reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześniówkowe mamy

Witam w słoneczny poranek:-) siedzę w pracy i czakam na kontrolę:baffled: nie wiem jak to będzie bo tu remont, hałas, na korytarzach wykładzina, farby:baffled: oczywiście prosiłam szefa żeby odroczył tą kontrolę ale jak zwykle nie załatwił tego co trzeba:wściekła/y: mam nadzieję że przyjdą jakieś fajne babki z którymi da rady sie dogadać, bo jakby co to nie biorę odpowiedzialności za ten sajgon:wściekła/y: najgorzej, ze muszę tu siedziec i czekać a muszę zakupy zrobić, raz że do pensjonatu a dwa muszę mięcho kupić na grila na jutro, bo są Marka imieniny.
Monia co tam u Was?
 
reklama
Witam,

ale się ładna wiosenka robi, aż miło :-)

Wczoraj poskakałm z Julitka w klasy, pograłam w piłke, pobiegałyśmy...poruszałam się jak trzeba

Kobietki, chciałabym więc mieszkać w Waszych okolicach...niestety u nas sa takie stawki komunijne i to mam wiadomości z 4 niezależnych źródeł:-( Szok!:szok:

Monia, wszystko u Was w porządku?

Majandra, jak się czujesz za kierownicą?

Anetka, autko małe, zwinne, niech się dobrze spisuje :-)

Aguś, Ty jak jeździsz na wycieczki skzolne jao opiekun to cos płacisz za siebie?

Mamy w planach jutro rozpocząć sezon grillowy, tylko Julitka zaiwedziona, że nikogo nie zapraszamy :-D:rofl2:


Miłego i słonecznego weeekendu!
 
O Donuś my sezon grilowy to już w pierwszy dzień wiosny otworzyliśmy;-):-) a co do stawek komunijnych to ja myslę, ze to nie zależy od rejonu tylko od rodziny:sorry: ja nie zamierzam w przyszłym roku oglądać sie na to co tam inni dają:no: bo właśnie zapędziliśmy sie z tymi komuniami że chwilami to takie małe wesela:sorry: ja wolę tradycyjnie:tak: nie zamierzam na nikim wymuszać Bóg wie jakich prezentów dlatego że gdzieś tam ktoś tam powiedział, że chrzesny to musi dać tyle, a babcia tyle:no:
 
Anetka, a ja jednak myslę, że otoczenie ma duzy wpływ, na to ile się daje. ja też nie zmaierzam na nikim wymuszać jako rodzic dziecka komunijnego, na mnie teraz też nikt nie wymusza, ale jako chrzestna czuję się zobowiazana i czy chcę, czy nie, to tyle damy.

Od dziś nam wyłaczyli ogrzewanie w pracy, a w tym naszym bunkrze wcale ciepło nie jest. czuje, że bedę często wybiegać za magazyn, gdzie słonko pieknie grzeje :)
 
tak, zgadza się. To wszystko stoi na głowie, bo jak się maja te wartości do prezentów weselnych? Nam w tym wypadku byłoby korzystniej iśc na wesele jako zwykli goście, bo byśmy mniej dali i pobawili sie cała noc, no ale cóż:baffled:
 
Jaka piekna dyskusjaaaaaa

Witam w niezbyt ciepły dzień.
Adasiek od wczoraj w domu siedzi, bo jakiś nie wyraźny i glutowaty.......... Maja dziś też zasmarkana i zatkana...........
My sezon ogniskowy rozpoczęlismy jakiś czas temu, a grilla może odpalimy w niedzilę, bo jutro jest znów ognisko osiedlowe:tak:

Donuś pytałam jakiś czas temu o soczewki? Jak tam się nosi?:sorry:
Aneta, zagoń baby do roboty jak przyjdą:-D;-) Autko , fajniutkie, by się lepiej sprawowało niż nasze, choć narzekac nie mogę bo przez pierwsze 2 lata nic z nim nie było:sorry: no ale nasz na ropę więc ................... NIGDY więcej disela :wściekła/y::no::no: P.S. chodzi o Renault
 
Ostatnia edycja:
ja już po kontroli ;-) oczywiście udało sie babami tak zakręcić, ze wyszły przekonane że tylko 6 pokoi funkcjonuje, a reszta jest w remoncie;-):-) wiec zbieram się wreszcie na zakupy:tak:
 
reklama
Witam I ja
U nas ok po za tym ze mnie coś rozkłada...
Z tymi prezentami na komunię to właśnie zależy od rodziny kto ile daje ja jeszcze nie mam pojęcia co i ile
Aneta fajne autko niech dobrze się nim jeździ i obu się nie psuło. My chyba też myślimy nad zmianą auta a to dlatego ze tę niby fajne Ale ciągle się coś psuje A jak już się popsuje to części drogie mechanik itd... myślimy nad czymś mniejszym niż teraz.
My jeszcze sezonu grilowego nie otworzyliśmy Ale kto wie może w ten weekend. Myślimy też żeby otworzyć sezon rowerowy ☺
Ola niedługo jedzie na zieloną szkołę do Łeby aż jej zazdroszczę A jeszcze mają tam mnóstwo atrakcji... A mnie czekają zakupy zaopatrzeniowe na 2tygodniowy wyjazd...
Co jeszcze miałam napisać hmmm.... aaaa dziś okaże się czy od przyszłego roku będę bezrobotna czy będę nadal zajmować się Zosia... muszę wejść do przedszkola sprawdzić listę zakwalifikowanych dzieci.
Wczoraj mieliśmy zebrania i Ola to zdolniacha A Mati... Z nim różnie niby potrafi Ale straszny i nieobowiazkowy leniuszek.
 
Do góry