reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

Witam w sobotnie przedpołudnie. U nas też wieje, jakby się kto uwiesił. W nocy poprzestawiało mi pół balkonu.

Tygrysku - i weź tu człowieku dogódź facetowi. Jak się zapuścisz - źle, jak o siebie zadbasz - jeszcze gorzej. Powiedz swojemu małżonkowi, że jeśli chce być dalej numero uno to musi bardziej dbać o ciebie i się starać, żeby ci się głupoty w głowie nie zaległy;-):-)

Doti80 - oj, super z tymi spodniami z liceum... Eh... Dietka wątrobowa niezła, ale na mnie coś przestała działać;-):-(. Muszę iść po olej do głowy.

Hruda - jeszcze nie obniżyliśmy Tymkowi dna łóżeczka. Zrobimy to, jak zacznie na poważnie rwać się do siedzenia. Wcześniej chyba nie ma sensu:confused:

Gabids - qurcze, nie zaszkodziłoby spróbować, tylko wiesz co, ja muszę ci się przyznać, że od poniedziałku nie dam rady bo jestem przed wypłatą i raczej już nie wysupłam kasy na to specjalistyczne żarcie, jakie wymagane jest w kopenhaskiej... Mogłabym zacząć od przyszłego tygodnia, jeśli ci to nie przeszkadza, bo zawsze fajnie byłoby męczyć się w towarzystwie. Tylko jeszcze muszę przeszukać net i przypomnieć sobie menu i zasady.

A co do chust, to polecam te właśnie najzwyklejsze kawałki materiału wiązane przez ramię. Co prawda ja z nich nie korzystałam, ale koleżanka ma i już drugie dziecko nosi sobie w ten sposób. Bardzo sobie ten gadżet chwaliła.

No cóż, miło się gawędzi ale pora iść jakiś obiad szykować. Jeszcze pewnie wdepnę.
 
reklama
Musialam wyskoczyc na "spacer" w te zawieruche bo do mojego popisowego dania brakowalo tego co zawsze pałęta sie w kuchni- cebuli... ale zakupilam tez winko i serek farncuski wiec wieczor zapowoada sie milutko choc samotnie.:sorry2: ...ja tez mam rozp...l na balkonie i dziwie sie ze nie pofrunelam jak Mary Poppins, z tym wyjatkiem ze zamiast parasolki kurczowo trzymalabym sie wozka :-D
hruda a nosidelko nie sprawdzilo sie w podrozy?Ja tez niedlugo bede leciec i mam zamiar wpakowac mala do nosidelka
U mnie nosiedelko sprawdzilo sie o tyle o ile:baffled:...bo w jedna strone musialam je sciagc jak przechodzilam przez bramki a z powrotem zupelnie tego ode mnie nie wymagali...a w samolocie i tak bajtel musi byc przypiety pasami...stad tez teraz sie przyznam ze mialam glupi pomysl z ta chusta bo i tak bardziej niz nosidelko sie nie przyda...
Gabdis - Atru - trzymam kciuki za..Kopenhage;-)...doprawdy mistrzostwo swiata:-):-):-)

a ja sie bede dalej wam wyżalać - wybaczcie - ale jakas chandra mnie ogarnia wiec dlatego mam plany kulinarne (azyl=kuchnia) by nie glowkowac...mielismy za tydzien leciec do UK do J..ale wiadomo ze nie polecimy bo Stach chory i dopiero pierwszy wolny termin ( lot do Coventry) jest na 15 marca, wiec trza czekac jeszcze 3 tygodnie - lipa. 3go marca mamy rocznice, 8go moje urodziny...i przezyjemy to osobno. Juz mnie skreca z tej tesknoty i samotnosci...:-(
 
Hruda - no bidulko, mnie tez by bylo przykro, ale przeciez Stachu szybko wyzdrowieje i zdazycie chociaz na swieta, a wtedy mąż Ci wszyyystko wynagrodzi :)

Atru - piszesz ze "zwykle kawalki materialu" - tzn ze mozna sobie taka chste po prostu zrobic samemu? W sumie to tylko ok. 2 matry nie za bardzo elastycznego materiału..l
 
hejka sobotnio
i tak położyłam się około 1 a już od 6 na noach nAJPIERW wIKI POTEM TEŚCIOWA I SZYMA mnie rozbudzili, no i wogóle Wika jakaś poprzestawiana jest bo nie zasneła rano około 10 a grubo po 11 no i mniej je pewnie na widok babci hehhe bo jak jesteśmy u niej to też grymasi i nie je takich porcji co w domku
ja łóżeczko od jakiś 2 tygodni mam na średnim poziomie bo mała się rwie do siadu ale jeszcze nie siada ale co by jej szkodziło chwycić się łóżeczka i fik
co do boczniakó to klavell fajne przepisy ja zazwyczaj z nich robię zwykłą jajecznice albo zupę ala flaczki czyli gotuje wywar warzywny, czasem z mięskiem napatelce na maśle podsmarzam pokrojone w paski boczniaki i do garnka dla zagęśzczenia dodaje kaszy jeczmiennej i doprawiam pikantnie jak flaki
a u nas dalej wieje a szkoda bo bym wygoniła towarzych na dwór i miałabym czaas dla siebie
muszę jeszcze zrobić porządek z ubraniami poskłądać i powikłądać do półek pozawieszać na wieszaki już nie prasuje po wypraniu tylko wtedy kiedy coś mi jest potrzebne i tym sposobem nie mam wyrzutów sumienia i sterty prasowania ehhehe
 
hruda a gdzie Twoj kicius z avatarka?Juz tak sie do niego przyzwyczailam ze od razu zauwazylam brak.
 
Gabids - super, że na mnie poczekasz. A tę stronkę też wynalazłam, wkleiłam już w wątku Zrzucamy Zbędne Kilogramy:zawstydzona/y::-)


Ale się ubawiłam, właśnie zobaczyłam reklamę nową BZ WBK, z moim ukochanym Johnem Cleesem z Latającego Cyrku Monty Pythona :-D Całkiem zabawna, no ale dla mnie co by Cleese nie powiedział, to będzie zabawne:tak: Uwielbiam ich angielski, absurdalny humor.

Carioca - no tak to dla mnie wygląda, zwykły pas materiału z takimi kółeczkami do zamocowania. Są w necie strony poświęcone takim chustom i sposobom ich wiązania. Producenci tych chust powołują się na wielowiekowe tradycje kobiet afrykańskich, które w ten sposób nosiły swoje niemowlęta. A wtedy podejrzewam nie było chust Bebelu za 150 zł, tylko zwykłe kawałki szmat omotanych wokół dziecka i matki, w ten sposób, że maluch czuł się bezpiecznie i było mu wygodnie.;-);-);-)
 
reklama
hejka może któraś z was jest bystra w podatkach?, mam pytanie.
na jakiej podstawie i czy wogółe można odliczyć w pit 37 koszty poniesione na zakup komputera????????
mi się wydaje że nie można ale jeden koleś mnie gnębi
 
Do góry