reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześniówkowe mamy

Witam,

dzis byłam na nieplanowanej wizycie u lekarza i EKG. Od wczoraj po południu kłuje mnie w prawej części klatki piersiowej, nawet w nocy. Łudziłam sie, że to szybko minie, bo nagle sie wzięło nie wiadomo skąd. Ale koleżanka mnie wypchnęła do przychodni, zebym sobie zrobiła chociaż EKG czy to nie zawał. Nawet udało mi sie trafic na wizyte i lekarka nie wie co i skąd. EKG O.K., dała mi więc skierowanie na USG piersi i RTG klatki piersiowej, bo nie za bardzo podoba jej sie prawa pierś a po drugie jestem w grupie ryzyka pod kątem raka.

Aguś, no i jak było w UP, tak jak sie spodziewałaś?
 
reklama
Witam się wreszcie:-) Coś ostatnio jakoś mi weny i czasu brak:zawstydzona/y: tylko podczytuję Was;-) młoda z Mikołaja bardzo zadowolona ;-) emocji i przeżywania było co nie miara:tak: ciekawe czy w przyszłym roku nadal bedzie taka pełna wiary:sorry2: co do gwiazdki to kompletnie jeszcze nie mam pamysłów:baffled: młoda ma dostać telewizor na który od dłuższego czasu odkładała i uzbierała 500zł resztę mamy dołożyć w ramach prezentu;-) i wlasnie dzisiaj jej kupiłam, ale wiadomo, ze cos tam się jej dorzuci :tak: tylko sama nie wiem co:no: dla M kompletnie nie mam pomysłu, ze nie wspomnę o mamie:baffled: jedynie dla Szymka wiem co mam kupić:tak: nawet natropiłam to na allegro, ale chce kupić z tableta bo wiadomo kody rabatowe;-)
Justka przyznam, ze jestem w szoku jak czytam o tej szkole:baffled: nasi mają co 2 tygodnie basen a pozostały w-f normalnie na sali:tak: zresztą młoda uwielbia te zajęcia. Ciągle opowiada w co grali i co robili:tak:
Donuś trzymam kciuki za wyniki badań:tak:
Aga jak w PUP? Gratulacje dla młodego i oby tak dalej, niech idzie w ślady siostry:-)
 
W Pup-ie jak w d-upie:-(

Donuś kciukasy zaciśnięte ale wiem , że i tak jest dobrze:tak:

Aneta co do TV w pokoju u dzieci to jestem przeciwna, ale pewnie tylko dlatego że mamy w salonie i w sypialni tv więc więcej nie trzeba:no:

Co do wyjazdu młodej do Włoch................. to poprostu jej zazdroszcze:zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
Witam sie w słoneczny dzień:-) dziwnie to brzmi o tej porze roku:baffled: ale cóż u mnie naprawdę słoneczko świeci;-) wczoraj rozpoczęłam generalne porządki przed świąteczne w domu. Utknęłam w Tuśki pokoju, ale została mi już tylko szafa i komoda do ogarniecia;-) więc pewnie jutro dokończę:tak: i zabiorę się za sypialnie:tak:
Aga wcale Ci sie nie dziwię, ze zazdrościsz po cichu Majeczce:sorry2:
 
Musze cos dziewczynkom wyslac na Gwiazdke, tzn. nie musze,ale chce i brak koncepcji. Niby tyle jest wszystkiego w sklepach,ale jak cos trzeba wybrac to nic nie pasuje... 4 i 2 lata, oczywiscie listem do Anglii HELPPPP!!!!
 
Witam
Justyna hmmm nie wiem co byś mogła kupic bo dziewczynki jak mieszkają w Anglii to pewnie wszystko mają... a może jakieś książeczki po polsku (tam nie kupią) jakieś polskie gry edukacyjne????
 
W sobote pojechalismy do Torunia. ogolnie do decatlona po rolki dla Mateusza. Chlopki poszli do Media,a mame wciagnelam do Auchana. I dobrze zrobilam. 30% rabatu na zabawki. Kupilysmy dziewczynkom laleczki z kolekcji Anne Geddes,ale cudne. Dzis Gwiazdor juz je przejal, moze do swiat zdazy
 
Witam babeczki

Ostatnio jestem na wielkim niedoczasie i nie chodzi o przygotowania do świąt, bo przyznam ze wstydem, że porządków jeszcze nie zaczęłam i nie zanosi się na wielkie sprzątanie:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:Tyle bym chciała porobić, pozałatwiać, a spraw tylko przybywa zamiast ubywać...

Pozdrawiam sprzatających ;-):-)
 
Witam nie zimowo:crazy: gdzie ten śnieg:wściekła/y:

U nas spoko, po troszku sprzątam ale to wielkie i generalne zostawiam na poniedziałek:tak: chciałam w sobote ale rodzice przyjeżdzają i znając moją mame to do zamknięcia wszystkich sklpeów będziemy siedziec na mieście:sorry:

Adasiowi idzie tak sobie nauka, najgorzej jest z czytaniem, no ale cóż, siedzę przy nim, wałkuje ........... kiedyś w końcu sie nauczy:sorry: mam taka nadzieję, z pisaniem i liczeniem super.

U Mai wczoraj było zebranie na którym podpisywaliśmy nasze potwierdzenia co do wystawionych ocen, no i moja królewna ma średnią 5,18:-) 9 piątek i 2 szóstki:tak:

Troche sie u nas działo, a to nas zalało w domu , a to auto nawaliło.......... normalne życie:-D


Miłego dnia.
 
reklama
Witam.

Ja nadal nie mogę zdać na prawko. Już mam dość. Egzaminator dziś super miły, poza autem powiedział mi, że gdyby nie kamery to by mnie puścił. Fajnie :baffled::sorry:
dała mi więc skierowanie na USG piersi i RTG klatki piersiowej, bo nie za bardzo podoba jej sie prawa pierś a po drugie jestem w grupie ryzyka pod kątem raka.
Masz już termin? Ja coś wyczuwam w prawej piersi i czasem mnie zaboli. Powinnam iść to zbadać, ale cykor jestem :zawstydzona/y:
 
Do góry