reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześniówkowe mamy

Witam
u nas nieciekawie tzn z OLą
od początku grudnia kaszlała na początku miała syrop wykrztuśny na receptę od lekarza ale było to zwykłe przeziembienie w zeszły czwartek zagorączkowała do 39,6 więc lekarz dał jej antybiotyk gorączkę miała tylko 1 dzień tydzień temu osłuchowo było ok. Dziś skończyła antybiotyk więc kontrola. Kaszel nadal jest nie taki brzydki sporadyczny a diagngoza zwaliła mnie z nóg - ZAPALENIE PŁUC:szok::-(szok
czuje sie dobrze ,nic nie boli ,nie gorączkuje a tu takie cos ????? od razu dał jej na badanie krwi i rtg klatki piersiowej jutro po zdjęcie o 12 wyniki z krwi i do lekarza ponownie. No i kolejny antybiotyk oczywiście ma
 
reklama
Hej Kobietki!

U nas leci czas a ja w miejscu:eek:

Monia, zdrówka dla Oli, teraz się zdarza takie zapalenie płuc, już nie raz słyszałam.
Julitka tez kaszle, mam naidzieję, że jej minie.

Powodzenia w porządkach!!!
 
WItam z kawką
siedzę i robie listę ostatnich zakupów
Oli postawiliśmy dodatkowo bańki ,antybiotyk ma na min 12 dni ,kaszle sporadydcznie samopoczucie ok wyglad-okaz zdrowia :) do kontroli mamy dopiero 2 stycznia
u nas w tym roku dzieciątko jest hojne Oli kupiliśmy aparat przyda jej się tym bardziej że teraz w 3 klasie jedzie na zieloną szkołę no i my pewnie też bedziemy korzystac;-)a chciała jakiś łuk z nerfa wiec wolałam dołożyc i kupic cos co się przyda
Samsung WB35F biały xwqe
a Mateusz dostnie zestaw karaoke z 2 mikrofonami( to taki bardziej wspólny prezent) spodnie i jeszcze coś planuję dokupic

dziś czeka nas pieczenie ciasteczek dzieci oczywiście nie mogą sie doczekac:tak:

a co tam u Was kobitki ???
 
kobietki, życzę wam i rodzinom spokojnie spędzonych świąt, aby nic nie zakłócało pogodnej rodzinnej atmosfery i naprawdę uśmiech z buziek nie schodził
 
Kochane chciałam Wam wszystkim życzyć zdrowych spokojnych Świąt. Przepełnionych spokojem i rodzinną atmosferą . Oraz oczywiście wielu prezentów pod choinką:-)
 
reklama
EEEEEEEEEE drogie Panie co Wy odwalacie? MELDOWAĆ SIĘ, UDZIELAĆ SIĘ.



U nas Święta minęły szybko i miło, śnieg spadł w 1 dzień świąt więc dzieci miały radochę, sylwka spędziliśmy na imprezie a do dzieci przyjechali moi rodzice.
Czas zacząć nowy rok, ja jestem optymistką , J dziś pojechał do pracy i nie wiemy jak to będzie dzwoniłam do niego ale szybko powiedział: ODDZWONIĘ, więc nie wiem czego się spodziewać:-(
 
Do góry