reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

tygrysek3108 moja jest tylko na piersi i podobnie jak u Ciebie czesto wisi przy cycku po5 minut, czsem jej sie zdarzy dluzej (przewaznie wieczorem albo w nocy)ale wtedy mam na 2, 3 godziny spokoj.Pytam czy mozna przekarmic bo ostatni raz, gdy byla wazona miala rowne 6 tygodni wazyla 5 kilosow. Teraz nie ma jeszcze dwoch miesiecy a juz czuje, ze jest ponad 5 na bank. musze ja jeszcze zmierzyc, ale cm wiele jej nie przybylo z tego co widze. w kazdym razie we wtorek idziemy na 1-wsze szczepienie to sie dowiem ile ta lalka wazy.w ogole z tego co slysze to mi mowia, ze szybko przybiera na wadze, a urodzila sie na prawde niewielka bo miala 50 cm i wazyla 2891 a prawie 2 tygodnie po czasie sie urodzila.
 
reklama
Witam mamusie:-)
Jak ja dzisiaj sie wyspałam.Malutka usneła wczoraj o 20.30 i obudziła mnie dopiero o 7.10:szok:Szkoda że to zdarza sie jej raz na pare dni:confused:
ruda-iza no wasnie ja pisałam ze moja Angela próbuje siadać.Czały czas próbuje.Rozmawiałam z mama i powiedziała że ja tez wczesniej zaczynałam.Ale mój synek to raczej był przecietniak w rozwoju.
aneczka swietnie Cie rozumiem my tez niedawno utraciliśmy wszystkie zdjecia.To znaczy specowi mezowi udało sie odzyskać ale program antywirusowy wykrył te odzyskane dane jako podejrzane pliki i ja je usunełam....tez płakałam pare dni.Straciłam moje ciązowe foty i zdjecia z turne po Francji.Została mi tylko widokówka z Francji...
 
kinia nie przejmuj się a takie spekulowanie wagi może być mylące i nawed ważenie się z dzieckiem na wadze łaziemkowej w moim przybadku też dało błędny wynik, bo ja myślałm że wiki ma ponad 7 klio a tu zaledwie 6550
 
Ja jutro się dowiem ile waży Oliwka. Ciekawe co powie okulista na małą. Mam nadzieję, że z jej oczkami wszystko jest w porządku :)

Co wasze dzieciaczki dostały na Mikołaja? Ja sie wybieram dopiero o prezent :sorry2:
 
A ja chciałam złozyc najserdeczniejsze Mikołajkowe Zyczenia.:-)
Czy u was Mikołaj juz zostawił cos w skarpetkach?
 
po 3 miesiącu życia powinno się pójść z dzieckiem na kontrolną wizytę do okulisty
co do Mikołajek to ja jestem przecina dawaniu w tym dniu prezentów, ale póki Szymek wierzy w Mikołaja to w naszym domku tylko dzieci mają prezeńciki pod poduszką a dorośli nie i on o tym wie, tym razem dostał puzle z bratem niedzwiedziem a mała sukienkę fakt troszkę jeszcze przyduża ale lepiej niech poleży niż ma być akurat.
 
reklama
Tmadzik, a czemu idziesz z mala do okulisty?

Już byłam u okulisty raz i okazało się, że ma plamkę na siatkówce. Podobno to nic poważnego. Załatwiłam sobie wizytę w klinice zobaczymy co jutro mi powiedzą.
Ja dostałam zalecenie w szpitalu, żeby iść do okulisty w 8 tyg.

Z lekarzy to został nam tylko neurolog.

Prezent dla mojej małej przyjdzie w przyszłym tygodniu. To Rain Forest - przyrząd gimnastyczno-muzyczny.
mm409893979294.jpg
 
Do góry