę się doczekać foteczek:-)
 
Witam i ja
Kawkę zaraz nastawie :)
Donuś pół na pół bo juz się nastawilam ze będę mieć trochę więcej czasu dla siebie tak e goistycznie do tego podeszłam A te 2 pół to fajnie bo jakiś grosz zawsze wpadnie nie dużo Ale zawsze coś
Mowa była o parkowaniu pamiętam ze to też była moja zmora na początku pracowałam tam gdzie widziałam 2 wolne miejsca parkingowe
 
Ja tak robiłam jak jeździłam kolumbryną;-) tzn tym ogromnym mercedesem;-) pamiętam jak się wreszcie przesiadłam do golfa :tak: i od tamtej pory miałam wrażenie, ze wreszcie wszędzie wjadę bo taki malutki mi się wydawał:tak::-D
 
Witam.
U nas opadów ciąg dalszy, od wczoraj lejjjjjjjjjeeeeeeeeeeeeee a nawet zagrzmiało:szok:
Aneta moje skarby też ( my też) nie możemy się doczekać, by usiąść, połozyć się :-D nie gnieżdżąc się, wymiary 320x240 :tak:
A z tym urlopem to nie fajnie, nowa pracownica juz jest
 
Właśnie nie ma:baffled: i z tych podań co mamy niespecjalnie jest w kim wybierać:baffled: po wekendzie majowym robimy pierwszy kasting:szok::-D musimy z Martą wybrać chociaż 3 osoby, które nam w miarę będą odpowiadały, a następnie spotkają się dopiero z szefostwem:tak: a co do urlopu to jeszcze zobaczę. Wszystko uzależniam od Gośki czy ona swój przestawi w pracy, bo jesli tak to i ja się muszę uprzeć przy swoim bo chciałyśmy gdzies poleciec razem do ciepłych krajów:-)
 
Właśnie nie ma:baffled: i z tych podań co mamy niespecjalnie jest w kim wybierać:baffled: po wekendzie majowym robimy pierwszy kasting:szok::-D musimy z Martą wybrać chociaż 3 osoby, które nam w miarę będą odpowiadały, a następnie spotkają się dopiero z szefostwem:tak: a co do urlopu to jeszcze zobaczę. Wszystko uzależniam od Gośki czy ona swój przestawi w pracy, bo jesli tak to i ja się muszę uprzeć przy swoim bo chciałyśmy gdzies poleciec razem do ciepłych krajów:-)
to ja zgłaszam swoją kandydaturę :tak::-D

My w ostatni weekend wakacji lecimy do Turcji............. jak wszystko sie poukłada. W styczniu już rezerwowaliśmy:tak:
A gdzie macie plany wylecieć?
 
Oj Aguś gdybyś bliżej mieszkała to pierwszą bym Cię ściągała do tej roboty:tak: a planów jeszcze sprecyzowanych nie mam:no: byle samolotem, byle był ciepło, byle all inclusive ;-)
 
reklama
Oj Aguś gdybyś bliżej mieszkała to pierwszą bym Cię ściągała do tej roboty:tak: a planów jeszcze sprecyzowanych nie mam:no: byle samolotem, byle był ciepło, byle all inclusive ;-)
dziękuję.

to tak jak my i jeszcze.............. byle nie za drogo i jak najtaniej, nam sie udało, ale czy dojdzie do realizacji to zobaczymy, bo jak J pracę zmieni to dupa, abo jak ja się załapię to też wylot przepadnie
ale jakby wszystko było jak jest teraz to będzimy tu: SuneoClub Mermaid Village - Riwiera Turecka, Turcja - opis hotelu | TUI
 
Ostatnia edycja:
Do góry