reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

Ja tylko na uno momento.
Dziewuszki jeśli buszujecie na nasza klasa to nie przyjmujcie zaproszenia od genesis gallardo bo to podobno ochydny wirus.Nie otwierajcie nawet poczy od niego.Jak przyjmiecie go do znajomych to wszystkie wasze kontakty bedą zawirusowane.Najlepiej wcale nie przyjmowac i nie wysylac zaproszen od osob ktorych nie jestescie pewne.
Ufff Amen
 
reklama
Czesc.

Ja tez na troszke tylko, bo... bo powinnam sie pakowac, robic obiad, sprzatac..ITD...

Mam takiego niechcieja ze najchetniej bym sie polozyla i przespala caly ten moj powrot.

Bylismy dzis z Olafem na szczepieniu (3 razy byl kluty) ale to chyba koniec az do 12 miesiaca zycia. W ogole to bede szla systemem angielskim szczepien, zeby nie bylo jaj, ze czegos dostal za duzo, a czegos w ogole nie.

Ile kosztuje szczepionka na rotawirusy? Chyba sie na nia zdecyduje... Ale to w Polsce.

Cos Wam mialam waznego napisac i zapomnialam....
AAAAAAAAAAA... Olaf za kilka dni bedzie mial pierwszy zabek. Moze na dzien babci akurat bedzie juz dobrze widoczny ;) Cholera, przebija mu sie gorna, lewa jedynka.
Wiec wyobrazcie sobie.. Zabkowanie, szczepienia, pogoda do bani i przeprowadzka. Zwariowac mozna.


I mam do was wazne pytanie.

Czy wasze dzieci sa juz jakos dokarmiane normalnym jedzeniem? Pytam sie Mam maluszkow ktore juz osiagnely wiek 4 miesiecy...
Olaf placze jak widzi, ze ja cos jem, a on nie moze. Dodatkowo budzi mi sie ostatnio w nocy, jakby byl zaraz po porodzie. Ssie piers i dalej idzie spac. macie jakies rady? (nie chcialabym mu dawac butli, ledwo co sie od niej odzwyczail po kryzysie laktacyjnym)
 
Musze sie pochwalic,ze wypracowalam juz stale godziny posilkow i wyglada to tak:
(+/- 20 minut, w zaleznosci o ktorej wstanie)
8:00 - pobudka + cyc
10:00 - pol sloiczka + cyc
12:00 - cyc + 65 ml modyfik.
15:00 - cyc + 65 modyfik.
18:00 - 80 ml kaszki na wodzie + cyc
20:30 - cyc + 65 ml modyfik.

W nocy Macius budzi sie tez juz coraz czesciej o stalych porach i dostaje cyca (1:00, 4:30, 6:00)

Niestety pory spania w dzien jeszcze nie do konca wypracowane,ale jestem na dobrej drodze;-). Do nocnego snu zasypia ok. 20:40 i budzi sie ok.7:30- 8:00.
 
a moja królewna pomimo butelki tomme tippee to w dzień woli nie ssać piersi chociaż zawsze najpier pcham jej cyca a potem podaje całą reszte, a szczególnie teraz jak ma katarek ale ona często odmawia dobrze że chociaż ssie rano i przed moim pójściem spać no i czasem w południe
 
Hej. Niedawno wrocialm ze szkoly i zaraz szlag mnie trafi..saldo bylo wykazane z poznieniem wiec ok ale mam zaleglosci w placeniu jakies 60 zl..bo okazlao sie ze czesne wzroslo i ja placilam caly czas o 10zl mniej no i nazbieralo sie 60...ostatnio dzwonilam i puytalam sie czy cos ie zmienilo to mowili ze wszystko po staremu a dzis tweirdza zed cenniki dostali dosyc pozno i moz edlatego nie poinformowali mnie jak sie pytalam...tak czy siak trzeba to bedzie uregulowac...
Dziewczyny mam pytanie do mam ktore chrzcily swoje dzieciaki w innym kosciele niz ten do ktorego naleza..jakei papiery trzeba doniesc? Maz wczoraj dzwonil ze musze 'u siebie; poprosic o zgode na przeprowadzenie chrztu w innym kosciele (tj u meza) no i cos jeszcze...? Moj akt chrztu lub bierzmowania?:confused: No i co do ubioru dzieci..wiem ze juz przerabialyscie ten temat ale ja kompletnie nie wiem w co ubrac mala..tzn mam juz super sukienke,znalazlam na allegro ale raczej bedzie problem zeby w tym 'wyskoczyc' o tej porze roku i to w kosciele..dlatego pytam i jestem sklonna nawet podjezec jakis chrzest..Ja na przyklad lezalam sobie w beciku tyle ze bylam malutka a nasza Nel 4 miechy na karku...i chyba becik tu nei zda egzaminu..Wiem ze to glupie pytanie ale jak podchodzicie z dziecmi do chrztu..po prostu je trzymacie na rekach:confused::confused: W co ja mam ja ubrac...kombinezon czy co
?? Strasznie ladna ta sukienka wiec moze da sie jakos ubrac mala zeby nie bylo jej zimno....Sukieneczka do chrztu NOWA r. 68 (295700166) - Aukcje internetowe Allegro
 
reklama
Do góry